Dodaj do ulubionych

Pomnikowy - Niezwyciężony Szaleniec.

11.08.17, 12:02

pikio.pl/niesamowite-ogloszenie-kaczynskiego-ludzi-zamurowalo-to-juz-koniec/
Jarosław Kaczyński ogłosił, że miesięcznice skończ się w ósmą rocznicę tragedii.

– Słyszymy coraz to nowe komunikaty i na pewno w tym momencie, w którym staną pomniki, i wierzę, że to będzie w ósmą rocznicę tragedii, usłyszymy też tą ostateczną odpowiedź, niezależnie od tego, jaka ona będzie, ale usłyszymy ją. I wtedy będziemy mogli powiedzieć – tak to się składa, po 96 marszach, a ofiar było przecież 96, będziemy mogli powiedzieć – kończymy, bo zwyciężyliśmy.

Pałacyków i pomników u nas dostatek, dla kota z pokurczem coś się znajdzie?
Wart ten "Pac" jakiegoś pałaca?
Komu "On" tę darowiznę w spadku zapisze? Kotku czy Martusi? by kiedyś odebraną być mogła? (czytaj o wdowie po Kiszczaku)
Rzygać się mi chce!
Idę sobie w las. Cisza, jeszcze piły nie rżną, szyszki spadają.
Duszno i gorąco.

--
To ja Baśka-Wodnik co leje czystą wodę
http://s3.rimg.info/2aba65fdfa0fd7042bd7fbd3c6f396ec.gif
Edytor zaawansowany
  • 11.08.17, 15:26
    Podobno było czterech policjantów na jednego przeciwnika manifestacji... To trzeba mieć kota ! wink aga
  • 11.08.17, 15:33
    Ci "służebni policjanci" Powinni być uprzedzeni, że kiedyś mogą mieć obniżoną/odebraną emeryturę za to sługusostwo.

--
  • 11.08.17, 16:01
    Źle jak jest miesięcznica ale i źle będzie jak jej nie będzie. Ja dawno mówiłem że PO ma kota

--
    ----------------------------------------------------------
    Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
  • 11.08.17, 19:25
    A co takiego sie stanie jak jej nie bedzie?

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...
  • 11.08.17, 19:56
    Mobicu kiss.
    Kota ma Jarek.
    PO ma Schetynę, Kopaczową, Tuska, Arłukowicza i wielu innych wspaniałych Ludzi.
    Nie będzie miesięcznicy, to zostanie sporo forsy na premię dla pani Szydło,
    albo tej "szychy" co puszczę morduje, żeby Warszawie tlenu brakło.
    Pozdrawiam Cię i Kaczki z Łazienek.

--
  • 11.08.17, 21:22
    Nie będzie miesięcznicy to nie będzie kontrmanifestacji nie będzie miał, kto dokuczać Jarosławowi. Jeśli chodzi o kaczki to jeszcze nie widziałem i nie słyszałem żeby kaczka kogoś ugryzła a Basia to jedną panią w Łazienkach ugryzła w paluszek.

Korniki jest to właśnie szychta, co puszczę morduje.

Dlaczego leśnicy nie chcą pozostawić świerków samym sobie, jak proponują to ekolodzy?
    Ekolodzy uważają, że plaga kornika jest zjawiskiem naturalnym i natura sama sobie z nim poradzi. Chcą, by pozwolić, żeby kornik rozprzestrzeniał się na kolejne świerki, żeby martwe drzewa same się przewracały, a las odnawiał się naturalnie. Problem jest jednak w tym, że takiej gradacji kornika jak obecna, od bardzo dawna w puszczy nie było. Owad doprowadzi do śmierci całe połacie lasu. Za kilka lat wejście na taki obszar będzie bardzo ryzykowne ze względu na przewracające się martwe drzewa. Kiedy drzewa już się przewrócą, na ich miejscu pojawią się dużo bardziej ekspansywne trawy (np. trzcinnik), co przyznają sami ekolodzy. Trawy te tworzą grubą i zwartą warstwę korzeni, przez które nie będą mogły się przebić delikatne siewki drzew. W ten sposób przez dziesiątki lat, zanim drzewa ostatecznie zwyciężą z trawami, duże fragmenty puszczy będą przypominały step, a nie lasy, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni.
    Czytaj wszystko.............

--
    ----------------------------------------------------------
    Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
  • 11.08.17, 22:07
    A gdzie ty masz oczy? Nie wiesz że taki honecker drzewo po scięciu okorowuje , tnie i ładuje do wywózki. Kora zostaje w puszczy a wraz z nia korniki. I maja sie swietnie. A drzewo na sprzedarz.Kiedyś się mówiło nie bedzie nas - bedzie las. Otóż nie będzie.Puszcza sobie radziła przez całe wieki ale rządów Pis-u nie przetrzyma.

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.