Dodaj do ulubionych

Hotel check-in credit card

02.07.17, 20:52
Kurcze, ale się przygotowałam do wyprawy... Teraz zauwazyłam, ze napisane ze moze być potrzebna karta kredytowa a ja mam tylko debetową. Ale zaplacilam juz, bo jade przez biuro podrózy. To jak, moze być problem? Jeszcze potrzebna karta? Chodzi o Norwegię.
Edytor zaawansowany
  • 05.07.17, 22:55
    Wez debetowa. Skoro zaplacilas, to nie powinno byc problemu. Moga z ciebie scoagnac jakis depozyt, w razie jakbys korzystala z mini baru albo narozrabiala. Jak kiedys wyladowalam na tygodniowych wakacjach i nie mialam kredytowej, to po prostu nie otworzyli mi rachunku na pokoj i musialam za wszystko placic na biezaco, w barze itd.

--
    Oszczedzamy na zakupach w internecie w UK
  • 06.07.17, 01:20
    Dzięki. Postaram się nie narozrabiać;) Wlaśnie w biurze podrózy mówią tez ze nie powinno być problemu.
  • 06.07.17, 14:32
    Ja tylko debetowa mialam przy sobie I tak jej nie potrzebowalam, bo duzo wymienilam, zostalo z 2000 koron :) musze chyba znowu sie wybrac :) Norwegia piekna, ale ja wogole lubie klimaty skandynawskie, kiedys mieszkalam w Sztokholmie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.