sklep z odzieżą dziecięcą Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam wszystkich na forum!

planuje w najbliższym czasie otworzyć sklepik internetowy z odzieżą
    dziecięcą. oczywiscie nie chodzi o szybki duży, zysk bo segment jest
    dosyć nasycony. chciałbym sie powoli rozwijać i uczyć handlu. bedzie
    to moja pierwsza działalność, ale ponoć lepiej późno niż wcale:).

byłbym bardzo wdzięczny za podpowiedź w kwestii zamawiania towaru:

1. ile towaru najlepiej jest kupić na starcie?
    2. czy hurtownie są na tyle elastyczne, że nie ma potrzeby zamrażać
    całego kapitału w kolekcje, tylko w miare sprzedaży domawiać towar?
    (towar jest gotowy do odbioru?),
    3. czy możecie polecić jakieś fajne hurtownie, najlepiej w okolicach
    Krakowa?

uprzejmie proszę bardziej doświadczone koleżanki i kolegów:) o
    podpowiedź.
    • Witam!
      Ja również jestem zainteresowana podobnym pomysłem jednak w zasięgu
      moich przedsięwzięć jest również sklep w realu. Może połączymy
      interesy? Mam troche pomysłów... Do tej pory prowadziłam komis dla
      dzieci, widząc jednak potencjała chcę rozbudować to jako sklep-
      komis. Z jakiego województwa jesteś?
      Pozdrawiam
      Edyta z Lubelszczyzny

• 1. ile towaru najlepiej jest kupić na starcie?

najlepiej jest wogóle nic nie kupować :)

2. czy hurtownie są na tyle elastyczne, że nie ma potrzeby zamrażać
      całego kapitału w kolekcje, tylko w miare sprzedaży domawiać towar?
      (towar jest gotowy do odbioru?),

są elastyczne i najlepiej jak masz hurtownie blisko mieksca zamieszkania. Jak
      złożysz kilka zamówień jedziesz kupujesz i wysyłasz :)

---------------
      pozdrawiam
      Marcin Dondelewski
      www.praktycznyebiznes.pl/a.html
      • To byłoby najlepsze rozwiązanie ;) - brak ryzyka
        Jestem ciekaw czy taki sklep jest w stanie funkcjonować bez większej reklamy,
        czy opłaca się go prowadzić legalnie i na jaki zysk można liczyć w kolejnych
        kwartałach pierwszego roku działalności
        • Witam wszystkich forumowiczów. Od 10 lat zajmuje się sprzedażą odzieży dziecięcej i mogę odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących asortymentu, zamówień, marży itp. Na start potrzeba lokal minimum 25-30mkw. Koszt dobrej jakości ekspozycji to około 4000tys. złotych (firma Femi ze Rzgowa). Dodatkowo proponowałbym kupić minimum 3 manekiny(3x400zł) oraz dobrej reflektory, którymi oświetlimy nasze stoisko (4x450zł). Towaru musicie kupić za 20-25tys, ponieważ żadna hurtownia nie zaufa Wam w pierwszej transakcji i nie da towaru z odroczonym terminem płatności. Najlepiej jak zakupicie coś innego niż ma pobliska konkurencja. Proponowałbym omijać takie miejsca jak Wólka Kosowska (import z Chin) czy Głychów (import z Turcji), ponieważ tego typu odzieży jest na rynku mnóstwo i będziecie walczyć na złotówki z dużymi sieciówkami i hurtowniami. Proponuje rozejrzeć się za ciekawszą, trochę droższą odzieżą takich firm jak: www.sly.pl ; www.mayoral.com/webmayoral/default.html ; czy www.flocco.pl . Wymienione firmy sprzedają inną odzież od tej oferowanej w dużych sklepach typu HM, C&A, F&F i na niej możecie zarabiać bez obawy, że klient po wejściu do waszego sklepu powie: taką samą bluzkę widziałem w H&M za 15zł, bo wtedy to nie ma sensu. Ja uważam, że na tak rozdrobnionym rynku racje bytu mają butiki ze świetną ekspozycją i dobrej jakości towarem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontakt mailowego: dmielczarek@o2.pl
    • Witam,
      Ja zaczynałam ok. 1,5 roku temu ze sklepem stacjonarnym.
      Niestety uczyłam się na własnych błędach. Kupiłam za dużo towaru który w połowie się sprzedał a z połowę musiałam oddać prawie za darmo.
      Radzę na początek z umiarem - po woli wyczuwać rynek i gusta kupujących - bo naprawdę czasem mogą się różnić od naszych.
      Sklep internetowy zaczynam dopiero tworzyć. Z towarem mam mniejszy problem ale zastanawiam się na designem. podoba mi się np. dzidziula.pl/ - bardzo kolorowo i przyciąga wzrok.
      Jak myślicie jaki powinien być design sklepu z odzieżą dziecięcą - kolorowy, kiczowaty czy profesjonalny ale w stonowanych kolorach?

• Przede wszystkim postaraj się znaleźć doby asortyment, albo taki którego nie ma konkurencja, albo taki który będziesz w stanie sprzedawać najtaniej. Obecnie w Polsce działa tysiące sklepów internetowych z odzieżą. Trzeba się jakoś wyróżnić. :-) Pozostała kwestia to sprawna promocja. Nie sztuka uruchomić stronę sklepu, sztuką jest sprawić by internauci ją odwiedzali. Średnia konwersja to 2%, a więc aby uzyskać sprzedaż rzędu 10 transakcji na dzień trzeba wygenerować najkorniej 500 unikalnych odwiedzin sklepu na dobę. (2% to wariant optymistyczny, często konwersja nie przekracza 1%)

Tutaj można zaopatrzyć się w przykładowy biznes plan sklepu internetowego: www.biznesplany24.pl/biznesplan-sklep-internetowy.php

A tutaj pobrać sobie poradnik odnośnie dotacji z PUP, jakby ktoś chciał w oparciu o nie uruchomić swój e-sklep: www.fancyfactory.nazwa.pl/public/poradnik-dotacje.pdf

• Odzież Używana Dziecięca, głównie jesień- zima!!!

Przedział wiekowy odzieży 0-10lat.
      Worki pakowane po 15kg/ 240zł BRUTTO.
      Wysyłamy Pocztą Polską- 15kg= 27zł
      30kg= 46zł
      Wpłata na konto, nie wysyłam za pobraniem.
      MARKI: NEXT, H&M, TINY TED, GEORGEE, BARBIE, CQ, LADYBIRD, C&A, ADIDAS,NIKE...
      Odzież pochodzenia Belgia, Holandia,Niemcy...
      SORT BARDZO DOBREJ JAKOŚCI
      MOGĄ SIĘ ZDARZYĆ RZECZY Z METKAMI.
      Więcej info. 511- 360- 610

Serdecznie Polecam.
      AUKCJA DOTYCZY 1= WOREK 15KG+ KOSZTY PRZESYŁKI. 27ZŁ
      SERDECZNIE ZAPRASZAM ALLEGRO. CHĘTNIE ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA. malina0305@buziaczek.pl
    • KUPUJ TOWAR PROSTO Z UK BEZ POŚREDNIKÓW.
      ZAKUPUJECIE PAŃSTWO TOWAR PROSTO Z UK.WORKI JADĄ BEZPOŚREDNIO Z ANGLII DO PAŃSTWA DO DOMU POD WSKAZANY ADRES.PŁATNOŚĆ NA MIEJSCU.
      SPECJALIZUJEMY SIĘ GŁÓWNIE W TOWARZE TYPU CREM I IGATUNEK.
      CENY PODANE W CENNIKU SA NIŻDZE O OK. 10 ZŁ NA KG NIŻ POLSCE ZA TAKI TOWAR PONIEWAŻ NIE POSIADAM HURTOWNI W POLSCE I NIE MAM WIELKICH KOSZTÓW, WIEC TOWAR AUTOMATYCZNIE JEST TAŃSZY.
      ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ W ZAŁACZNIKU PRZESYŁAM CENNIK W FUNTACH I W ZŁOTÓWKACH (ARKUSZ NR DWA ZAWIERA PRZELICZONY CENNIK W ZŁ WRAZ Z WLICZONYM TRANSPORTEM.WIĘCEJ INF NA MAILA CIUSZKI.UK@ONET.EU
      • witam mam zamiar w ciagu miesiaca otworzyc komis ogólny z odzierza meblami itp. jednak mam mały problem niewiem od czego zaczac jesli chodzi o towar co mam zakupic aby zaczać dobrze dzialac prosze o pomoc
    • Witam

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów dla dzieci. Jako szczęśliwy rodzic, kładę duży nacisk na to, aby odzież była najlepszej jakości. […] Odzież dziecięca to główny asortyment mojego sklepu internetowego. Podziele się swoimi doświadczeniami ww innym poście.
      Pozdrawiam
    • Witam

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów dla dzieci. Jako szczęśliwy rodzic, kładę duży nacisk na to, aby odzież była najlepszej jakości. Odzież dziecięca to główny asortyment mojego sklepu internetowego. Podziele się swoimi doświadczeniami ww innym poście.
      Pozdrawiam
    • Witam

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów dla dzieci. Jako szczęśliwy rodzic, kładę duży nacisk na to, aby odzież była najlepszej jakości. Odzież dziecięca to główny asortyment mojego sklepu internetowego. Podziele się swoimi doświadczeniami w innym poście.
      Pozdrawiam
    • Witam.Opisze Ci moje początki otwarcia sklepu z odzieżą nową i używaną.Sklep ma dwadzieścia metrów kwadratowych zostal otwarty dość niedawno 15 marca.Zanim otworzyliśmy bylo poszukiwanie hurtowni byla jedna wielka porażka bylam zalamna jakościa ciuchow a do tego cena,siedziałam w każdej wolnej chwli na necie i poszukiwałam informacji na temat dobrych hurtowni pozostalo 10 dni do otwarcia a my nic ...w końcu znalazlam babeczkę blisko nas z odzieża używana ale okazalo sie że likwiduje hurtownie i wysprzedaje towar który jej zostal nie ukrywam ciuchy byly bardzo ładne w porównaniu do tego co znalazlam w innych hurtowniach.Zakupiłam dwa worki za 45 zl kg dziecka ogladałam kobietę ale nie spodobala mi sie za ta cene.W miedzy czasie znalazlam oglaszajaca sie pania Iwone u której zamowiłam 10 kg kobiety i 10 kg dziecka w ciemno.Pani pięknie zapewniala jakie to piękne i czasowe ciuchy fakturę bez problemu wystawi co ważne koszt kg to 55 zł,pomimo pewnych obaw zamówiłam brakowalo mi towaru a wkrótce otwarcie.Przyszly dwie paczki pewna obaw odebralam jedna (byly za pobraniem odbioru)trafilam akurat na samą kobiete przeżylam szok i juz wiedzialam ze jestem w plecy 550zł.Ciuchy przedpotopowe mało tego nawet dziurawe i to miał byc crem.Pojechałam jeszcze raz do hurtowni blisko nas zakupiłam jeszcze jeden worek dziecka i po rozmowie z pania Joasia dostalam namiar bezpośredni do angli koszt 55zl za kg z przesyłką.Nie zastanawialam sie ani chwili zadzwonilam zamówiłam kobiete 25 kg i dziecko 20 kg,towar dostalam w ciagu tygodnia.Pomimo ze nie widze co zamawiam to towar byl piękny a dziecko sukienki jak od wójcika spodnie zara kids i inne rzeczy niepoplamione ani podarte.Moim zdaniem jesli chcesz internetowo sprzedawać na początek wystarczy worek lub dwa ciuchów.Nie znam hurtowni ktorą mogę polecić,ciężko jest znaleźć fajną hurtownię w naszej Polsce,mówiąc oczywiście o dobrym towarze,nie o ciuchach handlujących osób po rynkach miejskich(niesort).Pozdrawiam w razie pytań proszę o kontakt a odpowiem lub podpowiem.p.s najlepiej wątkiem tutaj w poście a dostanę powiadomienie na swój e-mail.
    • witam odpowiem na wszelskie pytania i zaoferuje cos fajnego na maila inf angielskieciuchy@onet.eu
      • Witam,
        Mam parę pytań?? czy w dzisiejszych czas warto otworzyć sklep dla dzieci, niemowlaków?? skąd brać ciuszki?? opłaca się finansowo utrzymywanie takiego sklepu?? jestem mama rocznego synka i miałam problem z zakupem ciuszków, wyprawki dla syna, więc zaczęłam zastanawiać nad otwarciem sklepu dla niemowląt i dzieci do 2 maks 3 lat??
        Pozdrawiam i proszę o odpowiedź:)
        • 01.02.14, 00:41
          Myślę ,że lepszym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z ofertą firmy Familo.
          Firma Familo daje Pani w posiadanie sklep internetowy ,w którym nie będzie Pani musiała się martwić o transport towaru,o żmudną pracę papierkową i wysyłanie produktów do klienta.Asortyment sklepu art.spożywcze ,chemia gospodarcza,zdrowa żywność i wiele innych. Link do strony www.familo.com/r/dar771-2
          Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Pozdrawiam serdecznie
          Dariusz Ciesielski.
          darko-77@wp.pl
    • Zapraszam do sklepu www.piccolino-sklep.pl.
      Oferta obejmuje ciuszki polskich czołowych producentów ubranek dla dzieci takich jak MM Dadak, Tup Tup, Reporter Young i wielu innych.
      • Dla wszystkich sprzedawców internetowych z pewnością interesującą pozycją będzie firma Kalena (kalena.pl), dzięki której opakowanie towaru będzie przyjemnością ;) Zespół jest bardzo przyjacielski, więc wszystkie transakcje przebiegają "po ludzku" :) Można dokonać zakupów hurtowych i detalicznych. A mają tyle folii bąbelkowej ile dusza zapragnie!
      • witam, prowadzisz tez sprzedaz hurtowa lub czy mozesz podac namiary na hurtownie?
    • Ja
      Witam
      Zapraszam do hurtowni odzieży prosto z Anglii , odzież damska, męska ,dziecięca i ciążowa
      ceny
      wstepny sort damski-15 zł kg
      dziecko cream +1 gat z przewagą creamu 22 zł kg
      damska,męska i ciążowa 20 zł
      obecnie w ofercie odzież wiosna-lato zapraszam do współpracy
      edyta
      607368690
    • Nasza firma jest bezpośrednim importerem odzieży z USA. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu.

W naszej ofercie znajduje się oryginalna odzież damska (w tym legginsy, rajstopy, pończochy), męska oraz dziecięca, takich marek jak Levis, Wrangler, FisherPrice, Disney, Carter's, Old Navy, Nike, Adidas, Magellan, Hanes, Friut of the Loom, Lands'End.

Oferta specjalna!
      TYLKO TERAZ DLA NOWYCH KLIENTÓW!

Odzież dziecięca od 6,50 netto/sztuka!

Odzież dziecięca marki LANDS'END 20,33 zł netto/kg

Legginsy od 3,50 zł netto/sztuka!

W razie pytań oraz w celu przedstawienia pełnej oferty proszę o kontakt
      firma@api-solutions.pl lub pod numerem telefonu 732 67 67 67.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.