Dodaj do ulubionych

buczenie w uchu, zatkane ucho po zaziebieniu

12.03.18, 12:57
macie jakies sposoby na to:

koncze zaziebienie i sie w sumie juz wyleczylam w wiekszosci, ale mam przygluche ucho i zatkane i buczy mi w nim. oba uchy zatkane troche, ale buczy w jednym. to nie sa wysokie dzwieki i dzwonienie takie jak sie ma po koncercie, tylko takie przymulone buczenie.

myslalam ze w nocy sasid czegos slucha, a do mnie tylko dochadza basowe dzwieki wiec sie wscieklam bo dwie noce pod rzad, a pozniej sie skapowalam ze to w moim uchu mam basy. co na to wziasc?
bralam ACC przez pare dni zeby zeszly katary i standardowe zaziebieniowe leki teraflu i ibuprom vit c amolu troche etc.
jestem troche freaked out bo nigdy w zyciu nie mialam zadnego takiego buczenia, i mnie to martwi.
--
Sashimi rollin'... they hatin'...
Edytor zaawansowany
  • bisiek10 12.03.18, 15:17
    Sprobuj moze jakiejsc antyhistaminy zeby lepiej obkurczyc wszystko.Pewnie po katarze jakas woda w uchu zostala.
  • bisiek10 12.03.18, 15:19
    Znaczy plyn w uchu bo woda w uchu to raczej moze sie komus kojazyc z zatkanym uchem po basenie ;)
  • robak.rawback 12.03.18, 15:37
    swietny pomysl z antyhistamina! ide brac. jeszcze mi cos doradzcie.

( nie na basenie to nie bywam bo sie brzydze ;b )

--
    Sashimi rollin'... they hatin'...
  • bisiek10 12.03.18, 15:52
    Moja cora po jednym z katarow troszeczke przygluchla ;) Przeszlo po desloratadynie ;)
  • clonek13 12.03.18, 23:19
    Ja doradzam swiecowanie uszu.

--
    A pocalujcie mnie wszyscy w sygnaturke !
  • porzeczka666 18.03.18, 02:13
    Swiecowanie uszu swieczki z amazona na oba uszka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.