• dede43 Re: Zenujące 07.03.08, 18:50
      Kwota rzeczywiście astronomiczna, choć zawiera i pensję i odprawę i
      kwotę kontraktowa za przestrzeganie klauzuli o zakazie pracy w
      konkurencji - ale w TVP płaci się jeszcze bardziej astronomiczne
      kwoty. Np. Doda Rabczewska - 20 tys. za "sędziowanie" w 1
      odcinku "tańca na lodzie", (czyli 80 tys miesięcznie), Natasza
      Urbańska - 40 tys m-cznie za samą gotowość wystepów w TVP +
      odpowiednie gratyfikacje na faktyczny wystep.
      • zajbel Re: Zenujące 07.03.08, 19:07
        Jeżeli człowiek który ma do dyspozycji ok 20 zł dziennie ma płacić
        za rozbuchane umowy w TVP to lepie aby abonamentu nie było. A co na
        to pani Kruk tak zaciekle walcząca o abonament?
        • iryska2604 Re: Zenujące 07.03.08, 21:36
          Zgroza.W ogole tego nie rozumiem.Jeśli się nie ma pieniedzy w budżecie na tak
          wazne cele jak sluzba zdrowia,szkolnictwo,kultura to jaki rozsądny gospodarz tak
          niefrasobliwie bedzie rzadził państwowa kasą?
        • ditai-lutek Re: Zenujące 07.03.08, 22:16
          Właśnie o to walczą. Te pieniądze z abonamentu robią z Urbańskiej, Dody i różnej
          maści prezenterów bogaczy. Zwróćcie uwagę na studia TV każdy program ma swoje
          studio i już nie wiedzą jak je wyposażać jeden wielki przepych. Ostatnio
          programy rozrywkowe są też tylko dla biorących udział w programie, widać jak
          świetnie się bawią. Ja tez bym się tak bawiła gdybym po wyjściu ze studia
          dostała kilka tysięcy zł. Jak przekazuje się wiadomości? Jeden Maciej Orłoś
          mówił normalnie, panie prezenterki są po konkursie szybkiego mówienie
          angażowane,bo trudno za nimi nadążyć, a szczególnie osobom starszym z nie
          wielkim ubytkiem słuchu. Ale kto by sie takim bzdetami w TV publicznej
          przejmował. Byłam za abonamentem, teraz zmieniłam zdanie, choć mnie już nie
          dotyczy płacenie, ale są inni może biedniejsi i muszą liczyć każdy grosz.
            • 52ania Re: Zenujące 08.03.08, 13:49
              Faktycznie przesada.Ja wiem jedno,że zniosą abonament i będą TVP opłacać z
              budżetu, kosztem emerytów,służby zdrowia,oświaty...itd. Ja obserwuję,że ludzie
              nie mają umiaru(politycy,prezesi,kierownicy...z budżetówki).Mają dużo i chcą
              jeszcze więcej.To jest dziki kapitalizm.Jeżeli jest to prywatne
              przedsiębiorstwo, to ile wypracują tyle mają, a państwowe mogą mieć straty i tak
              dostają podwyżki,bo wystarczy,że postraszą strajkiem.
              • ebork0 Re: Zenujące 09.03.08, 11:30
                Podobno kilkanaścię procęt ludzi płaci abonament a prezenterzy
                kasują po 50 tysięcy miesięcznie za pół godziny na wizji. Góra też
                zapewne sporo kasuje to ciekawe ile by brali jak by wszyscy
                płacili>??? Zabrać abonament, zredukować pobory i do roboty...
                • kalesonyzony Re: kazdemu rowno 11.03.08, 12:39
                  zrownac, zaorac, bez abonamentu, bez oplat, bez zarobkow. Czy sie
                  stoi czy sie lezy motlochowi(wyborcy) sie tez cos nalezy. Tych szkod
                  niewypierzesz ani nie zeskrobiesz z mozgow.
                  --
                  nie dajmy sie inspirowac glupszym od siebie
                  • iryska2604 Re: e,tak słodko to nie będzie 11.03.08, 16:15
                    Nie wiem jak sobie ta TVP radzi-i tak wiekszosc ludzi nie płaci.Tylko tak do
                    końca to tak słodko nie bedzie bo nie ma nic za darmo.Coraz większą populaarnośc
                    mają platformy cyfrowe czy TV kablowa no i za to przeciez płacimy.Gdyby sie TVP
                    dogadała z operatorami tamtych sieci to napewno miałaby wiekszy zysk niż
                    obecnie.W kazdym miescie sa telewizje kablowe,na wsiach ze zrozumiałych względów
                    tego nie ma to z kolei ludzie zakładają sobie cyfrę+.Polsat czy Telewizję nowej
                    generacji-i od opłat za to nikt nikogo nie zwolni.KRóTKA PIłKA -CHCESZ OGLąDAć I
                    MIEC DUZY WYBóR KANAłóW-PłAć!
                    • zajbel Re: e,tak słodko to nie będzie 11.03.08, 19:33
                      Moje dzieci mają kablówkę która w swojej ofercie ma także I i II
                      program TVP a mimo to musza płacić abonament. Pytam więc dlaczego
                      operator sieci kablowej oferuje za pieniądze to co już zapłacone lub
                      odwrotnie, na jakiej podstawie TVP żąda opłaty po raz wtóry za to co
                      zapłacone operatorowi?
                      • ditai-lutek Re: e,tak słodko to nie będzie 11.03.08, 19:50
                        Rzeczywiście, czyli w rezultacie płacimy nadal mimo, że jesteśmy zwolnieni z
                        opłaty za abonament, a poprzednio płaciliśmy podwójnie. jak by nie było, to i
                        tak walka z wiatrakami. Płacić trzeba, bo zaraz ktoś przyjdzie i odłączy.
                          • dede43 opłatyy za dostęp do 13.03.08, 08:38
                            Czyli za posiadanie dostępu do czegoś sie płaci jak za zboże. Tyle,
                            że drogo:
                            za posiadanie licznika na wodę płacę 2 złote, a reszte wg zuzycia;
                            za licznik elektryczny, gazowy ze 4 złote i jak wyżej. Telewizor to
                            koszt 17 złotych, czy go włączam czy nie.
                            Ale i tak wszystko przebija telefon. Za posiadanie telefonu płacę aż
                            50 zł a internetu 56. I moge nie krzystać z tego ani jednej minuty a
                            opłata się nie zmienia. To dopiero obciążenie.
                            • dede43 Re: Kammel 13.03.08, 16:16
                              A teraz będziemy sie jeszcze składać na 60 tys. pensji dla p. Tomka
                              Kammela, tego przez 2 "m". Ten poprzedni, przez 1 "m" był tańszy. No
                              coż, kilka miesiecy bezrobocia i trzeba sie "odkuć". Czy naprawde
                              nie wystarczyłoby 6 tys????

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka