26.10.12, 11:48
forum.gazeta.pl/forum/w,29055,139882242,139900066,Re_A_co_poza_tym_.html
Może zajmiesz stanowisko w tej sprawie ?
Obserwuj wątek
    • baska123 Re: Basiu ! 27.10.12, 00:09
      Superko.
      Wybacz. Na innych forach bywam b. rzadko.
      Na +/-60 ktoś inny zamiata.
      Ja nosa nie wtykam.
      I bardzo proszę, nie karz mi wybierać ani rozstrzygać.
      Przykro mi. Jestem pewna, że sobie poradzisz.
      Pozdrawiam-Baśka.
      --
      baska123http://s20.rimg.info/64c15fd086552019dfb1c72b318e9155.gif
      • super.222 Re: Basiu ! 27.10.12, 07:40
        A więc wróciłaś do
        Łodzi ... w samą porę. U mnie nad ranem zabieliło
        się lekko śniegiem i muszę stwierdzić, że ten widok zasmucił mnie ogromnie.

Wkleiłam tamten wątek, bo nie dawała mi spokoju myśl, że uczestniczki
        innych for wpadają tutaj z litości. A poza tym, wspomniany wątek
        i nie tylko, jest potwierdzeniem spostrzeżeń, które przekazałam pocztą,
        nie raczyłaś odpowiedzieć, chociaż ... napisałam go na Twoje życzenie.
        Przyjmując Twój sposób określania zarządzania (sprzątania) można
        mieć pewność, że niektóre wątki lub posty zamiata się pod dywan.

• trollik.morski Superko ! 27.10.12, 07:55
          Szanowna S...o!
          Widać [na piśmie], że ciężko przechodzisz klimakterium(?). Jesteś zwyczajnie zgryźliwa, a nie złośliwa!! Gdzieś czytałem, że złośliwość jest cechą ludzi inteligentnych, a zgryźliwość jest cechą ludzi niespełnionych w życiu [którzy czasami też bywają inteligentnisad
          Przyjmij wyrazy współczuciauncertain

PS1
          Lubię złośliwców, natomiast zgryźliwcy przypominają mi zakalca w cieście
          PS2
          Post niniejszy pisałem po przejrzeniu Twej tfu......rczości na innych forach.
          EOT
          --
          Kto nie może dopiąć celu, ten chodzi z rozpiętym uncertain
              • aga-kosa Re: Superko ! 27.10.12, 09:14
                Basiu, nie jestem tu z litości. Od czterech lat forum R i E mam wpisane w "ulubionych" . Przykro mi się zrobiło z powodu takiego posądzenia. aga
                PS I tak będę zaglądać.smile aga
              • super.222 Re: Superko ! 27.10.12, 09:27
                trollik.morski napisał:

> Wróg mi pożyczyłsurprised
                ------------------------------------
                Ale ... sam się przekonałeś, że łatwiej jest być złośliwym
                niż błyskać inteligencją. Musiałeś użyć dwóch postów żeby wyrazić
                swoją myśl - i przyznaję - zrozumiałeś big_grin - chociaż po namyśle.

Polowałeś tutaj na mnie od kilkunastu dni, to postanowiłam dać Ci tutaj
                metę (mówiąc językiem sportowym) i pełną satysfakcję.
                W a l !!! jak na *gentelmena* przystało.

• trollik.morski Re: Superko ! 27.10.12, 13:57
                  Polowałeś tutaj na mnie od kilkunastu dni
                  Przeceniasz siętongue_out Jakoś nie mogę znaleźć w Tobie nic sympatycznegosad
                  Moją korespondencję z Tobą uważaj za całkowicie zakończoną.
                  --
                  • super.222 Re: trollik.morski - przeczytaj uważnie 27.10.12, 15:30
                    motto: jeszcze się nie zaczęło, a już się skończyło. ?

Ty nie możesz tutaj ze mną korespondować, bo mnie już nie ma
                    na tym forum.
                    Może kiedyś - gdy staniesz się bardziej wyrazisty -
                    wyślę Ci zaproszenie na moje forum. Tutaj prowadzić żadnej rozmowy
                    nie możemy, bo jest to prywatne forum Baśki. I jeżeli nie jesteś jej
                    rzecznikiem prasowym nie mam Ci nic do powiedzenia.
                    Polowanie było w sensie negatywnym. No cóż - jak to emerytka.
                    Okres fascynacji wybitnymi osobowościami forumowymi mam już za
                    sobą i żaden dupek nie może mnie obrazić... Pa.
                  • baska123 Re: Superko ! 27.10.12, 19:18
                    trolliku.
                    W związku z możliwością kontynuowania korespondencji z Superką pod warunkiem, że będziesz
                    (jesteś) moim Rzecznikiem Prasowym, czy zechcesz odebrać nominację ?
                    Może jednak dasz szansę Superce? Czy aż tak Ci dokuczyła, żeby zakończyć w trakcie?
                    --
                    • trollik.morski Re: Superko ! 27.10.12, 19:46
                      Dziękuję za zaszczytną propozycję, nawet jeśli sobie pożartowałaśsurprised
                      Superka zaprezentowała mi się jako ktoś o osobowości kandydata na psychoterapię.
                      Zdecydowanie nie toleruję takich zakompleksiałych osób i trwale skreślam je z listy swych znajomych, nawet dalekich. Szkoda mi czasu na durnowate przekomarzania się, na potyczki dla potyczek.
                      Niech Superka sobie żyje w swym wyimaginowanym(?) świecie i będzie tam naj... w każdej dyscyplinie życiowej!
                      Przy okazji, nieustającej pogody ducha życzę wszystkim Emeryto-Rencistom smile
                      --
                      • baska123 Re: Superko ! 27.10.12, 20:05
                        trolliku.
                        To że regulamin nie przewiduje Rzecznika dla Admina(inki) nie znaczy, że inaczej nie można wyróżnić kogoś, kto na to zasługuje.
                        Właśnie od tej pory będziesz świecił na zielono, jak mało kto na tym forum.
                        A kiedyś miałam chęć zaprosić Superkę do grupy zielonych.
                        Sama pisze, że jej tu nie ma. Duchy i zaglądacze nie są mile widziane.
                        Pozdrawiam - Baśka
                        --
                        • trollik.morski Re: Superko ! 27.10.12, 20:11
                          baska123 napisała:
                          > ... będziesz świecił na zielono ...
                          A można w innym kolorze?
                          Lubię kolor zielony [jak chyba większość ludzi] ale świecenie w zielonym, to kojarzy mi się z upiorną poświatąsurprised
                          --
                        • super.222 Re: Basiu ! 02.11.12, 14:12
                          (...) A kiedyś miałam chęć zaprosić Superkę do grupy zielonych (...)
                          napisała Baska123 (w kolorze czerwonym).

Tak sobie dumam, że skoro zwykłego trolla obdarzyłaś kolorem
                          zielonym, to dla mnie zechciej może wnioskować w kolorze tęczy .. co?
                          Bo gdybyśmy - ja i trollik - spotkali się w tym samym gronie zielonych,
                          to - kurcze - ręka, noga, mózg na ścianie ...by mi nie darował.

Jednakże, żeby pokonać przeciwnika, należy go poznać. W tym celu, ja - superka,
                          weszłam tu i ówdzie, żeby poczytać i dowiedzieć się kim jest mój przeciwnik
                          w konkurencji kolorkowej. Na forach GW pojawił się
                          już w roku 2008 i napisał
                          łącznie 108 postów, co przy podzieleniu przez ilość lat daje oszałamiającą liczbę
                          21 postów/rok. Np. w latach 2011 i 2012 wpisał łącznie 12 postów.

Jak zawsze masz racje Adminko: jak mało kto na tym forum zasługuje tenże
                          na wyróżnienie kolorem ... zgodnie z Twoja wolą.
                          http://s.rimg.info/3465b6d35b7364336221fc320fb03999.gif
                          • trollik.morski Re: Basiu ! 02.11.12, 15:42
                            super.222 napisała:
                            Bo gdybyśmy - ja i trollik - spotkali się w tym samym gronie zielonych, to - kurcze - ręka, noga, mózg na ścianie ...by mi nie darował.

I znowu to przerośnięte egosurprised Trollik nawet by cię nie dotknął, a co dopiero odezwał się do ciebie.
                            Przyjmij dobrą radę: kup sobie pilnik i odpiłuj się ode mnie
                            Gdybyś, nie daj Boże, zareagowała na ten post, to źle świadczyłoby o cechach twego charakteru!!! Natręciuchy nie są dobrze widziani w Porządnym Towarzystwie.
                            A teraz: cyk, pstryk, trollik dla ciebie na zawsze znikł.

PS
                            Wygląda na to, że "superniane" Forum nie cieszy się większym zainteresowaniem. W innym przypadku Numerowanasuperbaba nie byłaby taka namolna i nie właziłaby tam, gdzie jej nie zapraszają.
                            Amen
                            • baska123 Re: Basiu ! 02.11.12, 16:06
                              Do Superki i Trollika
                              Podobno gdzie dwoje (dwóch) się bije, tam trzeci korzysta.
                              Kto jest w Waszym przypadku tym trzecim?
                              Ja mam czas, ja poczekam na efekty.
                              Ring wolny kochani,
                              Dorabianie farb dla superki nic nie da, tylko zzielenienie jest możliwe, może wiosną ?
                              Pozdrawiam.
                              --
                            • super.222 Re: Basiu ! 02.11.12, 16:12
                              Głupiś ...
                              Stagnacja na forach wynika z ogólnego świętowania,
                              a nie numerkowanych nicków.

A przecież nie pisałam do ciebie trolliku, jeno do adminki.
                              To po jaką cholerę wciskasz swój jadowity jezyk między
                              wódkę i kiełbasę. Jak długo rządzi tutaj *ta w czerwonym*,
                              i pozwala mi pisać, tak długo będę i ja. Poniał?

• trollik.morski Szanowna Założycielko! 02.11.12, 17:36
                              To żem głupi wiadomo, już nawet na Antarktydzieuncertain Superka nic nowego nie odkryłasurprised
                              Dałem się sprowokować, biorąc serio słowa o mnie, lecz skierowane do Ciebiesad
                              Jako dobrze wychowana osoba odpowiedziałem na [jak się okazało] zaczepkę nie skierowaną bezpośrednio do mnie. I to był mój błąd,ostatni na tym forum. Chociaż .... jak mówią dyplomaci "nigdy nie mów nigdy".
                              Nie miałem i nie będę miał najmniejszego zamiaru wchodzić w kompetencje Wszechmogącej Założycielki.
                              I tego proszę się trzymać.
                              Prowokatorce i prowokacjom mówię stanowcze NIE!!! Niezależnie od jej stanowiska/postępkówuncertain
                              I tu zacytuję klasyka: i tyle w tym temacie - temat przestał istnieć [przynajmniej dla mnie]
                              • baska123 Re: Szanowna Założycielko! 02.11.12, 22:27
                                Szanowny trolliku.
                                Superka często wie do kogo pisze, jednak nie wie tego ta osoba,
                                ponieważ nie wskazuje adresata.
                                To nie powód byś siebie głupcem a mnie założycielką nazywał.
                                Pozdrawiam-Baśka.

• trollik.morski Re: Szanowna Założycielko! 03.11.12, 06:42
                                  baska123 napisała:
                                  > ... a mnie założycielką nazywał.
                                  A co to: założyciel: baska123 ??? Sam widziałem surprised W górnym, prawym roguuncertain
                                  Kto pierwszy to napisał? surprised Ja się nie przyznaję.
                                  Przecież założyciel to inaczej guru wątkowy, określenie [wg mnie] raczej pozytywne.

PS
                                  Aktualnie nie pada. Jak tak dalej pójdzie, to pojadę na spotkanie z dzikami. Zostawiły swą wizytówkę: zrytą ziemię wzdłuż ścieżki rowerowej.
                                  Zastanawiam się skąd one przychodzą, bo między zalesionymi wzgórzami, a morzem jest "wroga cywilizacja" czyli miasto...
                                  --
                                • super.222 Re: Szanowna Założycielko! 03.11.12, 07:04
                                  (...) Superka często wie do kogo pisze, jednak nie wie tego ta osoba,
                                  ponieważ nie wskazuje adresata ... (...). Ufff!

Głupiś - kierowane było do Trollika.Morskiego.
                                  Śpieszę wyjaśnić, żeby nie obraziły się inne osoby tutaj piszące.

Inspiracją dla takiego rozumienia osobowości ONEGO, był post w tym
                                  wątku, uplasowany na czwartej pozycji, pod naszymi (Twoimi Basiu i moim
                                  postami). Odsyłam - jeśli pozwolisz - do ponownego przeczytania tego
                                  paszkwilu do osoby, z którą nigdy wcześniej TENŻE nie miał żadnego
                                  kontaktu, czyli do mnie. Nie był na tyle uprzejmy żeby wyjaśnić na których
                                  to forach przeglądał moje wpisy. Zdanie jest tak cenne, że w całości
                                  je wpisuję:
                                  PS 2. Post niniejszy pisałem po przejrzeniu Twojej tfu...rczości
                                  na innych forach.

Cały post jest bluzgiem pod moim adresem. Napisałaś, że sobie poradzę,
                                  to staram się. big_grin
                                  • iryska2604 Re: Szanowna Założycielko! 03.11.12, 17:22

super.222 02.11.12, 16:14 Odpowiedz
                                    (...) Kto jest w Waszym przypadku tym trzecim? (...)
                                    - pyta Basia.Odpowiadam: I r y s k a !!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                    No i widzisz Basiu, jak to jest.Przecieram oczy ze zdumienia! O co tu chodzi? Co ja zyskuję?
                                    Pomijając fakt ze jak ja zaczynałam pisac na tym forum to o superce jeszcze nikt nie słyszał. Pisałam jako ira.mak od czerwca bodaj 2006 roku. Potem zapowiedziałam ze zmieniam nicka ( nie cichcem). Czy ona kiedykolwiek odczepi sie ode mnie?

--
                                    mieć w górze niebo a w sobie spokój...
                                    • baska123 Re: Szanowna Założycielko! 03.11.12, 17:41
                                      Irenko, widzę i proszę żebyś Ty udawała, że nie widzisz, albo byś nie czytała wpisów Superki.
                                      Jak będzie szumieć w Twoim wątku to wiem co zrobić.
                                      Bezkonfliktowego forum chyba nie ma.
                                      --
                                      • super.zgred Re: Szanowna Założycielko! 03.11.12, 17:58
                                        Dzieweczki, powiadam Wam:
                                        szanujcie bliźnich swych, a zwiększycie szansę, że ...... Was będą szanowaćtongue_out
                                        Prawdem rzekł????
                                        --
                                        Jeśli znasz odpowiedź na moje pytanie - możesz jej udzielić. Jeśli chcesz się powymądrzać - zapraszam na drzewotongue_out
                                        • waga_1949 Re: Szanowna Założycielko! 03.11.12, 18:02
                                          Niektórzy z nas na tym forum zachowują się czasami jak dzieci? Czy to już objaw......? I nie mam tu na myśli ani Iryski ani trollika, ani Basi. Może ktoś da sobie na wstrzymanie i przestanie swoje frustracje przelewać na forum?
                                          --
                                          Póki nas ktoś pamięta, wciąż żyjemy.
                                          • super.zgred Re: Szanowna Założycielko! 03.11.12, 18:11
                                            Może to objaw tego co myślisz, a ja się domyślam.... , a może to choroba na literę t, a którą ktoś zdiagnozował u "wiadomej" osoby....
                                            Mam propozycję, prawie rozsądną - olać zgryźliwo-złośliwe zaczepki. Wszak życie nie trwa wiecznie, nie traćmy czasu na .....
                                            Wasze zdrowie .... hluppp
                                            --
                                            Jeśli znasz odpowiedź na moje pytanie - możesz jej udzielić. Jeśli chcesz się powymądrzać - zapraszam na drzewotongue_out
                                          • super.222 Re: Szanowna Założycielko! 03.11.12, 19:05
                                            waga_1949 napisała:

> Niektórzy z nas na tym forum zachowują się czasami jak dzieci? Czy to już objaw
                                            > ......? I nie mam tu na myśli ani Iryski ani trollika, ani Basi. Może ktoś da s
                                            > obie na wstrzymanie i przestanie swoje frustracje przelewać na forum?
                                            -------------
                                            Wago ... ... wszyscy mamy chwile słabości i frustracji ...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka