Dodaj do ulubionych

Co byś zrobił?

27.07.19, 12:16
Co byś zrobił/a gdyby twój pies był pedałem?
Czy byś zezwalał/a na pedałowanie czy byś rozpędzała i nie pozwalała na taki sex?
Ja nie mam psa ale mi się wydaje gdybym go miał to bym mu nie zezwalał pedałować.

--
----------------------------------------------------------
Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
Edytor zaawansowany
  • marbor1 27.07.19, 18:08
    Z pedałowania nie ma szczeniąt, więc po co im zabraniać. Chyba, że ci się suka skooorwi.
    Wtedy masz problem z niechcianymi szczeniętami.
  • engine8 27.07.19, 23:26
    Tzn skad bys wiedzial ze on sie pedaluje? Ludzi zwykle nie pozwlaja nawet psom na publiczne kopukacje a jak juz pies na jakiegos innego wskpoczy to skad wiesz czy wskoczyl na psa czy suke?
  • mobic 28.07.19, 10:36
    Na YouTube można obejrzeć film jak pies z kotem odbywał sex.
    To może pies z psem to nic takiego wielkiego?

--
    Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
  • engine8 28.07.19, 19:01
    No to tak jak czlowiek z koza? Podejrzewam ze to by si enikomu nie podobalo..nawet kozie
  • eurytka 29.07.19, 08:00
    W kabarecie słyszałam,
    że jak przyjdzie ochota,
    to nawet pies kota wyłomotasmile
  • czuk1 31.07.19, 12:08
    engine8 napisał(a):
    No to tak jak czlowiek z koza? Podejrzewam ze to by si enikomu nie podobalo..nawet kozie

A co powiecie ?...będąc na stancji.... widywałem przez okno , jak w sąsiednim domu na parterze wilczur łomotał gospodynię ? wink

--
    W opinii powszechnej i ks.Lemańskiego środowiska LGBT nie stanowią żadnego zagrożenia dla kultury chrześcijańskiej, a różnorodność społeczeństwa świadczy o jego bogactwie.
  • mobic 31.07.19, 13:37
    Czuk napisał. A co powiecie ?...będąc na stancji.... widywałem przez okno , jak w sąsiednim domu na parterze wilczur łomotał gospodynię ?

--
  • vermieter 02.08.19, 17:45
    czuk pomyślał, skoro może wilczur to i ja mogę. I ożenił się z gospodynią i żyją długo i szczęśliwie.
  • adria231 04.08.19, 06:39
    Autorowi wątku chyba upał zaszkodził ( mnie chyba też , skoro to czytam).
    Myślę jednak, że to wszystko związane jest z nagonką na LGTB , w której przoduje homoniepewny fioletowy J. z Krakowa.
  • mobic 04.08.19, 08:35
    Adria231 gdy zakładałem ten wątek to wtedy o zarazie nikt nic nie mówił.

--
  • czuk1 04.08.19, 12:55
    vermieter napisał(a):

> czuk pomyślał, skoro może wilczur to i ja mogę. I ożenił się z gospodynią(!!!) i żyj
    > ą długo i szczęśliwie.

Miałem 12...13 lat. Budynek (ongiś Banku Rolnego) stoi przy samym Kanale, obok Zamku. W głębi ulicy, w poniemieckich budynkach ulokowane były służby bezpieczeństwa. Ulica wygrodzona była zasiekami, od organizmu miejskiego.
    ps. nawiązałem do treści wątku.

--
    W opinii powszechnej i ks.Lemańskiego środowiska LGBT nie stanowią żadnego zagrożenia dla kultury chrześcijańskiej, a różnorodność społeczeństwa świadczy o jego bogactwie.
  • czuk1 04.08.19, 12:58
    mobic napisał:

> Czuk napisał. A co powiecie ?...będąc na stancji.... widywałem przez okno , jak
    > w sąsiednim domu na parterze wilczur łomotał gospodynię ?

LCBT to nie jest organizacja czy stowarzyszenie , ani też ideologia.

--
  • czuk1 26.08.19, 09:08
    mobic napisał:
    > A gospodyni czasem nie należała do LGBT?
    Był rok 1952/1953. Na uliczce przy Kanale , w domkach poniemieckich, ulokowane były
    służby bezpieczeństwa , przy wejściu na uliczkę było wygrodzenie drutem kolczastym i stały
    budki strażnicze. Budynek Banku Rolnego był za tym wygrodzeniem, bezpośrednio nad kanałem i przy przejściu pieszym nad strumykiem który powstaje (ile wody z kanału wypływa jest regulowane , pod tą kładką). Przed kilku latu obejrzałem to rozwiązanie, odwiedzając Mazury.
    ps. kiedy byłem w szkole staraliśmy się (mało skutecznie) łowić szczupaki; mieliśmy pętelki z miedzianego cienkiego drutu , na mocnym kiju. I z mostku na utworzonej rzeczce łowiliśmy te szczupaki. Szczupaki stały nieruchomo i czekały (by pożreć) rybki spadające z zapory na końcówce Kanału. Łowienie polegało na ustawieniu powolnym pętelki na oskrzelach szczupaka i szybkim poderwaniu. Nieraz udawało się takiego drapieżnika złowić.

• donvito52 01.08.19, 20:42
    Zapewne krzyż w oknie i Matka Boska obok JPII na ścianie.
  • vermieter 28.07.19, 12:26
    na tym forum.
    W końcu wiek nie chroni przed głupotą.
  • krakkrakusek1au 02.08.19, 00:19
    Pracowałem w ZOO w Krakowie. Pewnego razu jedna z opiekunek została przyłapana na odbywaniu stosunku seksualnego z orangutanem. Została ona zwolniona dyscyplinarnie z pracy.
  • vermieter 02.08.19, 14:38
    zacznij się leczyć bajkopisarzu
  • czuk1 26.08.19, 08:53
    vermieter napisał(a): zacznij się leczyć bajkopisarzu
    Nie musisz wierzyć ale nie ubliżaj.
  • engine8 26.08.19, 20:48
    On niestety jest taka sfrustrowana K.... nie moze zyc be ublizania bo mysli ze siebie nazywa "wynajemca mieszkania" to duraka czyni to inteligentnym...
  • vermieter 26.08.19, 23:16
    po drzewku widać, że leczenie zaleciłem baranowi od orangutana i opiekunki.
  • banowanyzaprawde1 08.08.19, 19:15
    Wymienił bym w rowerze.

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka