Dodaj do ulubionych

Codzienna pielegnacja cery nastolatka.

13.05.19, 22:55
12 lat, od czego zaczac? Macie cos sprawdzonego?

--
pozdrawiam serdecznie

MamaSzymka
Edytor zaawansowany
  • niyaa 14.05.19, 22:11
    nastolatek czy nastolatka? wazne zeby najpierw okreslic typ cery, czy sa problemy itp. moj 11latek uzywa tylko plynu do mycia twarzy i kremu, 16latek myje twarz szczoteczka mia2 z plynem, tonik i nawilza -2xdziennie, raz w tyg peeling i maseczka... no i goli sie wiec plyn po goleniu dodatkowo
  • gabez1 14.05.19, 22:39
    Chlopak, pojawiaja sie pierwsze pryszcze, cera sucha/mieszana.

--
    pozdrawiam serdecznie

MamaSzymka
  • niyaa 14.05.19, 22:53
    nie ma cery suchej mieszanej. jest albo sucha albo mieszana.jesli pojawiaja sie pryszcze to peeling enzymatyczny , nie taki do tarcia. plus maseczka. na poczatek raz w miesiacu. maseczki ja lubie polskiej bielendy. sa na amazonie/ebayu z pl czasem ktos mi przywiezie. w proszku. sa wydajne i dobre. co do kosmetykow to kup plyn do mycia, tonik, krem do cery mieszanej , osobiscie uwazam ze zwykle, tanie, sklepowe bez fantazji bo w tym wieku to najwazniejsze jest wyrobienie nawyku dbania o skore. mycie, tonizowanie, smarowanie. na wypryski sa preparaty do uzywania punktowo.
  • niyaa 14.05.19, 23:19
    w tym wieku niech umuje ta twarz , uzyje toniku i kremu choc raz dziennie, zeby to tez bylo przyjemne a nie "za kare", jakoze nie mam corki a 3 synow to maseczki robimy sobie razem itd to radocha jest dla chlopcow
  • alannda 15.05.19, 09:19
    Ha! Dobrze wiedziec ze nie jestem jedyna matka ktora razem z synem robi sobie maseczki na twarz;-) Moj 11-latek uzywa zelu do twarzy Simple:

www.simple.co.uk/products/face-scrubs-and-face-masks/daily-skin-detox-pore-polishing-face-scrub.html
  • lucasa 15.05.19, 23:56
    Kiedy używa toniku i kremu? Przed szkołą? Przed spaniem? Jaki to krem i tonik?
    Jaki peeling i jaka maseczka?

Moje mają płyn do mycia twarzy do cery i to wszystko.
  • wiwi1 14.05.19, 23:43
    Zobacz sobie na ta serie dla nastolatkow. To moja ulubiona firma, uzywam kosmetykow dla siebie i dla dzieci od lat:
    www.greenpeople.co.uk/shop/by-collection/organic-teen-products

Ta firme sobie tez bardzo cenie, tez cos maja dla nastolatkow:
    www.odylique.co.uk/organic-skincare-for-problem-skin/anti-ageing/teenage-spots.html

A gdyby trzeba bylo zamaskowac jakiegos pryszcza to ten korektor jest swietny:
    www.odylique.co.uk/organic-makeup/face/organic-concealer.html

No i przedewszystkim nie przedobrzyc z iloscia kosmetykow i nie przesuszyc skory, bo przyniesie odwrotny skutek. Mam nadzieje, ze cos wybierzesz dla syna (czy corki?)
    Pozdrawiam:)

--
    Eco Forum UK
  • gabez1 15.05.19, 06:44
    Dzieki, tez trafilam na te serie na necie, na pewno wyprobujemy.

--
    pozdrawiam serdecznie

MamaSzymka
  • szczepka75 15.05.19, 19:44
    Na duże pryszcze ,najlepiej działa tea tree oil
    Punktowo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.