Dodaj do ulubionych

Butelka na wodę do szkoły

29.09.11, 13:41
Gdzie kupić porządną butelkę na wodę dla dziecka? Mam już kilka i każda albo cieknie albo ma takie zamknięcie, że 4latek nie daje sam sobie rady otworzyć.
--
Better to light a candle than to curse the darkness.
Edytor zaawansowany
  • sylaluk1 29.09.11, 15:46
    Z doświadczenia wiem ze lepiej sprawdzaja sie zwykle małe butelki z woda kupowane w wielopakach, maja dobre zamkniecia i latwo je otworzyc.
    --
    Pozdrawiam
    Sylwia i Hubi (24.09.2003)
  • zurekgirl 29.09.11, 19:29
    Niektore z tych butelek po minaralnej maja napisane, zeby nie uzywac ponownie, nie wiem dlaczego, ale na ktorejs tak przeczytalam. Ja kupuje butelki hurtem, bo moja mala gubi uparcie. W zasadzie tylko z jedna mialam problem, bo sie zarketka urwala ze sznurka. WYbieram takie, ktore maja gumowe ustniki, wtedy nie przesiakaja. Lepsze sa takie z elastycznego plastiku.
  • carmelaxxx 29.09.11, 22:05
    w przypadku mlodego mojego kazda butelka mu albo smierdziala metalem albo plastikiem, ostatnio kupilam za 5 L taka przezroczysta plastikowa butelke niebieska, dosc spora, ma w srodku specjalny wklad do zamrozenia zeby picie bylo dluzej chlodne, jest szczelna, nie smierdzi, ale nie wiem jakiej ona formy byla.
  • mrs.george 29.09.11, 22:49
    Wlasnie niedawno polecono mi oto taki-sprawdza sie super.

www.next.co.uk/girls/accessories/7
  • hanai77 30.09.11, 23:31
    7oz napisała:

> Gdzie kupić porządną butelkę na wodę dla dziecka? Mam już kilka i każda albo ci
    > eknie albo ma takie zamknięcie, że 4latek nie daje sam sobie rady otworzyć.

polecam butelki na wode firmy Thermos , sa rozna rodzaje , sprawdzaja sie ekstra moja 3 latka w nursery radzi sobie z nia swietnie , nie ciekna i co dla mnie najwazniejsze sa BPA FREE, poprostu jakis lepszy zdrowszy plastik nie smierdzii nawet jak zapomnisz i zostawisz wode mi sie zdazylo na weekend kupilam w Millets za 4.99 , a i ma wklad na lod jak chcesz zeby bylo chlodne.
  • kasiaka77 01.10.11, 10:39
    Mialam podobny problem. Torba na lunch zawsze mokra...Najlepiej u nas sprawdzil sie taki bidon na sznurku z Disneya, ale inne mamy podpatrzyly i znalazly tez w Next (juz wyzej jedna dziewczyna wspominala)-
    www.next.co.uk/x484680s2
    U nas super dziala, bo nawet jak mala ma lunch w szkole to tylko butelka na ramie i idzie bez torebki.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxvfxmf619za2u.png
  • wiwi1 01.10.11, 13:37
    Szukalam jakichs eco butelek i trafilam na taki tekst, moze kogos zainteresuje:
    www.nrdc.org/thisgreenlife/0902.asp
    Pozdrawiam:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka