• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

mamy poole/bournemouth...poszukiwane:)))) Dodaj do ulubionych

• 11.09.12, 18:34
    Hej dziewczyny mieszkam w Poole szukam mam ktore maja ochote nawiazac nowa znajomosc...wyskoczyc czasem na kawke czy z dziecmi na spacerek...pozdrawiam :)))
    Zaawansowany formularz
    • 20.09.12, 18:02
      sprobuj na www.southwest.pl
    • 30.09.12, 21:58
      Czesc :) nie wiem czy tu jeszcze zagladasz :) ja mieszkam w bournemouth od 3 tygodni. Z checia Cie poznam :) Ile ma Twoje dzieciątko?
      • 01.10.12, 22:06
        hej fajnie ze sie odezwalas..mam dwoch synkow lat 6 i 4 :) mieszkamy w poole od 2 miesiecy:)a ty gdzie dokladnie mieszkasz w bournemouth?
    • 03.10.12, 16:27
      przyszla mama z poole :) termin na 9 listopad
      • 03.10.12, 20:57
        woow...gratuluje:)))przyszle mamy tez milo widziane:)))ja w sumie w ciagu dnia jestem bez dzieci bo sa w szkole...tak wiec jak kiedys bedziesz miala ochote skoczyc na kawke i pogadac..ja jak najbardziej :)
        • 04.10.12, 00:26
          Ja teraz to tez w domu siedze praktycznie caly dzien jeszcze miesiac i bedzie moje malenstwo strasznie się boje bo to pierwsze dziecko przyda się psychiczne wsparcie
          • 04.10.12, 23:00
            a gdzie dokladnie mieszkasz w poole?dobrze bedzie...jak juz wezmiesz pierwszy raz swoje malenstwo na rece zapomnisz o wszystkim a twoj swiat obroci sie o 360 stopni bo bedziesz miala swiadomosc ze jestes MAMA...a ta mala istotka zmieni twoje zycie na lepsze...:)))bo to bedzie czastka ciebie a jej serduszko bilo pod twoim przez 9 miesiecy:))
            • 04.10.12, 23:36
              za Aldim mieszkam...w sumie to w Anglii tez jestem niedlugo bo rok z hakiem.,angielski moj czasem mnie przeraza dlatego tym bardziej boje sie ze czegos nie zrozumiem choc tatus tez ma byc przy porodzie wiec powinnam sie nie martwic a ty gdzie rodzilas<<
              • 08.10.12, 18:34
                hej :) wiesz co jak mozesz daj namiary na fb lub nk jak masz lepiej nam sie bedzie gadac tam niz tu :)
                • 03.12.12, 10:33
                  Hej ja już mam mojego maluszka na swiecie od miesiaca nie mam niestety znajomych z dzieciaczkaMi tym bardziej trudno bo bez jezyka
          • 24.02.14, 11:39
            Hej! Przeczytalam Twoj post tez jestem z Poole, moja corcia skonczyla 4 miesiace 😊 jak masz ochote na jakis spacer albo wypad na zakupy kawe 😊 nie mam tu jeszcze zadnych znajomych wiec jak mozesz to sie odezwij moj nr 0 7753 377787 😊
    • 21.10.12, 11:32
      hej,
      ja mam torchę inne pytanie. Zastanawiamy się z mężem nad wyjazdem do Bournemouth lub Poole na początku przyszłego roku. Byliśmy już w Bournemouth kilka lat temu, ale niestety musieliśmy wrócić do Polski. Mamy 5 letnią córeczkę. Chciałabym się dowiedzieć jak w B i P jest z pracą na początku roku i jak szybko można załatwić szkołę dla dziecka. Poza tym chętnie poznałabym Mamy z Bournemouth lub Poole. Razem raźniej :) Ukończyłam filologię angielską więc chętnie pomogłabym w nauce angielskiego.
      • 22.10.12, 23:39
        no hej szczerze to ja niewiem jak tu jest z praca... bo niedawno sie tu przeprowadzilismy.wczesniej 8 lat mieszkalismy w londynie...ale moge popytac znajomych jak tu jest na poczatku roku....a ze szkola to wiesz ja skladalam w londynie o przetransferowanie moich dzieci z tamtej szkoly do tej tak wiec od wrzesnia normalnie zaczely :)
        • 04.12.12, 17:42
          Hej, ja tez mam zamiar transferowac dziecko z londynskiej szkoly do innej. Jak szybko dostaly Twoje dzieci miejsce w szkole i od razu w tej, w ktorej chcialas?

I jak to jest wyprowadzic sie z Londynu do mniejszego miasta?:) Ja sie ciagle bije z myslami...
    • 30.12.12, 17:41
      Witam,
      Mam na imię Anka i mam 32 lata. Od 1.5 roku mieszkam w Bournemouth/UK i jakoś do tej pory nie udało mi się nawiązać żadnych znajomości, nie znam tu też nikogo z Polski. Niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży i tym bardziej chciałabym poznać młode mamy i przyszłe mamy mieszkające w okolicy. Dziewczyny, dajcie znać!
      • 08.01.13, 19:11
        hej z mila checia umowie sie na jakas kawke moje dzieci juz w szkole tak wiec troche czasu mam :) a gdzie dokladnie mieszkasz?
        • 13.01.13, 20:34
          witam;)
          Jestem w Poole od miesiąca,mam córeczke skonczone 10 m-cy również z miłą chęcia spotkam się z polskimi mamami ;)
          Pozdrawiam
          • 15.01.13, 00:28
            hej a gdzie mieszkasz dokladnie w poole?ja tez mieszkam w poole mam 2 synkow ale w wieku szkolnym:)z checia umowie sie na kawusie :)
            • 15.01.13, 10:55
              Hej dziewczyny,

Fajnie ze sie odezwalyscie:) Ja mieszkam w Bournemouth jak juz wczesniej pisalam, ale skoro wy obie jestescie w poole, to moglybysmy umowic sie na jakas kawe w Poole, chyna ze chcialybyscie wypuscic sie do Bournemouth ;). Ja pracuje w tygodniu do 17, wiec tak naprawde dalabym rade tylko w weekend. na innym forum odezwala sie do mmnie jeszcze jedna dziewczyna z poole, wiec byloby nas 4 ;) Dajcie znac!
              • 15.01.13, 15:19
                hej no ja jestem za :) tylko weekendy dzieci w domu to jak nikomu nie przeszkadza mozemy sie umowic w poole :)
            • 17.01.13, 11:32
              mieszkam w okolicy dolphin center;)
              • 17.01.13, 11:33
                bardzo fajny pomysł na spotkanie w kilka osób;)
                • 17.01.13, 15:11
                  ooo to wcale niedaleko ode mnie :) mozemy sie umowic na kawke w dolphin centre :)
                  • 17.01.13, 18:32
                    hej dziewczyny!
                    Super, proponuje przyszla sobote (w ta niestety nie dam rady). Ktora godzina najlepiej wam pasuje? Wy znacie Poole lepiej, wiec jesli uwazacie, ze w dolphin center bedzie ok, to umowmy sie tam,. Jakies konkretne miejsce?
                    Anka
                    • 17.01.13, 19:58
                      hej :) ja proponuje miedzy 11 a 12?bo na 3 moj maz do pracy i nie bede miala z kim dzieci zostawic :)mozemy sie umowic w srodku dolphin centre kolo bootsa jest mala kawiarenka albo na zewnatrz jest costa :) dziewczyny moze macie fb ?bedzie nam sie lepiej umawiac albo maila?
                      • 22.01.13, 19:30
                        Hej, ja jestem na tak. 12 bylaby lepsza. Dajcie znac dziewczyny czy nadal ustawiamy sie na ta sobote.
                        Anka
                        • 22.01.13, 20:30
                          hej ja jak najbardziej za tak :)
                          • 22.01.13, 23:35
                            Hej dziewczyny. Tez mieszkam w Poole, mam bobaska I bedzie mi milo kogos poznac. Bardzo postaram sie przyjechac w sobote do Delphina.
                            Wydaje mi sie ze kilka dziewczyn kojarze juz z innego forum, ale reki uciac sobie nie dam:)
                            Milia85 moze masz ochote czasem spotkac sie z maluchami?
                            • 23.01.13, 18:46
                              Super, to jest juz nas trzy ;) Hej Ola, fajnie, ze dasz rade w sobote. 12 w dolphin center. Do zobaczenia dziewczyny.
                              Anka
                              • 23.01.13, 20:34
                                ok to super :) tylko w ktorym miejscu ?:) witam kolezanke ole :P :)
                            • 25.01.13, 21:20
                              a-lexi -> jasne ze chce spotkać sie z maluchami;)
                              To ja jutro tez postaram sie być o 12 w dolphin center ;))
                              Oczywiście będę z moją dziewczynka;)
                              Do zobaczenia
    • 23.01.13, 20:45
      Mam Was.Juz wiem, ze Wy to Wy;)
      Ale fajnie.Mysle ze najlepiej kolo bootsa.Tak zeby Ania z Bmth trafila.
      • 24.01.13, 17:32
        mi pasuje :) do soboty :)
      • 25.01.13, 17:47
        Hej
        Moze byc Boots. mam tylko nadzieje, ze sie rozpoznamy i ze nie bede musiala obcych ludzi zagadywac ;)
        Do zobaczenia
        Anka
    • 26.01.13, 18:52
      hej milia :) bylas w sobote w dolphin centre?
      • 27.01.13, 20:16
        hej,
        byłam byłam ale niestety nie zobaczyłam żadnych "mam" z którymi mogłabym połazić na spacery;)
        no trudno może innym razem będzie ktoś chętny.
        • 27.01.13, 21:46
          Hej Milia. Ja sie spoznilam I dziewczyny czekaly jeszcze. Nie wiem czemu sie nie udalo. Daj jakies namiary, bedzie latwiej. Ja mam malucha wiec z przyjemnoscia sie spotkam.
          • 27.01.13, 21:56
            hej milia nic starconego :) jeszcze mozemy zorganizowac cos tylko wlasnie tak jak a-lexi mowi lepeiej jakbys dala jakies namiary:)sorki ze tak wyszlo....ale jak masz tylko jeszcze ochote mozna cos zorganizowac znowu :)pozdr
            • 03.05.13, 12:14
              Hej!
              Jestem w Bournemouth od tygodnia. Mam 2,5 letniego synka. Slyszalam, ze tu jest duza Polonia, z reszta slychac polski na ulicy :D Chetnie sie spotkam z mamami i ich dziecmi :)
              • 08.05.13, 19:53
                hej :) a gdzie mieszkasz w bournemouth?
                • 15.07.13, 08:18
                  ale tu cicho
                • 16.07.13, 10:12
                  boscombe to nie koniec swiata zawsze mozna sie umowic jakos:) na plazowanie np :)
                  • 14.07.14, 23:30
                    Heja przeprowadzilam sie tu pare dni temu , mieszkam na boscombe moze masz ochote sie spotkac, pisz na renatas208@wp.pl lub na faceeboku renata jucewicz
              • 22.05.13, 18:20
                Heja,
                chetnie sie spotkam na kwe i pogaduchy, choc jeszcze bez dziecka ;) Najlepiej pasuja mi weekendy. Daj znac to cos zorganizujemy.

Pozdr
                Ania
                • 10.07.13, 13:18
                  Hej,
                  Jestes ktos chetny do spedzenia czasu na plazy?
                  • 11.07.13, 20:08
                    hej jak najbardziej tylko kiedy i gdzie :)
                    • 12.07.13, 13:44
                      Beze00 skoncz chorowac najpierw ;)
                      Gdzie na plaze z Twaja garaczka ???
                      Do lozka paskudo I odpoczywac;)
                  • 12.07.13, 11:23
                    ja tez chce!!! moj bobas tez:) jestem z Poole mam 26 lat i 8 miesieczna corcie :)
                • 12.07.13, 11:27
                  mozecie mnie poszukac na facebooku :) kasia grocholewska poole :) jezeli macie chcec to sie odezwijcie bo taka piekna pogoda a ja nudze sie jak mops
                  • 12.07.13, 13:42
                    Hej kasia a gdzie w mieszkasz?
                    • 12.07.13, 13:45
                      w Poole mieszkam:D
                      • 12.07.13, 14:40
                        A gdzie dokladnie?
                        • 12.07.13, 14:50
                          niedaleko Aldiego:) a ty?
                          • 12.07.13, 15:31
                            Blisko Broadstone
                            • 12.07.13, 15:42
                              to w sumie niedaleko :) jak bedziesz miala ochote popisac to odezwij sie na fb
                              • 12.07.13, 23:46
                                a-lexi kochanie ty moje kuruje sie kuruje bo juz nie moge sie doczekac kawki u ciebie hhi:) widze ze temat sie rozwija pod moja nieobecnosc :)
                                • 13.07.13, 08:36
                                  no pewnie beze:) mialyscie juz te spotkanka czy nie ja chetnie sie dolacze:) jestem sama calymi dniami i chetnie sie gdzies wybiore bo juz angielskiego nie wydukam zaraz nic a nic haha a wam jak idzie z jezykiem laseczki?
                                  • 13.07.13, 10:08
                                    hej kasia probowalam cie znalesc na fb wyslalam komus zaproszenie ale nie wiem czy tobie hihi :) mieszkamy chyba nawet blisko siebie bo ja tez niedaleko aldiego :)mozemy lepiej sie umowic na fb i skoczyc do alexi na kawke :)
                                    • 15.07.13, 09:38
                                      Szkoda, ze jestescie daleko.. ja z Boscombe.. a z tych okolicy nikt tu nie zaglada?
                            • 24.02.14, 11:49
                              Czesc 😊 ja mieszkam na broadstone 😊 z mila checia wyszlabym z kims na jakis spacer albo kawke do costy 😊 odezwij sie facebook: Paulina Oberda 😊
              • 07.09.13, 00:29
                Hej!
                Jak Ci sie mieszka w Bournemouth? My z mezem i prawie 3 letnimi chlopakami planujemy sie niedlugo tam przeprowadzic. Zrobilas juz rozeznanie w przedszkolach i szkolach? Jest co robic jak pada :) ?
                • 11.09.13, 22:59
                  hej ja mam 2 synow wiek 7 i 5 lat mieszkamy tu juz 5 lat :) szkoly sa lepsze i gorsze.Jak sie tu przeprowadzilismy mojoe dzieci zaczely w szkole z ktorej wogole nie bylam zadowolona i zmienialam.Teraz ja i oni sa zadowoleni to chyba najwazniejsze :) wiesz duzo rzczy mozna tu robic jak pada z dziecmi do pilkolandu czy centrum czy do znajomej :)
                  • 11.09.13, 23:00
                    sorki mialo tam byc ze mieszkamy tu rok hihi
                  • 06.02.14, 20:52
                    hej,
                    czy moglabys podac mi nazwe tej szkoly z ktorej jestes zadowolona?
                  • 24.02.14, 00:08
                    Cześć;) tez mam synka w podobnym wieku do Twoich bo już prawie 7 ;) mieszkacie gdzieś w pobliżu centrum?
                • 06.02.14, 12:08
                  witam,
                  Planujemy przeprowadzke do Bournemouth, od wielu lat mieszkamy w Szkocji,w malym miasteczku,jest tutaj nudno, szaro, a w najblizszej okolicy niewiele sposobow na spedzenie fajnie czasu z rodzina. Chcielibysmy wynajac niewielki domek z ogrodkiem w spokojnej dzielnicy. Musze tez znalezc szkole dla corki w wieku 7lat. Ze wzgledu na duza odleglosc, staramy sie zdobyc jak najwiecej informacji przez internet. Miasto znamy tylko ze zdjec i opowiesci. Na pewno zanim podejmiemy ostateczna decyzje wybierzemy sie tam na wycieczke, ale jak na razie jestesmy przekonani,ze wlasnie tam chcielibysmy zamieszkac. Przeprowadzka bedzie trudna ze wzgledu na corke, ktora bedzie musiala zmienic szkole, wiec prosze o porade odnosnie szkol, ktora warto wybrac, w ktorej panuje fajna atmosfera (obecnie chodzi do szkoly katolickiej i chcemy zeby w Bournemouth byla w katolickiej). Ktore dzielnice sa spokojne i ciche. Piszcie wszystkie informacje, ktore uwazacie za wazne na temat Bournemouth.
                  Dzieki i pozdrawiam
                  • 06.02.14, 12:15
                    Bournemouth to duze miasto, ze sporymi roznicami w cenach wynajmu
                    podaj w jakich kwotach bedziesz szukac, wtedy bedzie latwiej

co do szkoly, najlepiej znajdz wszystkie katolickie (ja slyszlam o jednej, ale temat mnie nie interesowal) i dzwon bedzposrednio do szkoly
                    • 06.02.14, 21:04
                      do 800 gbp za miesiac byloby super, ale na chwile obecna bardziej zalezy mi na rozeznaniu gdzie jest spokojnie, bezpiecznie i ladnie. Slyszalam,ze dzielnica Boscombe jest postrzegana jako najmniej bezpieczna. Czy to prawda?
                      Szkoly katolickie znalazlam 3. Jednak trudno stwierdzic, w ktorej dziecko bedzie czulo sie dobrze, na podstawie strony internetowej lub rozmowy telefonicznej. Wasze opinie na pewno bylyby pomocne. Wtedy poszukiwanie domu pewnie zawezilabym do okolicy, w ktorej jest szkola.

• 07.02.14, 10:09
                        jezeli chodzi o szkoly katolickie to tak jak juz wczesniej napisalam temat mnen nie interesowal wiec nie pomoge

Boscombe zalezy ktore miejsce wybierzesz, polnoc rzeczywiscie nieciekawa, blizej morza koleznaka wynajmowala apartament w nowym bloku za 2500 miesiecznie :) okolica spokojna

z innych dzielnic moge polecic Muscliff i Throop, jak dobrze poszukasz 800 powinno starczyc na 2 bed, ale moze byc duzy problem z miejscem w szkolach, bo maja bardzo dlugie listy oczekujacych na miejsce
                      • 07.02.14, 13:13
                        Hej. A Poole? Tu jest spokojnie. Ja mam kolo domu mnostwo sciezek rowerowych, jeziorko, swietne trasy na spacery. Jest cichutko i ladnie i bardzo zielono.
                        • 07.02.14, 19:17
                          hej, Poole tez bralismy pod uwage.Czy jest tam plaza? Trudno zdecydowac sie tak na odleglosc i ogladajac miasto tylko przez google map:) Zalezy nam na przyjaznej szkole dla dziecka, ladnej okolicy i mozliwosciach spedzenia wolnego czasu. Ciekawi mnie pogoda, klimat, podobno cieplej i bardziej sucho niz tu w Szkocji. To tez jeden z powodow, dla ktorego planujemy przeprowadzke.
                          • 07.02.14, 20:42
                            Bardziej sucho i cieplej to napewno. Ale pada tez;)
                            Plaza jest . i zwykla i kamienista. Teraz zyjesz w duzym miescie?
                            Mozliwosci spedzenia wolnego czasu jest duzo. Ale nie wiem co lubicie. Jesli jestes zmotoryzowana to masz mozliwosci duzo wiecej:)
                            Szkoly tez sa rozne. Moj Maly chodzil do zwyklej a do secondary poszedl do katolickiej.

• 08.02.14, 15:12
                              Teraz zyjemy w malym miasteczku, zamieszkiwanym w wiekszosci przez schorowanych ludzi. Jestesmy zmotoryzowani i w miare mozliwosci organizujemy sobie wycieczki poza miejsce zamieszkania. Ale chodzi mi rowniez o fajne miejsca w poblizu, chociazby na spacer czy rower. Miescinka, w ktorej mieszkamy jest raczej ponura i malo atrakcyjna i to nam doskwiera. Corka ma prawie 7 lat i mysle, ze to jest jeszcze dobry moment, aby zmienic miejsce zamieszkania. potem, gdy bedzie starsza i nawiaze wiecej znajomosci tutaj trudniej bedzie ja stad zabrac. I tak wiem, ze zmiana szkoly bedzie trudna, bo ta, w ktorej jest teraz jest swietna i b.dobrze ona sie w niej czuje. Jednak mysle, ze zamieszkanie w Poole lub BH da jej wieksze mozliwosci rozwoju w przyszlosci i zycie bedzie tam ciekawsze.
                              • 08.02.14, 15:57
                                Nie boj sie zmian. My tez sie przeprowadzlismy z Londynu. Moj Maly nie przezyl tego jakos strasznie,a tez zostawil znajomych.Duzo tlumaczylam. I jest oki. Teraz ma nowych kolegow. To tak jak z nami.dzisiaj masz kolezanki jutro juz nie.
                                Szkola spodobala mu sie juz na drugi dzien. Z tej secondary tez jest b. zadowolony.
                                Ale mam znajoma ktora zmieniala 2 razy szkole dzieciom. Mysle ze bardziej ood samych dzieciakow to zalezy.
                              • 08.02.14, 16:32
                                wszystko zalezy na jaka dzielnice trafisz,
                                z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ze znalezieniem dobrej szkoly w Poole jest wiekszy problem niz w BH, zwlaszcza juz po pierwszych zapisach
                                • 18.05.14, 19:26
                                  Witam. Czy jest tu ktoś z Poole?
                                  Za 2 miesiące będę tam mieszkała. Całkowity reset życia. szukam koleżanki na pogaduszki:)
                                  • 14.07.14, 23:25
                                    Hejka ja pare dni temu przeprowadzilam sie tu mieszkam na boscombe, bournemounth ale to bardzo blisko poole praktycznie to samo miasto, chetnie sie spotkam, mam 3latniego synka pisz do mnie na faceeboka renata jucewicz badz na poczte renatas208@wp.pl . Zapraszam
                        • 08.02.14, 12:08
                          a-lexi Poole tak samo jak Bournemouth a lepsze i gorsze dzielnice,
                          a roznica pomiedzy najlepszymi i najgorszymi jest jeszcze wieksza niz w BH
                          • 08.02.14, 12:10
                            w Poole mozesz miec wieksze problemy ze znalezieniem dobrej szkoly, a ze miasto zbudowane jest wokol zatoki, przejazd z jednego konca na drugi jest trudniejszy niz w Bournemouth

jezeli nie masz niz przeciwko mniejszym miejscowosciom polecam Wimborne, Verwood, Ringwood
                          • 08.02.14, 14:38
                            Almamag przeciez ja zlego slowa na Bournemouth nie powiedzialam. Nie wiem czemu sie wsciekasz. Mieszkam w Poole i na ten temat sie wypowiadam.
                            Bmth bardzo tez lubie, ale tam nie mieszkam.
                            • 08.02.14, 16:29
                              a-lexi wez gleboki oddech i jeszcze raz przeczytaj co napisalam, bo najwyrazniej mocno przewarzliwiona jestes

mieszkalam w obu miastach, oba bardzo lubie i napisalam jak wygladaja roznice w jakosci dzielnic i komunikacji

nie mozna napisac, ze Poole jest spokojnym miejscem do mieszkania, bo to zalezy od okolicy - za duze miasto na takie uogolnienie
                              tak mozna napisac o malej wiosce
                              • 08.02.14, 16:47
                                A na co przewrazliwiona? Przeciez znow nic takiego nie napisalam.
                                • 08.02.14, 19:36
                                  "Nie wiem czemu sie wsciekasz. " - jak bardzo trzeba byc przewrazliwionym, zeby w zwyczajnym poscie informacyjnym dopatrywac sie takich emocji?

a-lexi jak szukasz zaczepki to znajdz sobie inne miejsce, ja dyskusje z Toba w tym temacie koncze
                                  • 08.02.14, 20:04
                                    Kochana sama zaczelas. Poprostu czytaj ze zrozumieniem. Nie odpisuj.
                                  • 08.02.14, 20:59
                                    Hola hola kobietki :)
                                    Almamag musze stwierdzic ze nerwy puszczaja :p a-lexi nie napisala nic obrazliwego wypowiedziala sie tylko na temat miejsca w ktorym mieszka a ty reagujesz jakby ktos o tobie napisal.te forum jest dla mam ktore potrzebuja porad czy kawusi z ploteczkami a nie do czepiania sie.tak wiec chcesz pokazywac pazurki to nie tu prosze.jako osoba patrzaca z boku nic zlosliwego nie bylo z wypowiedziach a-lexi.moze poprostu musisz zmienic forum :)
                                    • 08.02.14, 23:22
                                      normalnie jeszcze mi gendera jakiegos doloz i bedziemy mieli lasyke

a-lexi napisala, ze w Poole zielono i spokojnie i szkoly dobre
                                      to dodalalm, ze to duze miasto i sa czesci i spokojnie i te mniej
                                      zroznicowanie jezeli chodzi o jakosc miejsc do mieszkania jest bardzo duze, co dla dziewczyny pytajacej moze miec duze znacznie, bo to bedzie sie przekladalo na ceny nieruchomosci
                                      podzielilam sie opinia na temat szkol

post byl czysto informacyjny
                                      nie bylo ani jednego personalngo odniesienia do a-lexi,
                                      to ona zarzucila mi, ze "sie wsciekam"
                                      byc moze poczula se urazona ze nie przyklasnelam jej lukrowanemu obrazkowi miasta
                                      i uznala, ze ma prawo mnie pouczac, widze, ze TY kolejna w kolejce

za stara jestem na takie zabawy
                                      koncze duskusje w tym temacie
                                      • 09.02.14, 00:02
                                        Almamag nie ma co wdawac sie z toba w jakies dluzsze dyskusje.dobrze ze juz nie bedziesz sie wypowiadac w tym temacie :)
                                      • 09.02.14, 00:59
                                        almamag nikt nikogo nie poucza.
                                        Napisalam ze moj syn jest zadowolony ze szkol a nie ze w Poole sa szkoly dobre.
                                        Napisalam tez ze w Poole jest spokojnie. I ze KOLOo domu mam jeziorko ze jest zielono i sa sciezki spacerowe. Co nie rowna sie calemu Poole.
                                        Czytaj dokladniej, to tylko rada nie pouczenie.

• 24.02.14, 00:20
                                          Hej, skoro jeziorko to moze mieszkasz na hamworthy?
                                          • 24.02.14, 13:58
                                            Hej bajkamrowa
                                            Nie na hamworthy;(
                                            ale moze i tak mamy w miare blisko? Mieszkam kolo lidla ,duzego tesco
                                            • 24.02.14, 14:23
                                              Moze nie za tak blisko, ale znowu nie tak daleko;) w jakim wielu masz dziecko? Ja mam prawie 7mio latka I mloda 8mio miesieczna;) bardzo chetnie spotkalabym sie rowniez z ta kolezanka co ma uczniow;) na jakims placu zabaw lub gdzies gdzie dzieciaki moga sie pobawic a my poznac;) bo ladna pogoda zaczyna sie robic I dni dluzsze;) pzdr
                                              • 16.03.14, 18:57
                                                hej sorki ze tak pozno ale z checia spotkam sie na placu zabaw z dzieciaczkami :) gdzie mieszkasz?
                                                • 17.03.14, 16:12
                                                  Hej, mieszkam w Poole, niedaleko mostow;) a Ty? Ps. Podalabys mi na priv jak Cie znajde na fb? Tam byloby latwiej:) pzdr
                                                  • 17.03.14, 21:34
                                                    Hejka jestes tez na drugim forum baby boom ?
                                                  • 17.03.14, 21:36
                                                    Wiesz co napisze ci na baby boom na privie ok ?
                                                  • 17.03.14, 21:49
                                                    Wiesz co Najlepiej ty mu napisz na privie hihi jak cie znalezc na fb:) ja mieszkam na pograniczu poole/Bournemouth :)
                                                  • 18.03.14, 10:15
                                                    Tak jestem. Eh tu chyba nie ma priv-ow, ale jestem zakrecona he
                                                  • 18.03.14, 12:49
                                                    hej no wlasnie wczoraj tez mialam problem z tym hihihi :) na babyboom jest :)
                                                • 14.07.14, 23:43
                                                  Hej ja chetnie sie spotkam mieszkam na boscombe renatas208@wp.pl

• 17.10.14, 23:50
                                                    Witajcie! Dwa tygodnie temu wprowadziliśmy się do Bournemouth,mieszkamy w centrum i wraz z 1,5roczną córeczką szukamy nowych koleżanek :( Zapraszamy na kawkę i miłe towarzystwko:) e-mail: justyna-wozniak1@o2.pl
                                    • 08.02.14, 23:40
                                      szkoda, ze rozmowa przybrala troche nieprzyjemny ton. Mysle, ze zadna z Was nie miala nic zlego na mysli i nie chciala nikogo swiadomie urazic. W kazdym razie za wszystkie Wasze rady dziekuje, rozjasnily mi troche sytuacje. Na pewno kazde z tych miast ma swoje dobre i zle strony. Dopoki sie nie zdecyduje i nie zamieszkam tam, nie bede wiedziala czy to jest wlasnie to gdzie czuje sie dobrze. Tutaj po ponad 6 latach w obecnym domu, jestem bardzo do niego przywiazana i dobrze sie w nim czuje; ale tak jak pisalam okolica i miasteczko nie spelnia moich oczekiwan.
                                      • 09.02.14, 00:06
                                        Hej no niestety czasem tak bywa :) ja mieszkalam I w poole a teraz mieszkam w Bournemouth :) dzieci mam najpierw byly w szkole Bournemouth nie bylam zadowolona przenioslam do poole jest super choc nie katolicka :) co do okolicy szczerze ci powiem ze boscombe moze nie za fajne ale duzo polakow;) ja sie dobrze czulam I w poole I w teraz w Bournemouth :) sa lepsze I gorsze miejsca ale ogolnie tragedii nie ma :)
                                        • 09.02.14, 00:44
                                          Na razie biore pod uwage te dwie szkoly: ST Walburgas na Malvern Rd i Christ the King na Durdells Avenue. Moze wiesz co nieco na ich temat? Obecnie corka chodzi do katolickiej, w ktorej jest 120 uczniow i atmosfera swietna, wszyscy sie tam znaja, i mam cicha nadzieje, ze cos w podobnym stylu sie uda mi sie znalezc.
                                          Czyli z tego co zrozumialam wozisz dzieci z BH do Poole do szkoly, tak?
                                          • 09.02.14, 01:10
                                            Tak :) mieszkam na pograniczu poole/Bournemouth szkole mam w sumie blisko I naprawde jestem zadowolona :) moje dzieci bez problemu zostaly zaakceptowane :) co mnie cieszy bo tez 2 lata temu przeprowadzilismy sie tu z londynu :) co do szkol ktore napisalas to niestety nic nie wiem ale pamietaj jezeli bedziesz nie zadowolona zawsze mozesz zmienic :) wiesz do okolic to musze ci polecic okolice canford heath czy oakdale naprawde piekne okolice I ceny przystepne :) choc napewno jest wiele tak samych pieknych ktorych jeszcze nie znam :)
                                            • 09.02.14, 01:15
                                              Wiesz z drugiej strony nie ma co sie sugerowac co mysla inni o okolicach bo czasami te co sa wychwalane moga poprostu nie byc tym czego sukasz :)kazdy ma inne poglady:) np boscombe nie ma zafajnej opinii a jednak duzo polakow tam mieszka I sa zadowoleni :)
                                            • 09.02.14, 18:10
                                              i canford heath i oakdale to byle dzielnice councilowe,
                                              poza polnocna czescia canford, ale ta jest znowu bardzo droga
                                              szkoly na oakdale nie maja najlepszej opinii
                                              • 09.02.14, 18:44
                                                Jest canford heath i west canford heath. I wcale nie jest az tak drogo. 2bed z ogrodkiem 750 a 3bed z ogrodkiem 800-900.
                                                A na okdeale jest primary i secondary katolickie . a na canford dwie grammar.
                                              • 09.02.14, 19:28
                                                Almamag moze dla ciebie to sa okolice councilowskie co niektorzy maja inne zdanie.kazdy ma prawo do wlasnych pogladow.chyba ze uwazasz ze ty wiesz wszystko Najlepiej .a zreszta mowilas ze za starajestes na te zabawy to co tu jeszcze robisz ?
                                                • 09.02.14, 20:36
                                                  wg mnie okolica councilowska oznacza, ze stoja tam domy z councilu lub domy, ktore kiedys byly wlasnoscia councilu i ktos je wykupil. Raczej nie jest to kwestia pogladow a faktow czy informacji.
                                                  • 09.02.14, 22:23
                                                    Wiesz co uwazam ze nie wazne czy sa to domy councilowskie czy nie czy kiedys byly.chodzilo mi bardziej o okolice ze jest cicho zielono I przyjemnie.sama szukalam sobie domku w tych okolicach bo jednak sa to takie okolice zamieszkale przez rodziny przynajmniej w wiekszosci.a majac dzieci przyjemnie sie mieszka w takiej okolicy :)
                                                  • 09.02.14, 22:34
                                                    A co do szkol na oakdale to mam 2 znajome ktorych dzieci uczeszczaja do tych szkol I sa bardzo zadowolone a czasami szkola moze miec naprawde super opinie ale dzieci jednak nie sa zbytnio przyjazne ja tak mialam z pierwsza szkola moich dzieci. Opinia super ale niestety moje robaczki odnalezc sie tam nie mogly I trzeba bylo zmienic.
                                                  • 09.02.14, 22:54
                                                    dokladnie o to mi chodzi, najwazniejsze jest dla mnie aby dziecko poczulo sie dobrze w nowej szkole, aby dzieci byly przyjaznie nastawione, aby znalazlo wpolny jezyk z nimi i nauczyciele byli w porzadku i pomogli sie zaklimatyzowac.
                                                    Teraz mieszkamy w domu z housing association, dookola cisza, ladny widok z okna na pagorki i park. Dookola zadnej patologi, sasiadka wrecz wymarzona i na dodatek ma corke w wieku mojej corki. Od 1 roku zycia sie znaja i prawie codzinnie razem sie bawia. Najchetniej bym moj dom i sasiadki zabrala i ustawila tam gdzies u Was. Mam nadzieje,ze znajdziemy jakies fajne miejsce do zycia.
                                                  • 11.02.14, 10:00
                                                    dokladnie tak,
                                                    i to zesto wplywa na to jakich bedziesz miec sasiadow,
                                                    tak jak wszedzie mieszkaja tam spokojni, przyzni ludzie; ale i duzo czesciej niz w innych czesciach miasta spotkasz tam panow z amstafami
                                                    kazdy moze lubiec cos innego, ale dobrze wiedziec na co sie decydujesz
                                          • 09.02.14, 18:11
                                            ST Walburgas ma bardzo dobre opinie
                                            • 09.02.14, 18:53
                                              dziekuje za szczegolowe informacje dziewczyny, na pewno wezme je pod uwage. Na razie rozgladam sie w google po okolicy i coraz bardziej mi sie tam podoba. Pozwole sobie jeszcze od czasu do czasu Was pomeczyc jakimis pytaniami, jesli nie macie nic przeciewko temu. Jak cos Wam przyjdzie do glowy i uwazacie, ze warto wiedziec to oczywiscie piszcie.
                                              • 09.02.14, 19:02
                                                Obejrzyj sobie Durdle Door. B.ladnie
                                            • 14.07.14, 11:52
                                              Hej ja tu jestem od paru dni mam3 letniego synka , mieszkam na boscombe, zapraszam na faceboka renata jucewicz
    • 23.10.13, 16:03
      mieszkam w poole od 3 miesiecy mam synka 2.5letniego .... chetnie poznam jakies mamy z dziecmi bo samej juz mi sie nudzi :P jak cos pisac na agusia30555@interia.pl pozdrawiam
      • 18.12.14, 00:58
        Dziewczyny.Mam zamiar wkrotce przeprowadzic sie do Poole.Czy mozecie polecic mi dobra secondary szkole i primary?Spedza mi to sen z powiek.Szczegolnie szkola dla syna(secondary) bo on jest b.spokojnym dzieckiem i trudno nawiazuje nowe znajomosci.
    • 20.05.15, 16:34
      Hej;)jestem od niedawna w bournemouth a aa tydzien przeprowadzam sie bliaej Pool;)mam 3letnia coreczke,moze nadal jestes zainteresowana spotkaniem?
    • 20.05.15, 19:24
      Jestem w bournemouth od niedawna.szukam mam ktore chcialyby sie spotkac z dziecmi :)
      • 21.05.15, 00:22
        Hej mieszkam mam na imie Renata na boscombe a ty mieszkasz w jakiej czesci bournemouth.?
        • 21.05.15, 10:08
          Ją mieszkam blisko boscombe ale za tydzień przeprowadzam się do centrum. A masz dzieci?może spotkaliśmy się jutro na boscombe?:-)
    • 13.01.16, 19:42
      Hi:) Sa tu jeszcze jakies mamy z Poole?
    • 16.05.16, 16:21
      Cześć, ja troszkę z innym tematem, ale czytałam, że są tu już obecne jak i przyszłe mamy:) jestem w 22 tyg ciąży i na stałe mieszkam w Polsce. Mój mąż dostał ofertę pracy w Bournemouth i zastanawiamy się nad przeprowadzką. Mamy jednak sporo wątpliwości związanych z dalszą ciążą tam i porodem. Czy możecie mi poradzić gdzie tam mogę chodzić do lekarza i jak to wygląda? czy w związku z tym, że dopiero się przeprowadzę to mogę mieć problem z wizytą u lekarza? z góry dziękuję za pomoc.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.