Dodaj do ulubionych

Advance Passenger Information

07.07.18, 23:57
Na zakupionym on line bilecie (Europa) jest informacja o tymze. W ciągu dwóch ostatnich lat podrózowałam do krajów europejskich i nie było takiej informacji... Trochę poczytałam, ale moze ktoś jeszcze moze podzielić się wiedzą? Linie BA.
Edytor zaawansowany
  • zurekgirl 08.07.18, 09:57
    Do Hiszpanii pamietam, ze musielismy wypelniac online, rozne linie, nie pamietam, czy ostatnio tez, bo mamy zapamietane w liniach, ktorych uzywamy i moze same sie uzupelniaja.
  • sylaluk1 10.07.18, 14:23
    do Wloch i Hiszpani tez musielismy wypelniac, TUI Airlines.

--
    Pozdrawiam
  • elle-joan 10.07.18, 17:22
    Dzięki dziewczyny. Czyli trzeba sprawdzić w manage my booking i jezeli jest taki wymóg dla danego lotu to tam będzie to widoczne?
  • plain-vanilla 10.07.18, 21:26
    Ja to zawsze wpisuje podczas odprawy online. Nic nie trzeba sprawdzać wcześniej. Jeśli odprawisz się bez tych informacji, to znaczy, że nie były wymagane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.