• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Gdzie w Warszawie z podejrzanym znamieniem?

• 29.09.10, 13:10
    Pisałam już to pytanie w wątku o czerniaku - ale może tak szybciej?
    Jak już pisałam mam bardzo nieładne znamię które zauważyłam niedawno, dodatkowo ono się zmieniło w ciągu kilku ostatnich dni (co zauważyłam dzisiaj)
    Dermatolog ocenił je jako bardzo niepokojące i kazał natychmiast usunąć. Byłam prywatnie. Usunąć i przebadac też moge prywatnie - w szpitalu jednego dnia LUX MED
    Ale zrobi to zwykły chirurg - nie onkolog.
    Na forum przeczytałam że najlepiej kiedy takie znamię wycina onkolog, nie wiem gdzie się udać z tym "państwowo" aby nie czekać tygodniami - to się szybko zmienia, nie mogę chyba czekać...
    Dzwoniłam kilka dni temu na Ursynów do CO ale tam pierwsze pyanie to jakiego raka mam zdiagnozowanego. Jak powiedziałam że żadnego, że mam podejrzenie to pani odesłała mnie pod jakiś inny nr, a tam powiedzieli mi że do nich przychodzi się tylko ze zdiagnozowanym rakiem. Gdzie mam się więc najpierw udać? Myślałam że do onkologa nie trzeba skierowania, myślałam że do CO na Ursynowie po prostu się idzie i lekarz ogląda i decyduje co dalej.
    Czy możecie mi coś podpowiedzieć? Od lat z wszelkich specjalistów korzystam prywatnie i nie znam drogi postępowania. Mieszkam pod Wawą, ale zapisana jestem do przychodni w Krakowie (inna kasa) więc chyba na początek muszę się szybko przepisać do przychodni w Wawie/Markach (gdzie mieszkam)?
    Doradźcie proszę - a może niepotrzebnie wymyślam i wystarczy jak zwykły chirurg to usunie?

--
    "Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe"
    Edytor zaawansowany
    • 29.09.10, 13:28
      termin w LUX MED dostałam nareszcie - dopiero dzisiaj - przed chwilą. Co więcej, ma to wyciąć chirurg onkolog. Ale termin dopiero na 19 października :(
      Czy myślicie że to za długo? Że w państwowej placówce jest szansa szybciej? Czy szukać prywatnie szybciej?
      Nie wiem czy 20 dni w przypadku ewentualnego czerniaka/innego raka skóry kiedy zacznie się rozwijać szybciej - to dużo czy mało. U mnie to jest wypukłe niestety, do tego mam wrażenie że szybko się zmienia...przesadzam i panikuję?
      Proszę - Ci z was którzy mają doświadczenie w tym paskudztwie - doradźcie...
      --
      "Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe"
      • 29.09.10, 13:35
        Znam trzech specjalistów(onkologów) od czerniaka w W-wie:
        dr Piotr Rutkowski, jeden z najlepszych specjalistów od czerniaka w Polsce, przyjmuje prywatnie w Millenium Plaza Al. Jerozolimskie 123a nr. tel.5297002 .Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Choć kolejki sa długie to przyjmuje dodatkowo,jeżeli sprawa jest plilna.
        Poza tym:
        dr Zbigniew Zurawski, fundacja PFESO na Nowogrodzkiej 62A
        dr MAciej Sałamacha, LUX Med na Racławickiej.
        Pozdrawiam,
        M.

pozdrawiam,

• 29.09.10, 14:10
          Dzięki za namiary - mają mi dać odpowiedź czy dr rutkowski znajdzie jakiś termin dodatkowy/coś się zwolni (najbliższy wolny to 28 październik)

Jeszcze w lux medzie spróbuję na raclawickiej, w sumie mam abonament w lux med ale lekarka skierowała mnie do szpitala jednego dnia na Puławską a z tego co się zdążylam zorientowac to wycięcie mozna zrobić nawet na wizycie bo to trwa krótko.

Dzięki za podpowiedź

--
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.