Dodaj do ulubionych

Christmas Roast Beef

23.12.13, 23:14
Macie jakis dobry przepis na roast beef? Myslalam o czym z gozdzikami, ale nic mi sie nie gugluje, raczej szynke sie tak robi, wiec moze do wolowiny nie pasuje. Znacie jakies fajne marynaty do roast beef?
Edytor zaawansowany
  • 23.12.13, 23:57
    wołowina jest na tyle dobrym mięsem ze po co grzebać z marynatami? A jaki kawałek krowy masz do upieczenia?
    My co roku robimy rib of beef....I mało z tym robimy.. troche soli ,tymianku, pieprzu cayenne, oliwa i do piekarnika tak żeby było różowe...potem fajne "gravy" np. port and stilton i już:-) bije rekordy popularności w tym roku mam 16 osób bo się tyle chętnych zrobiło...Cały sekret, żeby dobrze upiec (nie ważne przyprawy i marynaty).
    --
    Ala 18 08 09, Staś 13 09 12
  • 29.12.13, 17:25
    dzieki, tak tez zrbilam i wyszlo suuuuuuper, nie moge uwierzyc, ze nigdy wczesniej nie pieklam wolowiny!!! Teraz bede chyba przy kazdej okazji piec :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.