Dodaj do ulubionych

Gdzie na narty z małym dzieckiem?

30.01.13, 16:56
Proszę mi polecić miejsce, które spełnia (najlepiej wszystkie, lub większosć) następujace warunki:
- pensjonat lub hotel z pełnym wyżywieniem
- dojście na stok pieszo, bez użycia samochodu
- przed południem dostepne lekcje/zjęcia na śniegu z instruktorem dla małych dzieci poczatkujących
- dla dorosłych wyciąg i stok, moze byc prosty jak dla poczatkujących, nie musi być nic zawansowanego
- wypozyczalnia sprzętu dla dzieci i dorosłych
- ludzkie ceny
- im bliżej Katowic tym lepiej
- w hotelu lub pobliżu żłobek czy inna przechowalnia, lub pokój zabaw dla maluszków około rocznych, które nie idą na stok z resztą rodziny

Ktoś coś gdzieś? Linki albo adresy poproszę. :)
Edytor zaawansowany
  • espionka 31.01.13, 11:11
    Do Wisly Malinki i Ustronia jezdzilam ale nie wiadomo jak ze sniegiem bedzie ...
    Alpy w kwietniu taniej i sa pewniejsze jesli chodzi o snieg.
  • fifka01 31.01.13, 11:16
    alpy w kwietniu taniej? nie bylam nigdy na nartch nigdzie poza szczyrkiem i moze wisła raz i gdzies na slowacji chyb raz bylam... troche sie boje krajów alpejskich na pierwszy raz z dwójką maluchów... moze alpy to jak podrosna, z pieluch wyjda... a na razie to w swojskim klimacie moze:)
  • espionka 31.01.13, 11:19
    tzn. Alpy (francuskie) sa tansze w kwietniu a drozsze w miesiacach zimowych
  • izabelski 31.01.13, 11:49
    wg mnie nawet twoja starsza corka jest zza mala na dluzej niz 2-3 godz dziennie na nartach, nie wiem czy przedszkola narciarskie przyjmuja na tak dlugo dzieci w tym wieku

dojście na stok pieszo, bez użycia samochodu - jest wiele miejsc, w Beskidach nie sadze, zxeby wyciagi daialaly dluszej niz do 20 marca, potem masaz swieta - czyli wszyscy beda na feriach do polowy Kwietnia

zostaje ci chyba tylko gdzies poza Polska po 15/04
  • fifka01 31.01.13, 12:05
    ale ja chciałam teraz, koncem lutego:)
    znalazłam w szczyrku fajny pensjonat przyjazny dzieciom www.uwielickich.pl/, 500 metrów od wycigu na skrzyczne, przedszkole narcirskie eskimoski.com/, które działa dokałdnie przy wyciągu, przyjmuje dzieci od 9 do 16, w tym czasie moga sie bawić wewnątrz, na zewnatrz albo brac udział w 2-godzinnej lekcji, jak chcą. moga tez byc tylko na lekcji, albo na pol dnia itd. Przedszkole meisci sie w hotelu Meta, tuż przy wyciągu, ale na sam hotel mnie nei stać, wiec bym mieszkała w w/w willi.
    Loty do Katowic mam tanie, z lotniska do szczyrku brat mnie zawiezie, szczeyrk troszke znam, nie pogubie sie i bede sie w miare pewnie czuła, i wszystko cacy, tylko, ze paszportów piecioletnich nijk nie rpzyspiesze, i bede je miec dopiero na kwiecien, wiec temat na ten rok zamkniety. Startujemy z nartami w przyszłą zimę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.