Dodaj do ulubionych

Dla tych co lubią psy

19.05.11, 15:37
www.voila.pl/385/x5dxb/
Edytor zaawansowany
  • iryska2604 19.05.11, 18:34
    Oj, lubię! Mam 4
  • mattos 20.05.11, 11:59
    Pies zaatakował półtoraroczną dziewczynkę
    Półtoraroczna dziewczynka została pogryziona przez psa w Mrągowie na Mazurach. Dziecko zostało zaatakowane, gdy bawiło się w piaskownicy przy domu rodziców. Z ranami głowy przewieziono je do szpitala. Na szczęście, życie dziecka nie jest zagrożone.

To już czwarty taki przypadek w tym regionie w ciągu ostatniego miesiąca.

W kwietniu do olsztyńskiego szpitala trafiła trójka pogryzionych przez psy dzieci. 14-miesięcznego chłopca zaatakował amstaf w Ostródzie; 4,5-latka mieszaniec przypominający buldoga w Jedwabnie i 1,5-roczna dziewczynka pogryziona w Lemanach przez owczarka niemieckiego.

Pies zaatakował półtoraroczną dziewczynkę................
    --
    big_grin big_grin big_grin
    Dum spiro, spero
    http://mdsa.fm.interia.pl/a21.gif
  • sagittarius954 20.05.11, 14:03
    dawać go na zupę ...
  • mattos 20.05.11, 14:29
    Chińczykom bym trochę ich oddał, bo jest ich za dużo ludzie ich męczą tylko.
    --
    big_grin big_grin big_grin
    Dum spiro, spero
    http://mdsa.fm.interia.pl/a21.gif
  • waga_1949 20.05.11, 15:55
    Nie należy uogólniać. Zwierzęta nie są złe, nie ich wina,że niektóre mają głupich właścicieli.
    --
    Póki nas ktoś pamięta, wciąż żyjemy.
  • iryska2604 20.05.11, 19:14
    Pewnie. Za to mozesz obwiniać nieodpowiedzialnych wlascicieli a nie zwierzęta.
  • anka125 21.05.11, 15:30
    To nie psy są złe ,niestety,najczęściej mają nieodpowiedzialnych właścicieli.
    A to moja sunia
    http://imageshack.us/m/823/8806/kochanypyszczek.jpg
  • amityr 21.05.11, 17:05
    Sunie żyją o wiele krócej od nianiusiów.Odwrotnie.
  • samootna7 15.10.11, 16:25
    Witam serdecznie wszystkich miłośników zwierząt.
    Od kilku lat prowadzę prywatne schronisko dla psów. Zaczęło się od tego że przygarnęłam bezdomnego szczeniaka, potem na ulicy znalazłam owczarka, który nic nie jadł od kilku dni... Nakarmiłam go i nie miałam sumienia wyrzucić z domu, tym bardziej, że wbrew groźnemu wyglądowi piesek od początku był słodką "przylepką". Od tamtego czasu mieszka ze mną już 20 psów i 2 koty. Niestety zbliża się zima i martwi mnie, że ledwo wiążemy koniec z końcem. Potrzebny jest nam opał, jak również karma dla zwierząt. Dlatego proszę wszystkich miłośników zwierząt o pomoc. Nawet tę najmniejszą przyjmę z wdzięcznością. Dla mnie liczy się nawet 1 zł. Liczę na pomoc ludzi o wielkich sercach, którym nie jest obojętny los bezdomnych psów. Proszę o nawet najmniejsze datki: eKONTO 84 1140 2004 0000 3602 6007 3211

Z góry dziękuję. Ewelina

• waga_1949 15.10.11, 19:35
    Jak sobie przypomnę naszego Fafika(prawie jamnik), do dzisiaj mam łzy w oczach., A minęło 8 lat, jak go nie ma z nami. Zostały tylko zdjęcia. Został na prośbę dzieci przygarnięty na jedną noc, bo akurat szła burza, a został z nami na prawie 16 lat. Mąż odgraża się a ja mu kibicuję, że jak przejdzie na emeryturę , piesek ze schroniska znajdzie u nas miejsce. Na razie nie możemy, bo musiałby całe dni być sam w domu - opiekuję się wnuczkami w ich mieszkaniu.
    --
    Póki nas ktoś pamięta, wciąż żyjemy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka