operacja - jak długo sie czeka? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • pytanie jak w temacie.
    ile (oczywiscie mniej-wiecej) trwa oczekiwanie na operacje??
    jakie macie doswiadczenia?
    bede wdzieczna za kazda odpowiedz.
    pozdrawiam
    Ewelina
    --
    nasz staż
    Izabela ma ...
    cała w stokrotkach
    • bardzo ogólne to pytanie bo pewnie zależne od tego na jaką operacje czekasz i
      gdzie .... moja mama na operacje usunięcia piersi czekala 10 dni, pozdrawiam
      • zależy jaka operacja:We Wrocławiu operacja usunięcia guza na jajniku:
        2tygodnie, druga operacja wycięcia kilku narządów kobiecych: 3tygodnie, ale
        teraz operacja sprawdzająca po chemi czekam już 10tygodni i nic.Ale może
        dlatego,że na pierwsze dwie operację byłam kierowana z prywatnych gabinetów, a
        na tą trzecią na NFZ(niemam kasy) i nadal czekam, a ile...to kto wie??
        Pozdrawiam.Gosia
        • a w jakim szpitalu we Wrocławiu miałas operacje??

--
          nasz staż
          Izabela ma ...
          cała w stokrotkach
        • 31.05.07, 18:10
          Wydaje mi się, że gdybyś z tematem operacji sprawdzającej po raku jajnika
          zwróciła się do prof.Emericha z Gdańska już dawno miałabyś to za sobą. Bardzo
          nielogicznie postępuje lekarz odkładając zaplanowaną operację sprawdzającą.
          pozdrawiam Robert
          • drogi Robercie, ale jak? musiałabym jechać do Gdańska do prof.Emericha
            • Gosia do tego Profesora przyjeżdżają pacjentki z różnych stron Polski, bo jest
              moim zdaniem najlepszym specjalistą w leczeniu raka jajnika i jest człowiek
              czynu, a nie zwlekania. W Polsce należy on do wąskiej grupy lekarzy tak
              postępujących.
              pozdrawiam Robert
              • Robercie: a jak się znim skontaktować: telefonicznie, czy poprostu pojechać i
                czy coś sie płaci? jak Cię mogę prosić o odpowiedź i ewentualnie tel do prof i
                adres gdzie przyjmuje.Bo ja już niewiem co mam robić, kilkakrotnie dzwoniłam do
                szpitala co z tą operacją i zawsze coś i dotego teraz ten strajk w telewizji
                mówili,że szpital na Hirszfelda nie strajkuje, a jak tam dziś byłam to nikt
                niechciał mnie przyjąć.Pozdrawiam i dziękuje. Gosia
                Pozdrowienia dla żony Gosi (śledzę Waszą walkę i podziwiam)
                • Gosia wysłałem Ci e-maila na gazeta.pl w sprawie prof.Emericha.
                  pozdrawiam Robert
                  • Bardzo Ci Robercie dziękuję za wyczerpującą informację i pozdrawiam.Gosia
                    • jeszcze raz dziękuję za informacje, z przyczyn odemnie niezależnych miałam
                      dopiero zamiar się kontaktować z doktorem Emerichem, ale dziś zadzwonili ze
                      szpitala(W-w, Hirszfelda), by jutro się zgołosić, więc narazie zgłoszę się u
                      siebie we Wrocławiu na operację. Pozdrawiam. Gosia

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.