Dodaj do ulubionych

Gdzie sie wszyscy przeniesli?

03.06.19, 08:24
Tak sobie mysle, ze sie (prawie) wszyscy gdzies wyniesli, bo to forum jest ..martwe!
Czy zostali tylko ci, ktorzy nie zostali zaproszeni馃 Obstawiam jakas grupe fb. Troche mi brakuje tego forum.

--
Simplicity is the ultimate sophistication. Leonardo da Vinci
Edytor zaawansowany
  • sylwus34 03.06.19, 11:25
    Ju偶 nie jestem matk膮 polk膮 u UK, tylko w Polsce. Cieszy mnie to niezmiernie ju偶 od prawie 3 miesi臋cy馃槉
  • yuka12 04.06.19, 02:05
    Ja sobie radzicie? Jak z prac膮?

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • sylwus34 04.06.19, 09:43
    Mieszkamy w Warszawie, wi臋c z prac膮 jest ok. Po 12 latach 偶ycia w angielskiej wiosce, (gdzie ewidentnie si臋 nie odnalaz艂am) ch艂on臋 Warszaw臋 jak g膮bka馃槉wiele atrakcji, szczeg贸lnie dla dzieci, w wi臋kszo艣ci darmowych. C贸rcia posz艂a do przedszkola, synu艣 do 1 kl i o dziwo woli polsk膮 szko艂臋 od angielskiej馃槉. Ale si臋 rozpisa艂am, ale po prostu to by艂a najlepsza decyzja.
  • princesswhitewolf 03.06.19, 15:17
    Facebook. Jest masa grup tamze.
  • plain-vanilla 03.06.19, 16:46
    To szkoda. Ja na FB si臋 nie udzielam w 偶adnych grupach, bo nie jestem anonimowa, a konto mam z imieniem i nazwiskiem. Tutaj zawsze mo偶na by艂o si臋 zapyta膰 o r贸偶ne rzeczy i mnie to odpowiada艂o, 偶e tylko po nicku mnie znacie.
  • niyaa 03.06.19, 17:37
    jak pojawia sie temat to i dyskusja rusza, a ostatnio jakios nie bylo tematow stad pustka... choc pewnie kilka osob "wyroslo" z forum na gazecie, kilka znalazlo sobie grupe na fejsie, kilka sobie poszlo zwyczajnie ... kilka z pewnoscia wrocilo do pl
  • wiwi1 03.06.19, 21:53
    No tak, jak sobie przypomne to forum z 10 lat temu to wiecej stalych nickow bylo,wiecej dyskusji, duzo fajnych dziewczyn przestalo sie udzielac. Moze rzeczywiscie sie gdzies przeniesli?
    Zaraz zaloze watek celem rozruszania forum o mojej nowej fascynacji.
    Pozdrawiam:)

--
    Eco Forum UK
  • yuka12 04.06.19, 02:13
    Bo te偶 wiele rzeczy by艂o nowych, du偶o pyta艅. Po kilkunastu latach na forum gazety + ju偶 zdobyte do艣wiadczenie na obczy藕nie powoduj膮, 偶e albo ju偶 nie widzi si臋 sensu tworzenia nowych w膮tk贸w na stare tematy, albo ju偶 nie chce si臋 w nich udziela膰. Poza tym mniej wi臋cej si臋 zna pogl膮dy sta艂ych forumek, to i dyskusja siada (bo po co dyskutowa膰 z kim艣, kto od x lat ma okre艣lone pogl膮dy i nie zamierza ich zmienia膰?).

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • cherrie 04.06.19, 08:56
    Nie wydaje mi sie, ze watki sie skonczyly馃槈 Zawsze jest o czym pogadac, jak nie o nowych to o starych rzeczach馃榾馃榾
    Chyba, ze to tylko ja mam tysiace, glupich/blahych pytan czy tematow馃
    Np. Czym skosic metrowa trawe w ogrodku? Naprawde, nie wiedzialam, ze trawa moze byc taka wysoka! Czekalam troche za dlugo, potem okazalo sie ze moj ogrodnik zaniemogl, potem pojechalam na wakacje, wrocilam i ...upss;-)

--
    Simplicity is the ultimate sophistication. Leonardo da Vinci
  • alannda 04.06.19, 09:04
    Pozycze ci mojego psa;-))) Maly skurczybyk sie uparl zeby pozrec cala trawe w moim ogrodku! A mielismy taki swietny plan zeby zamontowac sztuczna trawe zanim wezmiemy szczeniaka. Cale szczescie ze nie wydalismy tych kilkunastu tysiecy bo bym chyba zawalu dostala jakby mi ta piekna trawe pozarl;-))
  • glasscraft 04.06.19, 09:11
    cherrie napisa艂a:

> Czym skosic metrowa trawe w ogrodku?

Najlepieh byloby kosa, tylko ze nie wiem, czy cos takiego z czasow przed dinozaurami to jeszcze mozna kupic (no i jak sie nie wie jak to uzyc to lepiej pewnie nie tykac, zeby siebie nie uszkodzic) :-)
    Strimmer, jezeli posiadasz, zagrabic i potem kosiarka.

--
    Light travels faster than sound - that's why some people appear bright until you hear them talk...
  • yuka12 04.06.19, 18:26
    Mam sierp, chcesz? 馃榿
    My艣l臋, 偶e najlepiej przejecha膰 r臋czn膮 kosiark膮 po wierzchu ew. sekatorem, reszt臋 ju偶 nomalnie.

--
  • sylwus34 04.06.19, 09:47
    A tak z perspektywy czasu, b臋d膮c mo偶e nie jak膮艣 super aktywn膮 a forum, jedn膮 z przyczyn wymierania tego偶, mo偶e by膰 poziom jadu, kt贸ry systematycznie wylewa艂 si臋 np na nie艣wiadome forumiczki馃槉kt贸re 艣mia艂y zapyta膰 o benefity.
  • alannda 04.06.19, 14:05
    Ja obstawiam Brexit;-)Moze ludzie wracaja zamiast przyjezdzac...
  • zurekgirl 04.06.19, 15:46
    Ja mam wrazenie, ze mam coraz bardziej typowo tutejsze problemy zyciowo-pracowe, na ktore odpowiada mi google, facebook, strony branzowe. Czuje sie juz zupelnie niezalezna jezykowo, ogarnieta w podatkach, lekarzach, przestalam az tak porownywac. Jedyne co, to system szkolnictwa, egzaminy itp sa dla mnie wciaz nieco zagadkowe i w tych watkach sie udzielam. A tez mi brakuje forum, zagladam z sentymentem i milo by bylo natknac sie na Anie Heasley albo Gypsi. Kilka matek polek na emamie urzeduje.
  • plain-vanilla 04.06.19, 17:14
    Emama to bardzo specyficzne forum. Raz si臋 tam odezwa艂am i prawie mnie zjedli. Poziom trollowania masterclass.
    Mnie odpowiada艂o, 偶e to forum jest mniejsze. Faktycznie z tymi pytaniami o benefity to tak by艂o, 偶e kto pyta艂 to by艂 zaraz atakowany.
    Nie ma co ukrywa膰, 偶e demografia si臋 zmieni艂a. Faktycznie ile艣 os贸b pewnie wyjecha艂o. Nowe emigrantki siedz膮 na grupach FB i forum ju偶 ich nie interesuje. Ja te偶 korzystam z netu szukaj膮c odpowiedzi na pytania, ale tutaj zagl膮dam.
  • yuka12 04.06.19, 18:38
    Ja traktuj臋 emam臋 czysto rozrywkowo i po trosz臋 infirmacyjnie. Dzi臋ki niej wiem, co si臋 dzieje w Polsce szybciej od mojej mamy, kt贸ra tam mieszka 馃槀. Na tutejszym forum za to poznaj臋 偶ycie emigrant贸w w innych miejscach UK.
    Nie jestem na 偶adnym innym medium spo艂eczno艣ciowym.
    Generalnie zak艂adam w膮tki b.rzadko- swoje problemy za艂atwiam we w艂asnym zakresie, na pytania odpowiedzi znajduj臋 w艣r贸d znajomych i w sieci. Ale oba fora lubi臋, bo znajduj臋 sprawy mi bliskie.

--
  • wiwi1 04.06.19, 18:57
    Ale Ania to chyba dalej sie tu pojawia? Przypomnialas mi gypsi:) A mama5plus, pamietacie?

--
    Eco Forum UK
  • niyaa 04.06.19, 19:15
    pamietamy londynwarszawaparyz vel czarnyanka czy jakos tak ;)))
  • glasscraft 04.06.19, 20:13
    Mama5plus pamietam bardzo dobrze, miala super blog/strone.

--
    Light travels faster than sound - that's why some people appear bright until you hear them talk...
  • wiwi1 04.06.19, 20:20
    Chyba dalej prowadzi bloga, bo dostaje od czasu do czasu jakies maile o updates na blogu. Dzieci piekne, wyrosniete:)

--
    Eco Forum UK
  • glasscraft 05.06.19, 13:35
    Podrzuc prosze linka - pare razy probowalam znalezc w sieci po tym, jak zmienilam laptopa i nie skopiowalam ulubionych stron, ale nie udalo sie.

--
  • zurekgirl 05.06.19, 14:05
    Mama5plus zmienila nicka na miwah. Tez poprosze link. Fifke za to sledze blogowo, strasznie mnie cieszy jej pisanie.
  • wiwi1 05.06.19, 17:36
    Prosze:

countrybeehive.blogspot.com/

--
    Eco Forum UK
  • glasscraft 05.06.19, 19:02
    Super, dzieki !!!

--
  • porzeczka696 16.06.19, 02:22
    Mam臋5 plus pami臋tam a jak偶e 偶ona lekarza z 6 dzieci z Kent
  • derka1 04.06.19, 19:17
    Mnie sie troche (?) odmienilo i na stare lata bardziej wole sluchac (czytac) niz mowic, no chyba ze uznam, ze mam tak wazna i znaczaca informacje do przekazania, ze bez niej swiat sie zawali :-). (najwyrazniej ostatnio bardzo rzadko sie to zdarza :-) ).
  • karolina_zet 05.06.19, 13:16
    ach z sentymentu zajrzalam i oto taki watek zalozylyscie. Tez pamietam stare czasy - ba nawet sam poczatek teho forum jako to powstalo z oderwania od Polek w Anglii.
    Ciekawi mnie co robia wszystkie te charakterystyczne dziewczyny.
    No i oczywiscie ze tesknie - nick jednak pozwalal na anominowosc. Nigdy nie mialam glowy do dyskusji, ale przynajmniej bylo gdzie zapytac:)
    Pozdrawiam Was wszystkie.
  • julek_i_ja 06.06.19, 18:57
    Nie mam czasu, wchodze raz na ruski rok popodczytywac... ale rowniez wszystkich podrawiam
  • liley11 06.06.19, 23:46
    Przestalam pracowac i czasu nie mam na forumowanie.
    Zagladam raz na ruski rok. Fajnie zobaczyc stare niki:)

--
    Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci.
    Jean Cocteau
  • wiwi1 07.06.19, 06:56
    liley11 o Tobie i espionce sobie myslalam jakis czas temu gdzie sie podzialyscie:)

--
    Eco Forum UK
  • illegal.alien 07.06.19, 16:48
    Siedze na grupach dla rodzicow na Facebooku. Wiekszosc z nich jest zamknieta, wiec nie wchodza ludzie przypadkowi, tylko o jakims okreslonym profilu - I to mi bardziej pasuje :)

--
    M. - grudzie艅 2010
    M. - marzec 2014
  • nannyjo32 07.06.19, 21:21
    ja tez jestem i zagladam tutaj co jakis czas. Nie udzielam sie nigdzie wiecej i lubie nasze forum
  • robak.rawback 08.06.19, 22:14
    tez sie o tym ostatnio zastanawialam, i stwierdzilam ze wiekszosc wymarla

--
    Sashimi rollin'... they hatin'...
  • princesswhitewolf 11.06.19, 12:27
    :))
  • panixx 11.06.19, 21:25
    Forum bardzo bylo przydatne gdy pojawil sie na swiecie moj starszy syn. Dostalam tu duzo, swietnych informacji.
    Przewodnik do aplikacji o brytyjskie obywatelstwo - pierwsza klasa!

Jak pojawia sie ciekawe watki, to cos pisze, chociaz coraz zadziej zagladam. Pytam matki ze szkoly, kolezanki z pracy itp/
  • clonek13 05.07.19, 00:09
    Hello!Wiele razy tu probowalam sue udzielac radzic i zaden moj post nke zoatal wyslany,odrzucalo,problem z logowaniem na telefonie.Nawet nie mam pewnosci czy to sie opublikuje.Jestem w mlynie.masa obowiazkow i wtzwan.Czasem nie wiem jaki dzien,tak chodze jak ten chomik w mlynie.Ciagle w Uk.Syn zaczyna secondary w tym roku corka przedszkole.Oboje pracujemy na full time ,nikogo do pomocy,czesto nie mam czasu po przyslowiowym tylku podrapac.Siedze na grupue fb lokalnej ,z terenu gdzie mieszkam.Latwo sie obsluguje na telefenie a gazeta chyba cos blokuje.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKI :*

--
    A pocalujcie mnie wszyscy w sygnaturke !

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 wypowiedzi zamieszczanych przez u偶ytkownik贸w Forum. Osoby zamieszczaj膮ce wypowiedzi naruszaj膮ce prawo lub prawem chronione dobra os贸b trzecich mog膮 ponie艣膰 z tego tytu艂u odpowiedzialno艣膰 karn膮 lub cywiln膮. Regulamin.