Dodaj do ulubionych

Jeansy dla chłopca wide fit albo stretch

12.04.18, 14:59
Dziewczyny, ratujcie. Odwiozlam już drugą parę.
Potrzebuje jeansy dla 6-latka. Albo jeansopodobne spodnie. Kolor najlepiej indigo, blue denim. Bez ściągaczy przy kostce.
Standard fit nie pasuje z prostymi nogawkami. Na skinny w ogóle nawet nie spojrzałam.
Która z was ma takiego chłopaka i gdzie kupujecie spodnie. Wiadomo, w dresy wchodzi bez problemu, ale ciągle w dresach chodzić nie może. Spodnie szkolne ma wide fit i są ok.
Nie wyrzucajcie mi tylko wyszukiwania z Googla. Raczej konkretny sklep z takimi właśnie spodniami. Mogą być bojówki albo inny typ spodni niż jeansy, jeśli faktycznie nie da się takowych kupić.
Edytor zaawansowany
  • agaciha 12.04.18, 15:47
    Next ma loose oraz plus fit spodnie dla chlopcow.

• plain-vanilla 12.04.18, 18:03
    Dzięki, ale loose fit nic nie da. Muszą być większe w pasie a nie luzniejsze. Next nie ma żadnych plus/wide fit jeansów oprócz slim, regular i skinny. Jedyne spodnie plus to chinos, nawet tańsze niż M&S.
    Oczywiście pomijam szkolne spodnie. Bo takie syn ma właśnie z Nexta.
  • wiwi1 12.04.18, 18:56
    rzucilam w wyszukiwarke to mi wsykoczylo vertbaudet wide fit spodnie z mozliwoscia wyboru szerokosci w biodrach. Patrzylas? Ja raz chyba daaaawno temu zamowilam jakies ubrania z vertbaudet i byly raczej male rozmiarowo, ale moze popatrz na te spodnie:
    www.vertbaudet.co.uk/wide-fit-boys-straight-cut-trousers-blue-dark-wasched.htm?ProductId=702410507&FiltreCouleur=6394&FiltreTaille=18M%2F2Y%20(86CM)&tool=recherche_partenaire

--
    Eco Forum UK
  • plain-vanilla 12.04.18, 19:03
    Dzięki, widziałam juz. Trochę drogo wychodzi z kosztami przesyłki. Najczęściej kupuję Amazon albo inne sklepy click and collect, żeby łatwo było zwrócić, gdyby co.
    Vertbaudet znam tylko ze słyszenia. Rzeczy tej marki nigdy nie kupowalam.
    Chyba spróbuję plus fit chinos z M&S.
  • wiwi1 12.04.18, 19:23
    Vertbaudet tez ma click and collect punkty i dosyc latwe zwroty. Ja, jak pisalam, jakies ubrania to chyba raz moze zamowilam, ale posciel i szlafroki z frotte zamawiam z vertbaudett i z jakosci jestem bardzo zadowolona.
    A tu patrzylas? generous fit:
    www2.hm.com/en_gb/kids/shop-by-product/boys-8-14-years/generous-fit.html

--
    Eco Forum UK
  • plain-vanilla 12.04.18, 19:33
    H&M nie ma generous fit na 6 lat. Patrzyłam.
  • plain-vanilla 12.04.18, 19:42
    Click &collect £3.99 tyle samo, co dostawa do domu. A ja nie planuje zakupów za £49, żeby mieć dostawę za darmo. Jeansy wyglądają fajnie. Gdyby był sklep na miejscu, to może bym się wybrała zobaczyć.
  • agaciha 12.04.18, 19:55
    Poczekaj na wyprzedaz, Vertbaudet robi bardzo czesto. Ubrania maja bardzo fajne, ale rozmiarowka zanizona.
  • plain-vanilla 12.04.18, 19:58
    Czyli, jeśli chce kupić spodnie na 6/7 lat, to powinnam kupić na 7/8 lat?
  • agaciha 13.04.18, 09:25
    Tak
  • alannda 12.04.18, 21:42
    A nie mozesz kupic wiekszych tak zeby na szerokosc pasowaly i skrocic nogawki?
  • plain-vanilla 12.04.18, 22:56
    Nie umiem tak, żeby to dobrze wyglądało.
    Jak mam się męczyć kilka godzin, to już wolę kupić. Chinos z M&S wyglądają bardzo fajnie. Jeansy mi się średnio podobają. Kupię i zobaczę.
  • alannda 13.04.18, 09:33
    Nie mialam na mysli zebys to wlasnorecznie skracala. Moze jest w okolicy jakas krawcowa ktora to zrobi w 5 minut za grosze.
  • wiwi1 13.04.18, 11:12
    Albo uzyc cos takiego:
    www.amazon.co.uk/dp/B007MCRD2C/ref=psdc_3063856031_t1_B00WDJEYBW

--
    Eco Forum UK
  • anulla_m 13.04.18, 22:35
    Tak, tak, poszukaj krawcowej. Ja mam problem w drugą stronę czyli wszystko na chudzielca. Oddawałam po jednej parze do różnych krawców do zwężenia w pasie bo szukałam kto zrobi to perfekcyjnie. Przez przypadek trafiłam przy naszej szkole faceta, który mi zwęża spodnie za 2 funty. Pytam co tak tanio? A on na to, że tu szkoła blisko, dzieci dużo i on tak bierze właśnie bo mamy przy dzieciakach ciągle coś potrzebują przerabiać. Tylko dla dzieci a dla dorosłych ma już normalny cennik.

--
    przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.