ponczochy uciskowe Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • pytanie z gatunku jak toto przyczepic do nogi zeby zostalo w miejscu. Uciskaja mocno, slabo rozciagliwe sa, na zylaki oczywiscie. W aptece oprocz zakupu owej ponczochy poradzili zeby kupic pas do tego, wiec kupiony, tyle tylko ze non stop ten pas sie odpina, rozjezdza i co chwile (wstanie/siadanie) wizytacja w kibelku konieczna, a w pracy dosc to klopotliwe. Macie moze jakies patenty, porady, sprawdzone sposoby co z tym zrobic?
    --
    http://lb2f.lilypie.com/tZmFp1.png
    • Ja mialam w czasie ciaz kupione w PL ponczochy samonosne z takimi gumeczkami od wewnatrz, ktore sie przyklejaly do skory i ponczochy nigdy nie spadaly. Kupilam je w sklepie medycznym w PL raz i potem znajac swoj rozmiar prosilam mame o kolejne zakupy. Bo te tutejsze z apteki niestety nie dawaly sie nosic, spadaly jak Tobie:( Byc moze i tu sa takie samonose, ale ja ich nie spotkalam.
      --
      Podazaj nieustannie za najwazniejszym

Ludwika 26.10.06. i Vincent 23.10.09. - moje dwa slonca:)
    • Mnie tez one nie pasowaly. Po jakims czasie dostalam kolanowki sciagajace i te byly super. Bardzo je polecam i rozniez radze podejsc do problemu powaznie, bo te ponczochy tudziez kolanowki naprawde sa w stanie zapobiedz pogorszeniu sie stanu nog.
    • no to fatalnie, do polski sie nie wybieram przed wakacjami, wiec mialam nadzieje ze cos lepszego tu znajde
      A moze sa jakies innne pasy do ponczoch? gdzie sie takie kupuje?
      --
      http://lb2f.lilypie.com/tZmFp1.png

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.