Dodaj do ulubionych

Za 4 dni wybory

09.10.19, 04:44
Czy już wiecie, na kogo oddać głos ? Czy pójdziecie do urn?
Wygląda na to, że tutaj na ten temat, jak makiem zasiał....
Ja na razie wiem z cała pewnością, na kogo głosu nie oddam.
Edytor zaawansowany
  • aga-kosa 10.10.19, 13:24
    Nie uwierzę w obietnice,
    Że za darmo ktoś coś da mi
    Ja przeżyłam SOCYJALIZM
    Byle czym mnie nie omami

Na wybory znowu pójdę
    Mówiąc, ze to dla dzieci
    Lecz - cholera - zagłosuję
    Znów nie ZA, a pewnie PRZECIW.
    Ciągle nie mogę pojąć, że z podatku od mojej emerytury, 500+ dostają dzieci ludzi dobrze zarabiających.
    Zastanawiam się, jak wyglądałby mój kraj gdyby było więcej żłobków, przedszkoli a pracującym matkom nie potrącało się podatków. aga
  • mobic 10.10.19, 15:14
    Kto jest na NIE to powinien zwrócić 13 emeryturę.

--
    ----------------------------------------------------------
    Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
  • aga-kosa 10.10.19, 19:39
    Mobic, dlaczego zwrócić 13 emeryturę?
    Licz: Najniższa brutto 1 100. Netto 830.
    Państwo zatrzymuje 270. 270 x 12 = 3 240
    Rząd obiecywał 8 000 wolne od podatku.
    Jaką łaskę robi władza rzucając 880 jako 13.
    Policz ile do tyłu jest ktoś kto dostaje 2 400, a "trzynastka" u takiego kogoś powinna wynosić 2 400 , a nie 880
    Nie księgowa aga sad
  • mobic 11.10.19, 09:17
    Aga wszystko co odpisałaś to jest na NIE a pieniążki gdy ich się nie zwróci to są na tak. Wałęsa zapowiadał że zwróci ale jest cicho i nie wiadomo czy zwrócił?

--
    ----------------------------------------------------------
    Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
  • aga-kosa 11.10.19, 09:36
    Mobic, jeśli jakiś żul wyłudzi ode mnie pieniądze, a potem chce się okazać dobrym człowiekiem i część pieniędzy mi zwraca, to mam odmówić. Przynajmniej tyle. Jeśli bym podała do sądu o zwrot całej wyłudzonej sumy , wiązałoby się to z kosztami i czasem... na końcu nawet jeśli będę miała wyrok żul mi powie: - " nie mam pańskiego płaszcza"..
    Emeryt powinien brać wszystko co mu dają. Powinien korzystać z każdej przyjemności... Pierre Beamarchais powiedział: " Śmiejmy się! Kto wie, czy świat potrwa jeszcze trzy tygodnie" smile aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka