Dodaj do ulubionych

Polska ksiegarnia internetowa w UK

16.03.11, 15:04
W jakich ksiegarniach internetowych teraz kupujecie polskie ksiazki i ktore mozecie polecic? Bylo pare watkow na ten temat ale jakies 2 lata temu takze moglo sie duzo zmienic. Kiedys na nacielam sie na polishbooks i nie mam specjalnie ochoty stresowac sie podobnie. Pozostaja oczywiscie zawsze polskie sprawdzone sklepy internetowe. Gdyby tylko nie te koszty przesylki:-( czesto prawie tyle samo co wartosc zakupionych ksiazek ...
Obserwuj wątek
    • maultier1 Re: Polska ksiegarnia internetowa w UK 16.03.11, 17:08
      Na polishbooks tez sie nacielam. Nie dosc ze zwlekali z przesylka to jeszcze jedna ksiazka wogle do mnie nie doszla. Teraz widze ze maja opcje dostaw do domu dla mieszkajacych w okolichach Glasgow. Wiec moze znowu sprobuje.

Jak do tej pory nie nacielam sie na ksiagarnie Font. Wszytsko bezproblemowo podochodzilo i to w czasie jakim mialo dosc.
      • karolkowa1 Re: Polska ksiegarnia internetowa w UK 16.03.11, 18:26
        Zawsze wszystkim polecam merlin.pl.Koszt przesylki to 20zl+6zl od sztuki.Reklamowalam u nich ksiazki bo zle mi przyslali.Sprawa zostala zalatwiona bezproblemowo,wszystkie koszta ktore ponioslam razem z przesylka zwrotna zostaly zwrocone :)

--
        If you wouldn’t say it to someone's face, don’t say it online!!!
      • dariuszkwasniewski Re: Polska ksiegarnia internetowa w UK 23.03.11, 13:55
        Dzień dobry
        Informujemy, że Polbooks - Polska Księgarnia w Glasgow (www.polbooks.co.uk) nie ma nic wspólnego z "polishbooks" - firmą, która działała kilka lat temu w Anglii. Jesteśmy tylko właścicielem domeny polischbooks.co.uk, którą nabyliśmy na licytacji po bankructwie firmy polishbooks.
        Nasza księgarnia od początku swego istnienia ma swą lokalizację w Glasgow - prowadzimy prawdziwy sklep oraz księgarnię internetową.
        Więcej szczegółów na www.polbooks.co.uk

Z poważaniem
        Dariusz Kwaśniewski
        Polbooks - Polska Księgarnia w Glasgow
        1328 Duke Street
        G31 5QG Glasgow
        tel. 0141 2588 066
    • sueellen Re: Polska ksiegarnia internetowa w UK 16.03.11, 21:31
      Raz na jakis czas robie wieksze zakupy w merlinie (5-10 ksiazek) i wtedy tej przesylki tak bardzo nie odczuwam. Kiedy jestem w Polsce, kupuje jedna max dwie i mi to starcza. Czasem prosze znajomych o przywiezienie jakiegos tytulu jesli akurat przyjezdzaja z Pl do UK.
      --
      Przepraszam, gdzie jest główna?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka