30.01.15, 08:46
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Edytor zaawansowany
  • krystian.signum 04.02.15, 19:22
    Rewolucyjny, jedyny w swoim rodzaju, polski mlm, absolutnie poza wszelką konkurencją.
    Służbę zdrowia powala na obie łopatki. Bez skierowań, bez kolejek , w ciągu jednego tygodnia od zgłoszenia wizyta u internisty lub specjalisty w dogodnym dla ciebie czasie, to tylko podstawowe z całej gamy przeogromnych korzyści.
    Rewelacyjny system: prestiżowy abonament medyczny S7 Medical Company, dostępny na każdą kieszeń. Zapraszam do najprężniej rozwijającego się młodego teamu:

Webinary informacyjny:

super7.pl/?r=macxm
  • lenaiwanowicz 09.04.15, 13:55
    bardzo ważne sa przyciski akcji np kup teraz, wejdź, przeczytaj więcej - klient musi wiedzieć w co kliknąć i to go jakby popycha do tego + jakieś zachęcające zdjęcia + odpowiedni tekst (interesujący), przejrzystość

ja korzystam z getresponse

--
    Opakowania kartonowe
  • marcinmailuje 10.04.15, 20:47
    A ja korzystam z mailerlite
  • ne-n 14.08.15, 14:23
    A próbowaliście kiedyś wdrożyć kampanię marketingu mobilnego? tj. masową wysyłkę wiadomości sms albo mms? Ten artykuł szczerze mnie zaskoczył - nowymarketing.pl/a/6581,przedsiebiorco-na-co-czekasz-wyslij-sms-a-do-swoich-klientow - co sądzicie?
  • lenaiwanowicz 20.08.15, 09:57
    ja jakoś nie jestem przekonana do smsów... chyba dlatego że osobiście bym za bardzo nie chciała żeby ktoś mi wiadomości wysyłał na mój nr... już wolę dostawać maile

--
    Opakowania kartonowe
  • ne-n 27.08.15, 02:43
    To, dlatego trzeba mieć dobrze sprofilowaną bazę odbiorców tj. stałych klientów, nie warto wysyłać wiadomości sms do przypadkowych osób, takie działania rzeczywiście mijają się z celem.
  • marcin9025 14.08.15, 20:05
    <script type="text/javascript"
    src="www.mbank.net.pl/adserwer/kreacje/ppmbrand.jsp?option=ppmbank&bids=66&sprzedawca=14132348&adsid=gsm90">
    </script>
  • jakelandon 14.03.16, 14:50
    Marketing e-mailowy moze byc dobry, zalezy to od tego z jakiego zrodla generujecie liste mailingowa.
    Moja lista mailingowe to ruch z Google adds, oraz blog razem z forum.
    Gdy kontaktuje sie z potencjalnymi klientami to nie zamierzam im nic sprzedac na poczatku. Daje im wartosc w postaci wiedzy, porownan, raportow itd. Wyedukowany i dobrze poinformowany klient sam kupuje bez mojej ingerencji. A jesli jeszcze nie kupil, to latwiej bedzie mu sprzedac po przekazaniu mu malych prezentow. Nic nie buduje relacji lepiej niż ofiarowanie prezentu.
    Mam wieksza skutecznosc przedstawiajac możliwości niż sprzedajac.
  • monikrs 21.03.16, 01:12
    W pełni się z Tobą zgadzam. Ludzi zewsząd otacza reklama dlatego na każdą próbę sprzedaży od razu uciekają. Relacje to podstawa. Polecam obejrzeć to krótkie szkolenie video z którego dowiesz się jak i po co budować bazę mailingową oraz jak stosować atrakcyjny e-mail marketing monikakurda.pl/email-marketing
  • smerfus1 22.03.16, 06:22
    Jest nowa platforma społecznościowa Na ktorej możesz się reklamować a do tego placi za aktywność, rozmowy na czacie, pisanie postow czy nawet laikowanie,
    slawomirpietraszko.getleads.pl/salesfancy3/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka