Dodaj do ulubionych

Tym razem spodnie - help

18.08.19, 01:23
Ok. Ogarnęłam się z butami. Dziękuję za wpisy i zaangażowanie w wątku. Mam w domu na dzień dzisiejszy 9 par spodni wszystkie plus fit. Wszystkie przymierzone i się nie nadają do noszenia. Next, TU, George. Wagowo 98 centyl. W pasie dobre, niestety w biodrach i udach za ciasne. Szukać dalej? Polecacie jakieś spodnie ze stretchem, ewentualnie inna firma i mieć nadzieję, że będą inaczej skrojone?
Bo jak nic faktycznie nie znajdę to zostaje mi kupienie większych rozmiarów i zapłacenie komuś za podwinięcie i zwężenie od kolan.
Edytor zaawansowany
  • alannda 18.08.19, 06:13
    Wiekszy rozmiar i skrocic. Slim fit i plus fit roznia sie tylko pasem, nogawki i biodra sa takie same, przynajmniej w Next. A moze jeszcze M&S sprobuj?
  • wiwi1 18.08.19, 10:59
    Chyba bym szukala jakichs spodni ze stretchem albo jersey, zobacz moze na te spodnie z uninqlo , nie mam co prawda z nimi dosiwadczenia ( znaczy ze spodniami, bo kupuje czasami u nich t shirts), ale sa z jersey, wiec powinny sie troche rozciagac:
    www.uniqlo.com/uk/en/product/kids-comfort-trousers-419051.html?dwvar_419051_color=COL08&dwvar_419051_size=AGK130&cgid=IDk-boys

--
    Eco Forum UK
  • plain-vanilla 18.08.19, 11:24
    Dzięki, ale to wygląda na standardowy rozmiar, więc nie będą pasować, nawet jak się ciągną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka