• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kilka komputerow w domu Dodaj do ulubionych

• 05.03.12, 12:08
    co polecacie,zeby je podlaczyc do netu?? BT wireless czy np sky na kablu???
    --
    Mieszanka moja
    Mieszanka fotograficzna
    Edytor zaawansowany
    • 05.03.12, 14:58
      Sky tez jest bezprzewodowy, nie trzeba kabla.

Ja nic nie moge polecic, bo u mnie internet z telefonu dziala do bani. Uzywam dongla (mozna uzywac my-fi, gdzie dongiel nie jest podlaczony bezposrednio do kompa i obsluguje wtedy kilka urzadzen), a mam zamiar korzystac z internetu przed podlaczenie sie przez telefon kom.
      • 05.03.12, 15:06
        My mamy BT. Laptopy na wirelesie, telewizor podłączony do kabla.
        --
        http://i9.photobucket.com/albums/a74/biala2004/8w1d.jpg http://tickers.baby-gaga.com/p/dev275prs__.png
        • 05.03.12, 17:36
          mamy 3 komputery na wirelesie
          --
          A pocalujcie mnie wszyscy w sygnaturke !
          • 06.03.12, 15:06
            no wlasnie myslalam o BT wireless ale przeczytalam tak duzo bardzo negatywnych opinii o nich,ze teraz juz nie wiem co wybrac...
            --
            Mieszanka moja
            Mieszanka fotograficzna
            • 06.03.12, 15:48
              mam virgin media , ale o nich zapewne tez nic dobrego nie przeczytasz :) mieli taniej niz bt , dawniej na innym adresie mialam swiadlowodem kablowy net , ale na tym adresie nie ma swiadlowodu i bylam zmuszona miec modem na wireless.
              --
              A pocalujcie mnie wszyscy w sygnaturke !
              • 06.03.12, 18:08
                Mamy kabel Virgin, do tego modem czy jak to nazwac, do ktorego jest podlaczony kablem stacjonarny i dwa laptopy wireless. Musze napisac, ze tego dostawce mamy prawie 10 lat (tzn. wczesniej byl NTL) w trzech roznych miejscach i nie mamy praktycznie zadnych zastrzezen. Natomiast od znajomych ,ktorzy maja BT ciagle slysze narzekania.
                --
                www.thepolishobserver.co.uk/magazyn/w-naszym-angielskim-domu.html
                • 06.03.12, 22:44
                  My tez mamy Virgin i nie narzekam na nic poza tym, ze odkad zaczelam uzywac tegoz internetu na laptopie mam problemy z rozmowami przez skype. Ciagle rozlacza rozmowy. Czasem uda sie dociagnac pierwsza rozmowe do max 9 minut i potem juz kazda rozmowe rozlacza po minucie lub dwoch. Macie lub mialyscie taki sam problem?
      • 06.03.12, 22:17
        do takiego my-fi musze cos na tego dongla dokupic, jakies urzadzenie? uzywam dongla i do drugiego laptopa nie usmiecha mi sie kolejnego kupowac i kolejnej karty sim
        --
        Znudzil mi sie stary nick.
        • 06.03.12, 22:51
          w pracy i w domu wi-fi - jak krew z nosa.
          w domu dostawca bt niezalezny ode mnie. mozna sie pochlastac momentami.
          nie wiem czy to bt czy wifi jest winne.
          nie wiem jakby bylo z podlaczeniem normalnym kablowym - zawsze uwazam ze lepsze - ale kabel byl w polsce. wogole najlepszy i najszybszy internet mialam w polsce - zadne wifi tylko normalny kabel.
          --
          Gramma said she'll leave the lights on for me
          Gramma said the flags are waving for me
          Gramma said that somewhere out there there's a good man, waiting for me
          • 07.03.12, 01:28
            Mamy 3 komputery, stacjonarny podlaczony do kabla a 2 laptopy na wireless, internet mamy bardzo szybki ze SKY i jestesmy bardzo zadowoleni.Przez 4 lata nie bylo zadnego klopotu ani zadnej awari,nigdy nie przerywalo zadnych rozmow na skypie.
            • 07.03.12, 01:43
              bardzo szybki to jest virign w swojej opcji 100 Mb/s gdzie dostajesz te 100 Mb/s o kazdej porze, SKY z 10 slabszym laczem niczym sie nie wyroznia
              • 07.03.12, 12:33
                po kilku latach uzerania sie z BT w koncu wzielam rozwod,od 3 lat jestem w Talk Talk,do routera podpiete sa 3 komputery stacjonarne i drukarka,laptopy sa na wi-fi,nigdy nie mialam problemu z internetem(predkosc,zawieszki),mam tez telefon stacjonarny na tym samym abonamencie,w pakiecie darmowe minuty do Pl na stacjonarne,rowniez w Uk,chyba 2 wybrane na mobile.Rachunki ze 130 miesiecznie(BT) spadly do £ 45-50.Takze jak dla mnie na plus.Talk Talk zostal mi polecony wlasnie na tym forum:-)
                • 07.03.12, 12:55
                  Tez slyszelismy wiele dobrego o TT ale jakos sie juz przyzwyczailismy do Virgin. Mamy nielimitowane rozmowy na stacjonarne w UK i nielinitowany sciaganie przy tym najszybszym internecie. W sumie placimy cos kolo £40 miesiecznie
                  --
                  www.thepolishobserver.co.uk/magazyn/w-naszym-angielskim-domu.html
                  • 07.03.12, 13:29
                    to faktycznie taniej,u mnie drozej poniewaz mam dodatkowe uslugi wykupione,no ale tak czy inaczej napewno taniej niz w BT:-)Bynajmniej dobrze ze jest w czym wybierac;-)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.