25.08.14, 11:28
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Edytor zaawansowany
  • micek760 26.08.14, 14:53
    Nie dawno założyłem sklep wędkarski. Przeglądałem wiele sklepów i żaden jak ten nie przykuł mojej uwagi. Zapytasz. Co w nim takiego szczególnego? A to że nie muszę kupować dodatkowych skórek. Oprogramowanie zostało tak stworzone aby móc samemu ustawiać layout strony. Zmienić tło, kolor belki a nawet pozycje slajderu i to wszystko w czasie rzeczywistym. Zobacz sam na stronie jak to działa demo.sky-shop.pl/?setup_template=1. Drugą rzeczą która przekonała mnie do tego sklepu to brak opłat za serwer. Wszystko jest wliczone w abonament, nie ma tzw. ukrytych opłat .
  • mal-ek 21.04.16, 13:57
    Hm, to na tej samej zasadzie działa sellingo no i nie oszukujmy się - w żadnym szanującym się sklepie nie ma ukrytych opłat za użytkowanie oprogramowania. Nie jest to jakieś wyróżniające. Natomiast ceny to co innego, ten nie bardzo konkuruje a sellingo zaczyna się od ...ups! 0 złotych :) natomiast full premimum max 29 złotych :)
  • tbur 05.09.14, 13:35
    Co jest najważniejsze:
    Wygodna nawigacaj i estetyka, wersja mobilna/responsywna
    Funkcjonlaności - wygodny system płatności - taki jaki preferujesz
    Możliwość zarzadznia - ile zrobisz sam a ile musisz zlecac do obsługi (jeśli to sklem ma jakiejś platformie)
    Możliwości i wygoda optymalizacji SEO - bardzo istotne w sklepach

Porównaj tutaj goo.gl/lMJTLJ
  • zebra1bra 27.05.15, 11:11
    Najlepsze oprogramowanie dla sklepu internetowego musi być dobrze przygotowane pod pozycjonowanie i bezpieczne (chroniony kod sklepu). Liczą się też funkcjonalności i przejrzysty panel administracyjny niezbędny do wygodnego zarządzania całym systemem. Ważna jest też oferta integracji z zewnętrznym oprogramowaniem. Wchodzą w to zarówno kurierzy, oprogramowanie magazynowe i księgowe, porównywarki cen, jak i operatorzy płatności. Ci ostatni odpowiadają za bezpieczeństwo transakcji. Część klientów sklepów patrzy na nich nieufnie, więc może warto wiedzieć więcej na temat integracji z elektronicznymi płatnościami: www.aptusshop.pl/aktualnosci/sklep-internetowy-elektroniczne-platnosci.php.
  • medok303 22.09.14, 13:15
    Przy doborze odpowiedniego oprogramowania należy rozważyć posiadany budżet oraz założenia co do funkcji jakie sklep ma oferować (zarówno dla klienta jaki i osób zarządzającym sklepem). Można skorzystać z wielu darmowych skryptów (np. PrestaShop czy WooCommerce - dodatek do WP) lub oprogramowania komercyjnego. Darmowe skrypty niestety nie oznaczają brak kosztów, bo o ile samo oprogramowanie (najczęściej Open Source tworzone globalnie, bez uwzględnienia realiów danego kraju), to jego dostosowanie (grafika, płatności itp.) to już pewien koszt. W wielu przypadkach najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zakup gotowego oprogramowania przystosowanego na rynek polski oraz funkcjami ułatwiającymi jego zarządzanie.
    Ja osobiście polecam kompletne środowisko do handlu w internecie Soteshop. Więcej na temat sklepu znajdziesz na stronie: o12.pl/sklep-internetowy/funkcjonalnosc
    Dla nowych firm - rabaty!

• zebra1bra 04.02.15, 09:47
    AptusShop ze względu na elastyczne podejście do potrzeb klientów zasługuje na uwagę. To jest autorskie oprogramowanie, więc możliwości ma całkiem spore. Można też stopniowo wzbogacać sklep o nowe gotowe moduły funkcjonalne ? w zależności od potrzeb, które się pojawią.
  • waldek-kolasa01 04.02.15, 17:17
    Moim zdaniem wybór jest dość prosty, a wszystko zależy od tego jaki masz budżet na uruchomienie sklepu.

Jeśli szukasz prostego sklepu z niewielką bazą towarową,a przy tym taniego to Shoper.
    Jeśli chcesz mieć bardzo funkcjonalny sklep, do tego bezpłatną pomoc i wsparcie to RedCart (moim zdaniem bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny!!!)

Przy wyborze zwróć uwagę na kontakt z firmą, cenę przy przedłużeniu abonamentu za rok oraz integracje (płatności, kurierzy, allegro, ceneo).
  • aleks9090 28.02.15, 17:45
    Na dzisiaj najlepsze jest Prestashop, tutaj na blogu jest opis jak instalować: zalozycsklepinternetowy.pl/
  • andr.brg 02.03.15, 12:57
    Sprawdź platformę ebexo oraz shopera.
    --
    www.easyb2b.pl
  • malwinasiudym 16.06.15, 15:10
    Tutaj masz wymienione wszystkie platformy sklepowe w jednym miejscu:www.dotpay.pl/integracja/platformy_sklepowe/ do tego zintegrowane z płatnościami online. Ze swojej strony polecam przede wszystkim myśleć o płatnościach internetowych. Bez tego sklep nie może juz istnieć, ja korzystam z Dotpay.
  • krymio3 17.06.15, 16:02
    Może coś specjalnego dla sklepu? COś takiego jak oni stosują <a href='www.eyedesign.com.pl/">http://www.eyedesign.com.pl/</a> będzie ok
  • zobakan 18.06.15, 17:58
    Tutaj doradzą i zrobią win4win.pl
  • tt125 07.08.15, 19:38
    Ooo tak, zgadzam się ! :)
    Oprogramowanie SELLY SHOP dla sklepu internetowego - rewelacja :)
  • shoper.pl 07.07.15, 10:46
    Metody płatności dostępne w sklepie internetowym mogą być kryterium doboru oprogramowania do własnego sklepu. Większość rozwiązań na rynku oferuje te same, zewnętrzne systemy płatności. Natomiast oprogramowanie Shoper uruchomiło własny system: Płatności Shoper. Atutem tego rozwiązania jest najniższa prowizja na rynku. Dodatkowo nowi klienci nie płacą prowizji przez pierwsze 3 miesiące, po tym czasie prowizja jest na stałym poziomie 1,69%. Prosta kalkulacja potwierdza, że start ze sklepem internetowym nie wymaga dużych nakładów finansowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można z powodzeniem przeznaczyć np. na promocję sklepu. Uruchomienie Płatności Shoper nie wymaga formalności, można tego dokonać z panelu administracyjnego sklepu. Więcej informacji tutaj: www.shoper.pl/platnosci/
    Dodatkowo dla wszystkich nowych klientów, którzy założą sklep do końca lipca, wybiorą Płatności Shoper mogą mieć skórkę graficzną do sklepu o połowę taniej (kod rabatowy: SKIN50).

• jakubczaki 09.08.15, 16:23
    Nasi znajomi prowadzą hurtownię z napojami, Sklep intranetowy robiła im firma z Radomia, ale tez w warszawie działa PABLONET Web Design. Firma ta ma swój własny system do zarządzania sklepami pabloshop (chyba), bardzo fajny system, ja gdybym miał sklep też bym wykorzystał ten system.
    Wiem o ich współpracy bo trochę znajomym podpowiadałem z tym sklepem bo ciut się na tym znam, ale nie na tyle zeby samemu takie coś zrobić.
  • americanah 19.10.15, 13:30
    jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, to warto pomyśleć nad oprogramowaniem dedykowanym, tu jest dobry artykuł na ten temat alterweb.pl/-w-jakich-sytuacjach-dedykowane-oprogramowanie-sie-sprawdza/0/0/50da3df4cd84f48cb58940ff1c4f13bb
  • kami.457 23.11.15, 23:35
    Zależy jak bardzo ma być rozbudowany ten sklep oraz jakich funkcji wymagasz, bo oprogramowania się różne i nie każde na wszystko pozwala. Gotowe platformy są dobre na początek, ale trudno powiedzieć jak ich skrypt wypadają pod kątem SEO. Możesz również wykorzystywać różne rozwiązania dla sklepów online jak way2send, aby zarządzać zamówieniami w sklepie.
  • matek254 02.12.15, 08:59
    Serdecznie zapraszam na stronę megatools.pl
  • czarnakawusia 10.04.16, 07:46
  • czarnakawusia 10.04.16, 07:46
    moim skromnym zdaniem jest abslutnie niezbędnę, żeby osoby które to oprogramowaie udosteniają były pod ręką w celu ratowania w razie gdyby coś poszło nie takk - nie mając kontaktu z twórcami ciężko prowadzić sklep który ma być profesjonalny. nie wiem jakie już oglądałeś ale sprawdź sobie jeszcze ofertę sellingo - moim zdaniem obecnie najlepsze z dostępnych w tak dobrej kategorii cenowej.
  • dzonson5 10.04.16, 12:03
    abstrachując od ceny ja póki miałem sklep i go nie sprzedałem również korzystałem z usług esprzedaży i to co piszesz faktycznie ma bardzo duże znaczenie. kilkukrotnie miałem kłopoty z jakąś funkcją albo zmianą czegoś czego nie umiałem cofnąć i za każdym razem właściwie przy pierwszej próbie kontaktu problem był rozwiązywany bez opłat dodatkowych ani nic z tych praktyk bo u kolegi się spotkałem z czymś takim serwis tak ale za opłata.
  • agida11 19.04.16, 11:33
    Znalazłam fajną apkę, która powiadamia jeśli coś ważnego dzieje się w sklepie. Zawsze wiem, kiedy jest nowe zamówienie.
    watch24.pl/
  • karolina.karolinah55 12.05.16, 12:47
    Pierwszy raz spotkałam się z tym, że ktoś bierze kasę za serwis gdy płacisz abonament. Jak widać niektórym firmom nie zależy na utrzymaniu Klienta. Ja mam sklep internetowy w Sky-Shop i dbają o swojego Klienta. Mają profesjonalną obsługę Klienta, a czasami nawet dają jakiś rabat. Do tego mają mnóstwo integracji i funkcji. Jestem zadowolona z Sky-Shop, dlatego planuję otworzyć u nich jeszcze jeden sklep.
  • rudzik133 24.05.16, 10:16
    To prawda, support jest ważny zwłaszcza dla początkujących, a jeden z najlepszych na rynku na RedCart, są już parę lat na rynku, a to się też liczy.
  • asia91g 25.05.16, 20:33
    Z mojej strony mogę polecić oprogramowanie Redcart redcart.pl/gotowy-sklep-internetowy Oprogramowanie jedno z najlepszych, bo funkcjonalne, nowoczesne, proste w obsłudze. W razie problemu mogę liczyć na szybką i profesjonalną pomoc. Polecam zapoznać się lepiej bo warto.
  • motywator28 02.06.16, 11:53
    Mój znajomy akurat ma takie oprogramowanie dla ecommerce: focustelecom.pl/oprogramowanie-dla-ecommerce/ Jest z niego bardzo zadowolony, bo dzięki temu lepiej komunikuje się z klientami, a co za tym idzie - ma mniej porzuconych koszyków. Poza tym jest znacznie lepszy przepływ informacji. Warto inwestować w takie rozwiązania, bo to naprawdę duża pomoc.
  • grafike-pl 21.07.16, 23:47
    Witam,

Jeśli ktoś potrzebuje wdrożyć lub odświeżyć swój sklep oparty na silniku Prestashop i chce mieć inny, unikatowy wygląd sklepu, który wyróżni wśród konkurencji i zwiększy sprzedaż to dobrze trafił. Oferuję profesjonalne szablony Prestashop od wersji 1.6.0.4 do aktualnie najnowszej 1.6.1.6. Ponad to dostaniecie do nich polskojęzyczne wsparcie techniczne. Próżno go szukać u innych wydawców szablonów, ponieważ prawie wszyscy wydawcy są obcokrajowcami.

Kupując szablony ode mnie przez Prestashop Addons macie gwarancję zakupu i pewną pomoc we wdrożeniu szablonu i konfiguracji. Inne oferty z szablonami mogą być nie sprawdzane pod kątem jakości i poprawności. Moje szablony są sprawdzone przez samych twórców oprogramowania Prestashop!

Lista szablonów mojego autorstwa pod poniższym linkiem:

addons.prestashop.com/pl/2_community-developer?contributor=565130

lub na mojej oficjalnej stronie:

prestashopszablony.pl/pl/

Zapraszam do zakupu i służę pomocą.
  • marzenia_ss 26.07.16, 12:18
    Od ponad roku prowadzę sklep internetowy. Szukając dobrego systemu kierowałam się ilością klientów. Polecę wam artykuł, który pomógł mi w wyborze oprogramowania. systemy-dedykowane.com.pl/uncategorized/prestashop-dlaczego-warto-go-wybrac/ U mnie sprawuje się doskonale i jak na razie nie miałam żadnych problemów.
  • ambasadainternetu 25.08.16, 10:20
    Przy wyborze sklepu internetowego trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów:
    - możliwość zmian layout`u, kolorystyki
    - oferowane integracje( poczta, kurierzy, płatności, system magazynowy/księgowy)
    - przyszłe aktualizacje,
    - wielkość bazy towarowej,
    - czy istnieje limit transferu,

To podstawowe czynniki, tak naprawdę trzeba dokładnie przeanalizować potrzeby i do tego wybrać platformę. Nasza firma specjalizuje się w kwestii doboru i poźniejszego wdrożenia przy sklepie internetowym. Zainteresowanych zapraszam na: www.ambasadainternetu.pl
  • karolina.karolinah55 29.11.16, 12:28
    Zgadzam się trzeba te wszystkie rzeczy przemyśleć. Dla mnie dalej na plus pod względem funkcjonalności sklepów internetowych: sky-shop.pl/ ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.