robaki w koszu na pranie!!!! POMOCY Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • od jakiego czasu zaobserwowalam w moim koszu na pranie brazowe robaki. strasznie mnie to obrzydza!!! nie wiem skad one sie wziely ani co to za robaki. w koszu na pranie nie ma zadnych resztek jedzenia, nie ma tam nic mokrego, nie ma tam nic do czego one mogly by isc. probowalam sie ich pozbyc. wypralam cale pranie, wyczyscilam kosz. na jakis czas mialam spokoj, dzisiaj zauwazylam ze znowu wrocily. sa male i brazowe. wie ktos moze co to jest?! skad sie wziely? moze ktos mial taki sam problem? prosze o pomoc

ps. wczesniej trzymalam pranie w kuchni, po wyczyszczeniu i wypraniu wszystkich rzeczy przenioslam do sypialni i znowu to samo.
    • Moze ten kosz jest z wikliny i jednak jakies jaja tych robali sie przechowaly...
    • wyrzucilabym kosz! pranie w min 60', a to co mozna to w 90'.
      nie kupowalabym kosza na razie, trzymala w jakies misce plastikowej i obserwowala.
      --
      Dominika 04.10.2007 r. godz. 21:06, 4820 gr.

fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2197216,2,2,DSC00173.html
      • Kosz jest plastikowy, zadnych jaj nie zaobserwowalam. po wyczyszczeniu kosza i wypraniu wszystkich rzeczy oraz przeniesieniu go do sypialni mialam spokoj z tym na jakies 4mc. probowalam szukac na forach czy moze ktos mial taki przypadek i znalazlam, niestety watek byl juz usuniety :( moze ktos pamieta co tam bylo?? naprawde nie wiem co to za robale, bierze mnie obrzydzenie nienawidze kazdego rodzaju robali ;( prania tez znowu nie robie bo sie jeszcze natkne na jakiegos ;( zawsze prosze narzeczonego o to zeby zrobil pranie, nawet go nie wieszam bo jeszcze jakis zdechlak mi wypadnie z czystego prania wyprany bleeeee
    • Ja bym zaczela od sprawdzenia, co to za robale. Moze powinnas cale mieszkanie odkazic, bo to bedbugi czy inne cudo. Rozne robale lubia materace, wykladziny, mieszkaja sobie za listwami podlogowymi.
    • Kup psikacz "ogólny" na wszelakie robactwo, ale jednak warto zorientować się co to takiego (np. pchły są brązowe) żeby działać nie tylko na efekt ale i na przyczynę.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.