Dodaj do ulubionych

Czy pracujac na kontrakcie i dostajac od

25.01.12, 13:23
pray P60, trzeba jeszcze samemu sie rozliczyc?

Dzieki
--
pozdrawiam serdecznie

MamaSzymka
Edytor zaawansowany
  • glasscraft 25.01.12, 14:14
    Nie, jezeli nie ma sie innych dochodow. Tak, jezeli ma sie kilka zatrudnien, oszczednosci itp...
    --
    Light travels faster than sound - that's why some people appear bright until you hear them talk...
  • buizu 25.01.12, 17:58
    A ja powiedziałabym, że tak - powinnaś się rozliczyć.
    --
    MOT Bedford
  • spawacz.drewna 25.01.12, 18:03
    przed kim ma sie rozliczyc i z czego jesli zakladamy ze to jedyny dochod
  • buizu 25.01.12, 21:29
    Rozliczyć z dochodu w HMRC. Mój mąż też ma jedną pracę, i każdego roku rozlicza się z tytułu czego otrzymuje zwrot/ ew. musi dopłacić podatek.
    --
    MOT Bedford
  • glasscraft 25.01.12, 21:56
    Nie ma potrzeby sie rozliczac z dochodu otrzymanego w ramach jednej pracy bez zadnego dodatkowego dochodu/opodatkowanych benefitow typu prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Bo HMRC otrzymuje P60 od pracodawcy i jezeli podatek zaplacony nie jest taki, jak powinien byc, to sami sciagna/zwroca przez kod podatkowy.
    --
    Light travels faster than sound - that's why some people appear bright until you hear them talk...
  • spawacz.drewna 25.01.12, 22:39
    to masz bardzo milych urzednikow, bo ja zawsze musialem dzwonic aby mi kase oddali
  • e-agnieszka30p 30.01.12, 22:32
    A czy obowiazek podatkowy zwiazany z tzw. bonusem spoczywa na pracodawcy czy pracowniku???? Jesli pracownik dostaje bonus za dobra prace poza lista plac to kto powinien sie z tego rozliczyc (mam na mysli podatek) , pracodawca czy pracownik ??
  • glasscraft 31.01.12, 08:44
    Pracodawca nie powinien placic zadnych bonusow poza PAYE (powiedzmy - lista plac). A jezeli juz sie tak stalo, to pracownik powinien to zadeklarowac sam jako dochod.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka