Dodaj do ulubionych

travel sickness

11.07.19, 18:58
Jak pomoc dziecku w chorobie lokomocyjnej? NIe chce podawac lekow z apteki, bo ma duzo skutkow ubocznych (chyba ze jakies naturalne wyciagi, ale nie spotakalam sie, nie widzialam tez w holland and barrets), kupilam takie opaski na nadgarstki w boots ale niewiele pomaga, ginger odpada, bo corka nie lubi. Macie jakies sposoby, zwlaszcza na kilugodzinna podroz?
Pozdrawiam:)

--
Eco Forum UK
Edytor zaawansowany
  • yuka12 12.07.19, 14:53
    Czym będziecie jechać? Ja raczej niemam choroby lokomocyjnej, ale w niektórych samochodach bardzo źle się czuję, jak siedzę za kierowcą z tyłu (bo wtedy np. czułam smród spalin lub było mi duszno). Miałam też mdłości, jak siedziałam na kole autobusu lub z tyłu w kącie autokaru. Może pomyśl o jeździe z córką również pod tym kątem?

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • wiwi1 12.07.19, 19:28
    Dziekuje yuka, jedziemy samochodem 7 godzin jazdy do Kornwalii. Ona ma mdlosci podczas jazdy od malenkiego, ale teraz troche gorzej znosi podroz, nawet krotkie dystanse. Jej fotelik jest za fotelem kierowcy, moze rzeczywiscie zamienie fotele i przesadze ja za siedzenie pasazera....
    Pozdrawiam:)

--
    Eco Forum UK
  • yuka12 13.07.19, 09:35
    Może spróbuj na środku. Będzie widzieć lepiej trasę, więcej powietrza.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • yuka12 13.07.19, 09:39
    Możecie też zaczepić o gp i zapytać o pomoc w chorobie lokomocyjnej. Ewentualnie te apteczne specyfiki na wszelki wypadek. Ja tak co roku pakowałam tabletki na chorobę morską (prom), ale na szczęście nie były potrzebne.

--
  • liwazi_mama 13.07.19, 11:26
    Ja się długo wstrzymywalam aby nie dawać córce tabletek. Ale już tak źle się czuła że musiałam. Kupuję jej you rides, takie niebieskie pudełko, nie zamulaja, nie usypiaja, a już po małej dawce jest lepiej. Z naturalnych6niestey nie pomogło jej nic.
  • yadrall11 13.07.19, 21:17
    Te apteczne tez roznie dzialaja... moj mlody ma na stale scopoderm w plastrach (nie na chorobe lokomocyjna),a jak ma w aucie rzygac to rzyga... tyle,ze u niego to ewidentnie zwiazane z kretoscia drogi i zbyt duza iloscia plynow (malo jedzenia,a duzo picia).
  • szczepka75 15.07.19, 21:38
    Wydaje mi sie ,ze to zadluga droga, zeby sie dziecko meczylo .
    moj syn nie przelknie zadnych tabletek .
    jak probuje przelkac to juz wymiotuje .

na dlugie podroze daje mu syrop Phenergan.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka