Dodaj do ulubionych

Musical dla dzieci w Londynie

11.09.12, 13:51
Chcemy zabrac dzieci na musical - znalazlam Matylde i Lion King.
Ktory polecacie? A moze inny?
Zapomnialam juz jak drogo jest w Londynie... :)
A
Edytor zaawansowany
  • murasaki33 11.09.12, 14:55
    Zalezy w jakim wieku dzieci, moze jeszcze Shrek, Wicked, Billy Elliot. Moze spojrz na ponizsza strone, tam trafisz swietne ceny na musicale i musiacale polaczone z kolacja np we wloskiej knajpie. Bilet na musical i kolacje kosztowal przykladowo £26 - swietne miejsce mialysmy - pierwszy rzad pierwszego balkonu.
    www.lastminute.com/site/entertainment/theatre/?source=ppc_uk_Google_lifestyle%2Ftheatre_e_%5BGeneric%5D+Musicals%20::%20musicals%20in%20london
    --
    Podazaj nieustannie za najwazniejszym

Ludwika 26.10.06. i Vincent 23.10.09. - moje dwa slonca:)
  • lucasa 11.09.12, 15:17
    aha, wiek dzieci 7.5 i 9
    pomyslalam, ze moze ktos byl ostatnio i moze cos polecic.
    Murasaki, dzieki,
    Ja chcialam zamowic jako prezent urodzinowy, wiec nie wiem czy czekac na ostatnia chwile, bo wtedy moze nie byc nic ciekawego. Weszlam na podana przez Ciebie strone i ceny na Lion King i w sumie byly takie same, albo i wyzsze niz na ticketmaster.
    A
  • murasaki33 11.09.12, 16:45
    No z cenami bywa roznie, raz wyzsze a raz calkiem niskie, trzeba obserwowac strone, tak jak w liniach lotniczych:) My kupilysmy bilety z miesiecznym chyba albo i wiekszym wyprzedzeniem. A czasem z dnia na dzien byla super cena. Zalezy kiedy urodziny i ile masz czasu na manewry poszukiwania. Daj znac jak sie wyprawa udala.
    --

• prawdaja 12.09.12, 19:40
    www.youtube.com/watch?v=A34SriNPQfI
  • murasaki33 12.09.12, 22:36
    I jeszcze The Snowman moze sie podobac.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.