Dodaj do ulubionych

Prezenty swiateczne dla osmiolatki - pomysly

06.11.13, 15:43
Moja corka w grudniu skonczy 8 lat i tak juz mysle o prezentach swiatecznych i urodzinowych przy okazji. Mam juz na jej liscie texta puppy,jakies lalki i o ksiazce jakiejsc ciekawej w ramach nauki jezyka polskiego na pewno pomysle.Chcialabym zrobic sobie taka liste pomyslow zeby moc z czego wybierac.Na pewno interesowaloby ja play station czy inne elektroniczne zabawki,ale to wszystko takie drogie i nie jestem pewna czy jej sie szybko nie znudzi. Kupujecie dzieciom gadzety elektroniczne typu ipod albo telefon np?
--
"wszystko to co najgorsze mozesz zamienic na najlepsze, jesli tylko chcesz"
Obserwuj wątek
    • turmalinka Re: Prezenty swiateczne dla osmiolatki - pomysly 06.11.13, 16:01
      mloda (9 lat) ma notebooka, inne gadzety jej moim zdaniem niepotrzebne

xboxa mamy w salonie do wspolnego uzytku

w zeszlym roku hitem byl orbeez, ksiazki enid blyton no i lego friends
      monsterhajki tez lubi i zbiera, ale ja zapowiedzialam, ze kupowac tego szkaradztwa nie bede, kupuje sama z kieszonkowego

w tym roku ma juz zakupione kolejne lego, do tego beda ksiazki, moze jakas gra, no i pewnie ciuch

• ampiltuda Re: Prezenty swiateczne dla osmiolatki - pomysly 06.11.13, 16:50
        U nas przeważnie klocki Lego, tylko ja mam chłopaka:)) PS juz ma, iPada tyż..., zbiera żółwie Ninja i gadżety do nich, zbiera też postacie i gadźety ze Star Wars, i gromady innych:)).
        Więc myślę, że musisz rozejrzeć się po pokoju córki i w sklepach, i dokupić jej np jakiś mebel dla lalki, samochód, szafe pełną ubrań. Mam też córkę, tyle że juz dorosłą, ale pamiętam jak skakała z radości jak dostawała właśnie domek dla Barbie, samochód, mebelki czy ubrania. Książki kupujemy na bieżąco, więc w święta już odpuszczam, bo tak średnio one cieszą dzieci:)
      • 3-mamuska Re: Prezenty swiateczne dla osmiolatki - pomysly 06.11.13, 16:57
        Moja ma:
        - wii,
        - Xbox
        Te 2 maja wspólne.
        Ma :
        iPad ,
        netbooki,
        Nintendo ds3,

Teraz planuje jej kupić czytnik elektroniczny bo uwielbia czytać.
        I myśle ze tablet dostanie ale to sa plany.
        W ciagu roku dostaje kilkanaście książka, i tylko brak miejsca stopuje ze nie kupujemy wiecej.
        Dostanę pewnie jakiś zestaw do rysowania.

Ma 10 lat.
        --
        -----------------
        ,,Miłość jest bólem ,powiedział zając jeża ściskając"
        • londynwarszawaparyz Re: Prezenty swiateczne dla osmiolatki - pomysly 06.11.13, 18:08
          a moja corka chowa sie bez telewizora, bez i pad, bez konsoli Play Station. Gra w gry w sieci wspolnie z kolezankami. Uwielbia czytac wiec ksiazki dostaje przy kazdej okazji. Ubran nie lubi dostawac, wiec nie kupuje, chyba ze konkretnie cos jej sie spodoba wczesniej, ale te kupuje bez okazji :) Pod choinke chcialaby sterty zabawek i gier, maszynke do robienia czekoladowych monet itp.
        • novalee1 Re: Prezenty swiateczne dla osmiolatki - pomysly 06.11.13, 23:06
          wow, widze ze jest duza roznorodnosc...Kierujac sie elektronicznymi zainteresowaniami mojej corki mysle ze musze pojsc z duchem czasu,ale nie chce przesadzic.Moze tablet,moze nowa gra na ds.Do ksiazek ona ostatnia tez nie ma ostatnio cierpliwosci,ale jezeli trafie w temat ktory ja zainteresuje to moze sie uda...
          --
          "wszystko to co najgorsze mozesz zamienic na najlepsze, jesli tylko chcesz"
            • robak.rawback Re: Prezenty swiateczne dla osmiolatki - pomysly 06.11.13, 23:53
              a mnie sie zawsze podobala i do tej pory chcialabym dostac, ale jakos nie wyszlo nigdy - taka glowa z wlosami i calym zestawem do robienia makijazu i czesania.

wygooglaj - styling head doll (moze byc z makeup albo bez)

www.google.co.uk/search?q=styling+head&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=o8J6Uoq8D4eBhAedyYHADA&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1454&bih=665#q=styling%20head%20doll&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=rKB6KSygGfbi3M%3A%3By9RY5w1MBH2bAM%3Bhttp%253A%252F%252Fecx.images-amazon.com%252Fimages%252FI%252F51TN440QRJL._SL500_.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Flisraygo.wordpress.com%252F2008%252F11%252F12%252Fbarbie-styling-head-barbie-my-scene-my-bling-bling-styling-head-madison-doll%252F%3B413%3B500

--
              They have a lot of problems pronouncing your name..... dedeldedeldedeley sitchiation
    • carmelaxxx Re: Prezenty swiateczne dla osmiolatki - pomysly 07.11.13, 00:10
      mnie sie bardzo podobaja takie zestawy : pokoloruj torebke ( toreba z farbkami itp), lego friends, zestawy do robienia bizuterii ( szcegolnie drewniane koraliki w ladnych kolorach), zestawy do robienia bath bombs perfum albo mydelek.

Prezenty to w zaleznosci od zasobnosci ja czasem jak mam lepszy okres kupie cos drozszego a jak gorszy cos tanszego i tyle.
      • eni7.08 Re: Prezenty swiateczne dla osmiolatki - pomysly 07.11.13, 19:09
        w poprednich latach kupowalam prezenty w granicach 50-60-70f drozsze zabawki, gry na ds, starsza corka dostala ukelele bo gra na gitarze itp. W tym roku zdecydowalam ze kupie duzo tansze i cos czym mozna sie bawic lub robic od razu po otwarciu. I tak moja 10-latka dostanie chocolate lolly maker, moxie girlz i moze lego friends olivia's tree house. 4latka dostanie marble run i ice cream play doh. Zabawki kupuje na amazonie bo maja duzo promocji. Myslalam tez zeby im kupic wspolnie popcorn maker :-)
        Oprocz tego fajne sa:
        plush craft pillow
        sticky mosaics
        slap bracelets totally me
        create your own origami lights
        slap watch set fashion angels
        bath bomb
        dream dazzlers styling head
        zabawki typu Bop it!
        --
        Wszyscy wiedzą że coś się nie da zrobić,
        i wtedy pojawia się ten jeden który nie wie,
        że się nie da i on właśnie to coś robi....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka