zasilek na dziecko

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 3 tygodnie temu , wypelnilam dokumenty na zasilek na dziecko, podalam nr konta bankowego i cisza. Jak dlugo bede czekala na wyplate? jakie jeszcze child benefit otrzymuje sie na dziecko- czy sa mozliwe jakies odliczenia za dodatkowe lekcje angielskiego? co to jest tax benefit ? nie moglam go wypelnic , bo nie mam jeszcze insurance number, czy moge sie zwrocic o ponowne przeslanie dokumentu , gdy uzyskam juz numer?
    • 02.04.13, 14:47 Odpowiedz
      annaprudhoe067 napisał(a):

> 3 tygodnie temu , wypelnilam dokumenty na zasilek na dziecko, podalam nr konta
      > bankowego i cisza. Jak dlugo bede czekala na wyplate? jakie jeszcze child benef
      > it otrzymuje sie na dziecko- czy sa mozliwe jakies odliczenia za dodatkowe lekc
      > je angielskiego? co to jest tax benefit ? nie moglam go wypelnic , bo nie mam
      > jeszcze insurance number, czy moge sie zwrocic o ponowne przeslanie dokumentu
      > , gdy uzyskam juz numer?

child benefit dostałam po blisko roku od wysłania formy. tax child credit/podobnie po ok roku od wysłania formy, bo a to cos zgubili , o dosłanie czegos prosili itd/ to najpierw musisz pracować podobnie jak z working tax credit- o który możesz wystąpic po przepracowaniu 7dni.
      nic nie wiem o odliczeniach za naukę języka- nie spotkałam się. NIN nie ma tu za bardzo nic do rzeczy.
    • 02.04.13, 16:18 Odpowiedz
      Jesli przyjechalas z dzieckiem z Polski, to na CHB mozesz czekac bardzo dlugo, nawet i rok. Child Tax Credit dostaniesz, nawet jesli nie pracujesz.
      You can claim Child Tax Credit if you are responsible for at least one
      child or young person. You do not have to be working to claim.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.