Dodaj do ulubionych

Czystosc w przedszkolu

09.12.17, 20:44
Kto/jaka organizacja/czy ktos w ogole kontroluje czystosc w przedszkolach? Zaszlam kilka dni temu do lazienki z malym wymyc mu raczki I jak zobaczylam stan zlewow to myslalam ze tam padne trupem. Okropne brudne zapuszczone czarne zlewy! Jak pomysle ze moj syn tego dotyka to az mi nieodobrze. Nastepnego dnia rano wyslalam tam partnera zeby sam zobaczyl. Od przedszkolanki uslyszal ze to sie nie odmywa... No ja jej wierze ze to sie latwo nie odmywa bo to wyglada jakby sie zapuszczalo kilka miesiecy... No I tak mysle ze jak zlewy sa w takim stanie to co np z ubikacjami? kuchnia? I reszta? Czy oni sa przez kogos sprawdzani pod wzgledem czystosci?
Edytor zaawansowany
  • 09.12.17, 20:58
    Jeśli to jest przedszkole gminne, to idz i zgłoś to do gminy, bo sprzątaczki są przez gminę zatrudniane, nie przez przedszkole. U nas w przedszkolu też było nieciekawie. Zapaszek bardzo brzydki z łazienki ulatniał się już około godz. 9.00. Sprzątane wszystko byle jak i po łebkach. Akurat umywalki wyglądały u nas ok. Toalet nie oglądałam, ale skoro śmierdziało z nich rano to albo były byle jak umyte albo sprzątaczki przychodziły później. W ogóle w przedszkolu przeżyłam szok kulturowy, że można mieć taki bałagan i brud. Sąsiadka miejscowa też twierdziła, że przedszkole to tragedia, jak to w środku wygląda, więc to nie tylko moja opinia. Porównuje do polskich przedszkoli i chodzi o stan fizyczny i czystość, bo do kadry nie miałam żadnych zastrzeżeń. Pod tym względem było 10/10.
  • 09.12.17, 21:10
    przedszkole jest prywatne. bardziej zlobko-przedszkole (nie przy szkole). Posylalam juz tam corke, wiec korzystamy z niego 4 rok. Nigdy wczesniej niczego takiego nie zauwazylam, ale w lazience bylam pierwszy raz od kilku miesiecy I jestem bardzo zszokowana...
  • 09.12.17, 21:12
    wlascicielce/wlascicielowi. Jesli nie poskutkuje to OFSTED jesli jest regulowane przez Ofsted a nie musi
  • 09.12.17, 21:20
    no wlasnie zastanawialam sie nad Ofsted. Wlascicielka jest tam conajmniej raz w tygodniu wiec chyba nie robi to na niej wrazenia...
  • 09.12.17, 21:24
    a to taki wgryziony brud czy z tego dnia?
  • 09.12.17, 21:58
    taki raczej narastajacy dlugoooo, wkleilabym zdjecia bo tata pstryknal, ale nie chce gorszyc ;)
  • 10.12.17, 01:44
    Skoro masz jakies ale co do czystosci w przeddzkolu zawsze mozesz skontaktowac sie z council zeby wyslali EHO ( environmental health officer). Oni maja spore mozliwosci, lacznie chyba z nakazem zamkniecia przybytku w skrajnych przypadkach. Ale zaczynaja od listy uchybien i daja czas na poprawe sytuacji

--
    http://lilypie.com/pic/2010/05/28/YAky.jpghttp://lb4f.lilypie.com/oPCEp1.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.