Dodaj do ulubionych

Polskie ksiazki do sprzedania prawie 70 pozycji

28.05.13, 19:34
Wklejam liste ksiazek , ktore mam na zbyciu. Cena zalezy od ceny z okladki i stanu ksiazki ( z reguly sa to ksiazki raz czytane). Najczesciej jest to okolo 70 procent ceny z okladki.Wydaje mnostwo kasy na ksiazki a tym sposobem mam na nowe tytuly i wysylke do Anglii. Jesli ktos jest zainteresowany prosze o maile na gazetowy. Przy zakupie powyzej 3 pozycji 10 procent znizki. Ksiazki wysylam po zaplacie paypalem. Koszt wysylki zalezy od wielkoscie paczki, moge nadac je poczta lub przez serwis collect plus, ktory jest tanszy w przypadku kilku pozycji.

1. Złoto Zoi – Philip Sington – stan bardzo dobry, 462 stron , miekka oprawa-4.50Ł
2. Złodziejstwo czyli historia miłosna - Peter Carey – miękka oprawa, 304 stron - 2L
3. Złodziejka książek –Zusak Markus- stan bardzo dobry, twarda oprawa- 7Ł
4. Zapiekananki na 100 sposobow – nowa, twarda oprawa- 3.50Ł
5. Zanim spłonę- Gaute Heivoll- jak nowa – 256 stron – 5Ł
6. Z szybkością pragnienia- Laura Esquivel – stan bardzo dobry – 157 stron – 2,50Ł
7. Wyspa ściętych hiacyntów- Gonzalo Torrente Ballester- miekka oprawa, nowa- 446 stron – 5ł
8. Wybuchowe mango – Mohamed Hanif – sztywna oprawa, stan idealny – 358 stron – 5,50Ł
9. W pajęczej sieci- Joy Fielding – lekko zniszczona-432 strony – 3Ł
10. Vita – Melania Mazzucco- sztywna oprawa, obwoluta- 6L
11. Uprowadzony – Mark Billingham- stan bardzo dobry, miekka oprawa- 432- 4.20Ł
12. Ty pierwszy, Max- stan bardzo dobry, miekka oprawa- 400 s- 5Ł
13. Tata rzadzi czyli 63 zasady szczesliwego ojca- Andrew Clover – stan bardzo dobry, miekka oprawa- 349 stron – 5Ł
14. Szymon Wiesenthal. Życie i legenda- Tom Segev – stan bardzo dobry, twarda oprawa- 528 stron – 9Ł
15. Szanghajska kochanka – Wei Hui – miekka oprawa, stan dobry – 2455 s -1,20L
16. Sto lat samotności – G.G. Marquez- miekka oprawa, zniszczona 1Ł
17. Secretum –Rita Monaldi, Francesko Sonti- stan bardzo dobry, twarda oprawa-6Ł ( ksiazka z plyta Cd z muzyka)
18. Sanatorium – Malgorzata Saramonowicz- stan bardzo dobry – sztywna oprawa- 4.50Ł
19. Rozkosze Emmy – Claudia Schreiber- miekka oprawa, stan bardzo dobry – 208 stron – 3.50Ł
20. Regulamin tłoczni win – John Irving – miekka oprawa, stan dobry – 54strony -5Ł
21. Ratowanie.Opowiesci Polakow i Zydow.- Jacek Leociak – miekka oprawa,stan dobry -268 stron – 6Ł
22. Przekroczyc granice – Pat Baker- lekko zniszczona, miekka oprawa- 216 stron – 3 Ł
23. Przebisniegi- A.D. Miller- miekka oprawa, jak nowa – 224 strony- 4Ł
24. Połówka żółtego słońca – Cimamanda Ngozi Adichie – stan dobry – 518 stron – 5Ł
25. Podrecznik umiejętności studiowania- Stella Cottrell – stan dobry, miekka oprawa – 302 strony-5.50Ł
26. Podpisano: Mata Hari – Yannick Murphy – stan bardzo dobry, twarda oprawa- 232 strony – 4.50L
27. Pociagi pod specjalnym nadzorem – B. Hrabal – miekka okladka, stan bardzo dobry – 1.50Ł
28. Pieśń Nadii - Soheir Khashoggi - stan idealny, miękka oprawa-5.60L
29. Perfect match – Jodi Picoult- stan bardzo dobry 2L- ksiazka po angielsku
30. Ostatnie dni –Joyce Carol Oates – miekka oprawa, stan bardzo dobry -384 strony – 1 Ł
31. Osobowość cmy Katarzyna Grochola– stan dobry , dedykacja na 1-szej stronie, miekka oprawa- 4Ł
32. Nie ufaj nikomu-Gregg Hurwitz – miekka oprawa, jak nowa- 400 styron – 4.50Ł
33. Najwiekszy lęk – miekka oprawa, stan bardzo dobry - 432 strony – 5Ł
34. Na tropie zła.Raporty profilera – Axel |Petermann – miekka oprawa, jak nowa – 208 stron – 4Ł
35. Muzeum ciszy –Yoko Ogawa- jak nowa – miekka oprawa – 304 strony – 4.50Ł
36. Morze utraconych opowiadan i inne felietony – Gabriel Garcia Marquez- twarda oprawa, stan idealny-559 stron – 9Ł
37. Moje życie barbarzyńcy – Janina Katz – jak nowa, miekka oprawa- 174 s- 4 L
38. Miłość jak pole bitwy – Eileen Chang- stan bardzo dobry – 3.50Ł
39. Mauricio, czyli wybory – E. Mendoza – stan bardzo dobry- 372 strony – 5Ł
40. Marley and me _ John Grogan – stan bardzo dobry- 2 Ł – ksiazka po angielsku
41. Mag – John Fowles – miekka oprawa, stan bardzo dobry – 670 stron- 7Ł
42. Ksiega ksiąg utraconych – Stuart Kelly- jak nowa, twarda oprawa- 428 stron – 7Ł
43. Krótka historia literatury przenośnej – Enrique Vila – Matas – miekka oprawa – 1Ł
44. Konspiratorzy - Shan Sa - stan bardzo dobry, miekka oprawa-224 stron – 2 L
45. Klub śpiewających rzeźników- Louise Edrich, miekka oprawa, stan bardzo dobry- 480 stron-5.40
46. Kciuki, paluch i łzy- Chip Walter- stan dobry, twarda oprawa, obwoluta- 288 s-5Ł
47. Kamienie przodkow- Forna Aminatta – miekka oprawa, stan bardzo dobry-416 stron -5,50Ł
48. Jan Pawel II.Autobiografia – stan bardzo dobry, miekka oprawa – 228 stron – 3.50Ł
49. Jak Bog przykazal – Niccolo Ammaniti – miekka oprawa, stan bardzo dobry – 446 stron – 5 Ł
50. Imie i nazwisko zastrzezone – Jane Sigaloff- miekka oprawa, stan dobry- 288 stron - 1,20 Ł
51. Homer i Langley- E.L.Doctorow- miekka oprawa, jak nowa- 207 stron – 5Ł
52. Historie jednej sprawy – Kate Atkinson – jak nowa, miekka oprawa, 398 stron – 4.50Ł
53. Gwiazdy nad Afryka- Ilona Maria Hilliges- miekka opraw, stan bardo dobry – 493 strony – 5.50Ł
54. Godzina śmierci – Paul Cleave- miekka oprawa, zniszczona – 2Ł
55. Ewangelia według Piłata - Eric Emmanuel Schmitt- miekka oprawa, stan dobry – 238 stron – 4ł
56. Elementarz Jana Pawla II- twarda oprawa , jak nowa- 314 stron – 5Ł
57. D.H. Lawrence.Mężczyzna żonaty -Brenda Maddox –sztywna oprawa,stan dobry – 744 stron – 5Ł
58. Czysta ziemia – Alan Spence – miekka oprawa, stan bardzo dobry – 357 stron -4Ł
59. Czara wyroczni-J.M.Riley- stan bardzo dobry, miekka oprawa- 575 stron – 3Ł
60. Cukiereczki- Mian Mian-oprawa miekka, stan bardzo dobry-328 stron 4.70Ł
61. Corka fortuny , Portret w sepii – Isabel Allaende- obie książki stan jak nowa , twarda oprawa – 452 i 374 s- 11ł
62. Co się stało z nasza bajka – Hanna Krall- jak nowa, twarda oprawa- 320 stron – 5 Ł
63. Blondynka w Meksyku- Beata Pawlikowska – jak nowa, miekka oprawa- 1.20Ł
64. Blondynka w Indiach- Beata Pawlikowska – jak nowa – 1.20Ł
65. Blondynka na Tasmanii – Beata Pawlikowska – miekka oprawa, jak nowa – 125 s- 1,20Ł
66. Blondynka na safari- Beata Pawlikowska – miekka oprawa, stan bardzo dobry, wydanie albumowe, duzo fotografii – 400 stron – 8Ł
67. Belcanto – Ann Patchett – twarda oprawa, obwoluta, stan jak nowa- 407 stron- 5 Ł
68. As w rekawie – Annie Proulux- miekka oprawa, stan bardzo dobry – 438 stron – 5 Ł
Obserwuj wątek
    • londynwarszawaparyz Re: Polskie ksiazki do sprzedania prawie 70 pozyc 29.05.13, 15:30
      ,,Wydaje mnostwo kasy na ksiazki a tym sposobem mam na nowe tytuly i wysylke do Anglii'' czyli skoro masz na wysylke do Anglii, rozumiem ze jest ona bezplatna, czy tez wliczona w cene ksiazek. A tak nie jest, bo piszesz ze '' Koszt wysylki zalezy od wielkoscie paczki, moge nadac je po
      > czta lub przez serwis collect plus, ktory jest tanszy w przypadku kilku pozycji'' wiec nie rob ludziom wody z mozgu, poprostu zwietrzylas interes ze ktos moze kupi te ksiazki,a Ty bedziesz miala pieniadze na nowe, przy czym tu ceny sa jak pisze podkocem srednio 1 funt za ksiazke i nikt nie liczy 70 procent ceny z okladki, ani prywatne osoby, ani charity, mimo ze ksiazki sa raz czytane ,wiec daruj sobie.
      • juszka79 Re: Polskie ksiazki do sprzedania prawie 70 pozyc 29.05.13, 17:20
        londynwarszawaparyz napisał(a):

> ,,Wydaje mnostwo kasy na ksiazki a tym sposobem mam na nowe tytuly i wysylke do
        > Anglii'' czyli skoro masz na wysylke do Anglii, rozumiem ze jest ona bezplatn
        > a, czy tez wliczona w cene ksiazek. A tak nie jest, bo piszesz ze '' Koszt wysy
        > lki zalezy od wielkoscie paczki, moge nadac je po
        > > czta lub przez serwis collect plus, ktory jest tanszy w przypadku kilku p
        > ozycji'' wiec nie rob ludziom wody z mozgu, poprostu zwietrzylas interes ze kto
        > s moze kupi te ksiazki,a Ty bedziesz miala pieniadze na nowe, przy czym tu ceny
        > sa jak pisze podkocem srednio 1 funt za ksiazke i nikt nie liczy 70 procent ce
        > ny z okladki, ani prywatne osoby, ani charity, mimo ze ksiazki sa raz czytane ,
        > wiec daruj sobie.

Koszt wysylki zalezy od wielkosci paczki na terenie Anglii, jesli zamawiam ksiazki z Polski z merlina place 20 zl za paczke plus 6 lub 8 zl za kazda pozycje. Mozesz sprawdzic w regulaminie sklepu i nie wiem czemu zalozylas ze wysylke mam bezplatna lub wliczona w cene ksiazek.
        Co do robienia ludziom wody z mozgu to nie wiem w ktorym momencie tak postapilam. Napisalam uczciwie jaka cena mnie interesuje i nikt nikogo nie zmusza do placenia i zakupu. Jesli ceny sa za wysokie nikt nie broni kupowac po 1 funta. Nie sadze, ze jest przymus sprzedawania po 1 funcie, jak to okreslilas , ze nikt tak nie robi, ze liczy 70 procent. Wyobraz sobie, ze jak tak robie i na ebayu i sprzedajac czasami ksiazki, jesli ktos jest zainteresowany. I jakos do tej pory sprzedalam okolo 400 ksiazek i mam same pozytywne opinie.
        Co do zwietrzenia interesu jak to okreslilas, to jak juz pisalam, uczciwie przedstawialam moja oferte, podalam ceny i albo ktos jest zainteresowany lub nie. A kazda sprzedaz to interes, czy za funta czy za wiecej.
      • plain-vanilla londynwarszawaparyz 29.05.13, 19:30
        Czepiasz sie, to po pierwsze. Po drugie to sa ksiazki w j.polskim, wiec towar bardziej deficytowy niz ksiazki z charity shops albo recycling centres, ktore sa w jezyku angielskim. Wysylka z Merlina jest droga, ja prawie nic tam nie kupuje. Ostatnio tylko dla syna kupilam wszystkie 5 tomow Julka i Julki. Dodam jeszcze, ze czytam twoje posty, jest ich duzo na rozne tematy, rozumiem, ze kazdy ma prawo pisac, co mu sie podoba, ale twoj ton odbieram jako wszystkowiedzacy i napastliwy (nie w kazdym przypadku, oczywiscie). Wyluzuj troche, szczegolnie, ze jestes w stanie blogoslawionym, wiec tym bardziej nie powinnas sie stresowac.
        • podkocem Re: londynwarszawaparyz 29.05.13, 20:57
          Wysylka z Merlina jest droga, ja prawie nic tam nie kupuj
          > e.

A ja kupuje w Merlinie hurtowo, czasem w polskich sklepach cos fajnego sie trafi. Wlasnie przyszla niedawno ostatnia dostawa z Merlina. 11 ksiazek - 74 funty. Potem te ksiazki sprzedam za 11 funtow. Ksiazki z drugiej reki mniej wiecej tyle kosztuja.
          --
          Niecodziennik Matki Polki z Dzieciem Hiszpana na Wyspach Brytyjskich
          • robak.rawback Re: londynwarszawaparyz 29.05.13, 22:31
            hmm tez nie wiedzialam o co chodzi - myslalam ze jakies posty zostaly wykasowane bo nie wiedzialam o co biega londynwarszawie
            --
            They have a lot of problems pronouncing your name..... dedeldedeldedeley sitchiation
          • juszka79 Re: londynwarszawaparyz 29.05.13, 23:36
            Pewnie, ze czasami zamawiam na adres rodzicow i tez wysylam kurierem jak sie wieksza ilosc nazbiera bo wychodzi korzystniej. Podalam ile srednio wynosi wysylka dla londynwarszawaparyz, poniewaz zalozyla, ze mam wysylke za darmo lub wliczona w cene ksiazek.I ja niestety nie mam mozliwosci kupowania inaczej niz przez net.
            A ze potem odsprzedaz za funta to tylko korzysc dla potencjalnych kupujacych.A co do ceny i wydawania opinii ile kosztuja uzywane polskie ksiazki polecam zajrzec na ebay i przekonac sie o rozpietosci cenowej.
    • fifka02 Re: Polskie ksiazki do sprzedania prawie 70 pozyc 30.05.13, 11:01
      dziewczyny, wyluzujcie :)
      czy jakby to ogloszenie bylo papierowe i wisiało na szybie w polskim sklepie z numerem telefonu, to byscie zadzwonily, zeby powiedizec, ze drogo i sie sprzedajacemu wełbie poprzewracalo, że wy sprzedajecie taniej? no chyba nie...

powiesila dziewczyna liste rzeczy dopsprzedania. interesuje mnie, to dzownie, nie interesuje, to ide dalej. i juz.

mnie tam kilka pozycji zainteresowało, ale drogo dla mnie, wiec sie nie odzywałam. gdybym widziala kompletny brak zainteresowania tym watkiem w ciagu powiedzmy tygodnia, to bym nawiazala kontakt i zaproponowala swoja cene za te ksiazki, ktore mnie interesuja.
      i byc mozetak zrobie.

ale odezwac sie tylko po to,zeby kompu powiedziec, zeby "sie pocałował w dupe"?
      nie szkoda wam czasu?

tak, a teraz bedzie jazda na mnie. już se cieszę. :)
    • illegal.alien Czemu nie kupujecie w polskich ksiegarniach w UK? 30.05.13, 13:36
      Dziewczyny, duzo ksiazek mozna kupic w polskich ksiegarniach w UK.
      Ja ostatnio pod wplywem ktorego z watkow z forum przetestowalam ksiegarnie 'FONT' - ceny ksiazek jak na okladce (przeliczone tylko zlotowki na funty), dostawa kosztuje kilka funtow na terenie UK, wszystko bylo u mnie w przeciagu kilku dni.
      Kupowalam ksiazki tylko dla mojej cory, wiec znam asortyment literatury dzieciecej, ale jest naprawde dobry. Nakupowalam jej ksiazek na nastepne dwa lata chyba :) (a i tak bede jej kupowac, bo mam manie i obsesje i moje dwuletnie dziecko ma ponad 200 ksiazek).
        • robak.rawback Re: Polskie ksiazki do sprzedania prawie 70 pozyc 25.02.15, 19:51
          osobiscie nie widze siebie czytajacej np 200 stron na zadnym typie ekranu.
          jak dla mnie meka, spowalnia mnie, nie mogesie skupic, nie moge szybko przewertowac contents, i bardzo nudno sie czyta, same minusy.
          jakikolwiek artykul powyzej 5 stron przechodzi u mnie przez drukarke.

kupilam sobie za pare groszy ladna ilustrowana historie szkocji, sliczny blyszczacy papier etc czytanie/ogladanie czegos takiego przez jakiegos e-readera jest kompletnie bez sensu - splaszcza doznania roznego typu do minimum.

--
          I'd rather be a luddite than a fudite :) ---> www.youtube.com/watch?v=WpIpuMJnjuU
          • aneta_powlik Re: Polskie ksiazki do sprzedania prawie 70 pozyc 04.03.15, 13:13
            Ja widzę wiele zalet, nie jestem zdecydowanym wrogiem nośników elektronicznych, ale jednak... może to ten sentyment, może jestem staroświecka, ale papierowa książka to dla mnie nie tylko treść... to skojarzenie w kubkiem gorącej kawy, którą piję przy lekturze, uczuciem przyjemnej niepewności przed rozpoczęciem nowej książki :) Miałam duży problem, żeby rozwiązać problem książek po polsku, gdy wyjechałam do Londynu... zwłaszcza, że - choć sama dopiero się spodziewam - nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko nie czytało i nie mowilo po polsku. Z początku zamawialam z polski, ale koszty wysylki byly przerazajace... w koncu znalazlam ksiegarnie internetowa, ktora sprzedaja w uk polskie ksiazki (podam link, bo moze sa tu poobni do mnie ksiazkoholicy) www.ksiegarniainternetowa.co.uk
            Znacie jakies inne ksiegarnie? Ta ma bardzo niskie koszty wysylki i poki co znalazlam prawie wszystko, czego szukalam, wiec duzy plus. Ale wiadomo, zawsze moze byc lepiej :-)
      • juszka79 Re: Amirka2 05.03.15, 11:01
        Hej, niestety nie mam juz tej pozycji ( ani zadnej innej).Polecam na Fb grupe Twoje ksiazki na wyspach, tam mozna poszukac wiele ksiazek.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka