Telefony komorkowe w PL Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jaka siec aktualnie jest dobra na rynku polskim i jak telefon w miare fajny mozna otrzymac? Orientujecie sie w temacie - pytam tych z Was, ktore czesto lataja lub ktos z Waszej rodziny ostatnio interesowal sie tematem - chce kupic taki na karte nie na abonament, bede 4 tyg w PL i wole miec rowniez polski numer.
    --
    Podazaj nieustannie za najwazniejszym

Ludwika 26.10.06. i Vincent 23.10.09. - moje dwa slonca:)
    • Telefonu na karte to chyba nie mozna otrzymac (-: , przy abonamencie rozdaja komorki...
      A tak na serio to ja mam jakas stara Nokie na wyjazdy do Polski i karte z HEYAH, doladowuje sobie jeszcze przed wylotem zeby miec juz kontakt na lotnisku (wazna przez rok od doladowania wiec dla mnie git)
      --
      Pozdrawiam
      Sylwia i Hubi (24.09.2003)
      • Tak jak sylaluk1 pisze.
        A nie masz jakiegokolwiek starego telefonu? Kupisz już na lotnisku w kiosku starter z doładowaniem za 20, 25, 50zł czy to Play, Tak Tak, Heyah, Orange Go, Pop, Simplus itd i masz na cały pobyt. Ceny połączeń porównywalne, różnice w groszach. Zazwyczaj zawsze jest jeszcze jakiś bonus po doładowaniu. Im bardziej wartościowe doładowanie tym dłuższa ( terminowo ) możliwość rozmów wychodzących. Przychodzące chyba w każdej sieci do roku.
        • W Simplusie już po miesiącu blokują połączenia wychodzące, a przychodzące bodajże po trzech miesiącach od doładowania, więc na sporadyczne wyjazdy do Polski niezbyt się to opłaca. Play chyba ma kartę ważną na rok, ale sprawdź jeszcze.

Telefonu bez abonamentu nie dostaniesz. Ja bym proponowała przejrzeć eBay pod kątem telefonów 'dual sim'. One zwykle nie mają simlocków, można włożyć dwie karty z dowolnego kraju i od dowolnego operatora i nosić tylko jeden telefon, a nie dwa.
    • Jak dziewczyny napisały wyżej: telefon mam własny (ten sam co używam w UK, nie mam na nim sim locka) a używam w Polsce Playa. Numer jest ważny przez rok od doladowania, czyli nie muszę zmieniać numeru za każdy razem jak jeżdżę do Polski.
      Czytałam ostatnio ze Era (czyli obecni T Mobile) tez ma podobno ofertę na karty gdzie numer zostaje ważny przez rok od wykonania na nim czynności, np. wysłanie SMSa
      • Dzieki piekne za podpowiedzi w kwestii operatorow, telefon jakis stary mam w PL, to dam rade.
        --
        Podazaj nieustannie za najwazniejszym

Ludwika 26.10.06. i Vincent 23.10.09. - moje dwa slonca:)
    • Orange Free na karte - za 20 zl z internetem chyba na miesiac. Oczywiscie bez telefonu.
      • Chyba już wszyscy operatorzy wprowadzili usługę "ważnośc konta na rozmowy wychodzące i przychodzace przez 365 dni.
        Ostatnoio od 01.07.2012 r iPlus wprowadził tę usługę. Każde doładowanie konta, obojętnie za jaką kwotę np. 5,00 zł. przedłuża ważność konta o kolejne 365 dni.
        W iPlus wprowadza się to następującym kodem: *136*11*04# zielona słuchawka i doładowanie konta np. za 5,00 zł.
    • Ja mam polska komorke na karte w Orange - waznosc polaczen przychodzacych i wychodzacych na 3 lata. Zmienilam kiedys sobie standardowe ustawienia waznosci polaczen jakims kodem ze strony Orange - moze warto poszperac na ich stronie
    • W Orange możesz zamówić starte online, jak i telefon w ofercie prepaidowej np. w ofercie Orange Free na Kartę. 29 gr/min 20 gr/SMS. W zależności od doładowania wpływa bonus w postaci pakietu internetowego. Aktualnie w promocji istnieje możliwość wydłużenia ważności konta na okres 1 roku. Istnieje również swobodna możliwość migracji między taryfami w zależności, jakich pakietów potrzebujemy w danym czasie. Szczegóły znajdziesz tutaj: oran.ge/wD8ySQ.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.