Dodaj do ulubionych

pis podwyższył cenę wody emerytom

17.08.19, 11:11
oczywiście po wyborach, bo tak jak te skuorwysyny robią wszystko w kiełbasie wyborczej : jak wygramy to wam damy... ale wam damy podwyżkę cen wody i to znaczną.

JUŻ TO JEST PODPISANE. EMERYCIE GŁOSUJ NA PIS. LUBIĘ PATRZEĆ JAK JESTEŚCIE IDIOTAMI.
Edytor zaawansowany
  • engine8 17.08.19, 17:52
    ??????
    Jak na razie nie widac aby zalowali..... Dalczego maj niby gloswac na kogs innego?
    A jak juz, to na kogo i dlaczego?
  • projektantymagna 17.08.19, 19:26
    Kościół katolicki jest zdeprawowany, dlatego nie powie im na kogo mają głosować - dlatego. Oni sami nie przedstawiają wartości - emeryci - intelektualnej, skoro jest tak żle w kraju - dlatego. Dzisiaj - przy aktualnych wyborach mają głosować na Konfederację dlatego, że chcą zawalczyć z roszczeniami żydowskimi, czyli zdradą polski zrobioną przez prawo i sprawiedliwość i platformę obywatelską i pozostałą lewicę. Ponieważ Konfederacja przedstawia program narodowy. Ponieważ Konfederacja chce wziąć sprawy polski w ręce odpowiednie, a prawo i sprawiedliwość oraz pozostali zdrajcy - jakby ci emeryci nie zauważyli - mieli swoją szansę i o 500093285386834430 lat za póżno się zorientowali, że trzeba odsunąć od koryta tych ludzi,, bo jest po prostu kourwa żle, jakby ci gopi emeryci nie zauważyli.
  • engine8 17.08.19, 20:35
    Aha,, to mam byc propaganda Konfederacji?
    Kiepska, trzeba przznac, raczej przewieduje reakscje odwrotna...
    Wiesz, ze bay ludzi do czegos namowic to trzeba wiedziec jak? Ty to chyba amator i prowokator? Lepiej zajmij sie czyms innym bo ja ani pisowiec ani peowiec ani konfederata ale Twoje wpisy sa bardzo kiepskie...
  • projektantymagna 17.08.19, 21:02
    ruski prowokatorze - trolu animatorze.
  • aga-kosa 17.08.19, 21:23
    Projektantymagna, ktokolwiek wygra wybory, to podwyżki będą. Tylko jeśli wygra opozycja PiS powie nam wystarczyło a opozycja znowu kradnie i dlatego ceny idą w górę. Wolałabym żeby PiS po sobie posprzątało - bo ja optymistka jestem wink aga
  • projektantymagna 17.08.19, 22:07
    Fajnie, że jesteś optymistką. Niestety telewizja główna prawdy ci nie powie. Powie to co oni będą chcieli abyś wiedziała.
    Niepowiem więcej by ci nie psuć optymizmu. Nie zasnąłbym z tego powodu. Jednak prawda jest prawdopodobnie inna granicząca z pewnością. Podwyżki wody i ceny są kwestią rządzenia i media inne niż główne wyjawiły prawdę na ten temat. Pis kradnie. Jednak pozostań optymistką. Proszę. Im wcześniej ludzie pojmą, że demokracja to demokracja i trzeba z tego ostro korzystać tym będzie lepiej.
  • engine8 18.08.19, 01:01
    No i w Polsce jest demokracja i ona ciagle wybiera PiS?
    Czyli wiekszosc - tym co im zalezy kto rzadzi, glosuja na nich...
    A ci co wogole nie glosuja to tez nie glosujac mowia - wybierajcie za nas bo nam ani jedni ani drudzy nie przeszkadaja ani nie pomagaja...
    No i jak ktos wogole ogada jeszcze TV i slucha tych czy tamtych - rowno klamiacych, to juz na to nic nie mozna poradzic.
    Co ciekawe to to ze i w Polsce i u nas ceny rosna ale w Polsce ciagle mowi sie o "podwyzkach cen" jak za komuny....znaczy sie kots jes ustala odgornie i narzuca?
    U nas nikt takiego sformulowani nie uzywa bo ceny narzuca markiet...
    Czyli mowicie zw Polsce ceny sa ciagle kontrolowane i sterowane przez rzad?
  • projektantymagna 18.08.19, 09:09
    Sam sobie odpowiedziałeś.
  • aga-kosa 18.08.19, 17:15
    Projektantymagna, ja do setki na jeżu wysiedzę. Nasze pokolenie zupę z gwoździa ugotuje. Popatrz na pokolenia, które zaczyna pracę. Obawiam się, że będzie im odpowiadać Kukiz z niepłaceniem podatków i proponowana kiełbasa wyborcza PiSu.
    Może zmienia poglądy jak bieda do czterech liter dokopie.
    Podwyżki są konieczne. Budżet państwa od domowego się nie różni. Można wydać tylko tyle ile się w kasie ma. Jak mi sęę wydaje to żaden z rządzących, a szczególnie jeden - posiadający ok 16 000 miesięcznie - w sprawach finansowych nie ma zielonego pojęcia. Wydali więcej niż mieli i teraz będzie chleb gorącym nożem smarowany. sad aga
  • projektantymagna 19.08.19, 00:09
    Podwyżki są konieczne w momencie słabej polityki państwa. Niestety budżet państwa różni się od budżetu domowego, gdyż do budżetu państwa trzeba nakraść socjalistycznymi sposobami - wyzyskiem fiskalnym. A czy jesteś w stanie zrezygnować z komórki/smartfona ? bo ja nie korzystam chociaż mam - ale, że jestem kaleką i nie mam przyjaciół to nie używam prawie wogóle tych napromieniowaczy. Niedługo pewnie odetnę sobie internet - to jest dopiero spartańsko tongue_out

Budżet państwa wydaje dużo więcej niż ma -w tym się naprawdę pomyliłaś. Dlatego mamy między innymi roszczenia żydowskie, za które żydzi kupili sobie nasz kraj - ale głosując na Konfederację moze jeszcze jakiś odpór zrobi się.
  • baska123 19.08.19, 22:03

Do projektantymagna
    PiS to najgorsze, co Polacy wybrali.
    Ale Ciebie żadne kalectwo nie upoważnia do nazywania idiotami użytkowników tego Forum. Przeproś, albo spadniesz. Bredzisz i ubliżasz bez powodu.

--
    To ja Baśka-Wodnik co leje czystą wodę
    http://s3.rimg.info/2aba65fdfa0fd7042bd7fbd3c6f396ec.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka