Rak szyjki macicy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, piszę z prośbą o rady jak przetrwać tą straszną chorobę jaką jest rak szyjki macicy. Dowiedzieliśmy się, że mama ma raka stopień zaawansowania IIB. Lekarze mówią, że operacja może tylko pogorszyć jej stan, wyznaczono jej radioterapię i chemioterapię. Jestem załamana mama ma dopiero 43 lata.
    Czy ktoś był leczony w ten sposób? Czy daje to efekty?
    Prosze piszcie
    • moja babcia 5 lat temu dowiedziala sie,ze ma nowotwor zlosliwy trzonu macicy. miala radioterapie-codziennie chyba przez tydzien. do dzis co pol roku ma badania u ginekologa,krwi,przeswietlenia i jest wszystko dobrze
    • droga cysiu, mnóstwo cennych info znajdziesz w wątku pod takim samym tytułem jak Twój,założonym przez nanga75,to kopalnia wiedzy( jest na tej samej stronie,tylko trochę niżej)
      pozdrawiam i życzę zdrowia Twojej mamie
    • Witam,
      Moja mama 6 lat temu rozpoczela leczenie raka szyjki macicy w asnie w takim stopniu zaawansowania. Stopien ten niestety nie kwalifikuje do operacji ze wzgledu na stan zaawansowania. Mama miala radioterapie radykalna, chemioterapie i brachyterapie. Radykalna radioterapia daje takie efekty jak operacja. Wiem co przezywasz, ale glowa do gory moja mama zyje i oprocz powiklan po radioterpaii narazie nie ma sladow wznowy i przerzutow. Walczcie koniecznie zeby mama miala radykalna terpaie naswietlaniami. To dopiero poczatek walki, ale ufaj ze bedzie dobrze.
      Pozdrawiam cieplo,
      Magda
    • Hej cysia glowa do gory. Moja mama miala raka w tym stopniu zaawansowania i teraz mija 8 lat odkad zachorowala i wszystko jest OK.

--
      Forum dla osób z chorobą nowotworową i ich bliskich
      Uszate serduszka czekaja
    • Fragment opisu USG dopochwowego: " Wjamie macicy płyn fragmenty włoknika.Przydatki przypochwowe bez zmian" Jak je interpretować ?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.