Dodaj do ulubionych

Buty dla chlopca w rozmiarze 5/6 UK

06.09.19, 12:50
Sa tu mamy chlopcow ze stopami w takim rozmiarze? Moj syn praktycznie dorownal mi wzrostem i ma stope w tym rozmiarze. Buty szkolne kupilam w Next, to nie problem, ale normalne buty. Gdzie kupic? Dzieciece rozmiary koncza sie zazwyczaj na UK4, no moze 5, a meskie sie zaczynaja od 7 UK. Moje adidasy pasuja rozmiarem ale on w damskich chodzil nie bedzie. Za niedlugo ma wyjazd na szkolna wycieczke w gory i potrzebuje porzadne buty trekingowe. I tez moich nie chce wziac chociaz nie sa rozowe;-) Poradzicie?
Edytor zaawansowany
  • plain-vanilla 06.09.19, 13:16
    Decathlon, sports direct. Buty trekkingowe kupiłam jakiś czas temu w Lidlu, kolor granatowy, ale damskie. Teraz ma rozmiar 5.5, więc niektóre buty mogę kupić 6. Zobacz Decathlon, tylko oni mają rozmiarowke europejska zamieniona na UK, więc te rozmiary się specjalnie nie pokrywają. I pewnie wszystkie inne sklepu outdoor.
  • plain-vanilla 06.09.19, 13:19
    Cotswold outdoor, Trespass, Blacks, Go Outdoors
  • alannda 06.09.19, 13:49
    W Cotswold nie ma nic, Trespass znalazlam jedna pare butow, w Blacks dzieciece koncza sie na 5UK a meskie zaczynaja od 7...
    W Decathlonie zamowilam mu sandaly w rozmiarze 5UK czy tam 38 przed wakacjami i musialam odeslac bo nie pasowaly ani na niego ani nawet na mnie. Jakosciowo tez kiepsko wiec sie zrazilam, a nie mamy fizycznego sklepu w okolicy zeby pojsc i poogladac. Zawsze kupowalam w SNow+Rock ale tez nic nie moge znalezc tym razem.
  • plain-vanilla 06.09.19, 17:57
    Bo sandały to akurat mają kiepskie. Też chciałam kupić i nic się nie dało wybrać nic. Kupiłam na Amazonie, gdzie też możesz zajrzec.
    Buty trekkingowe z Decathlon są w porządku tak jak niyaa pisze, myślę że będziesz zadowolona.
  • alannda 06.09.19, 18:22
    Dzieki, sprobuje tam zamowic.
  • alannda 06.09.19, 13:58
    Decathlon rzeczywiscie ma duzy wybor, a jak z jakoscia? Kupujesz tam? CHyba bede musiala zamowic hurtem wiecej rozmiarow i wybrac co bedzie pasowac.
  • niyaa 06.09.19, 14:27
    Decathlon ma bardzo dobre jakosciowo buty ktore ciezko jest zniszczyc zwlaszcza te trekingowe. Moi chlopcy maja mieli buty I nigdy zadnych problem ow. Bardzo lubie tez kurtki przeciwdeszczowe ktore sie chowaja we wlasna kieszen I sa bardzo poreczne do zabrania ze soba.
  • alannda 06.09.19, 18:14
    Dzieki!
  • niyaa 06.09.19, 18:39
    Np takie :www.decathlon.co.uk/m-wtp-shoes-mh500-blue-id_8504160.html
    W wersji dzieciecej uk13 ma moj 4latek od lutego gdzies I mimo ze zdarza mu sie hamowac na z but a, sa nie wzruszone a nosi je w zasadzie codziennie, "w lecie" moglabym policzyc na palcach ile razy mial trampki. I sa wygodne
  • illegal.alien 06.09.19, 15:01
    Ja mam co prawda corke, ale woli bardziej meskie modele butow :) Adidasy mamy z... Adidasa :) ktory rozmiarowke dla mlodziezy ma do 6.
    Trekkingowe widzialam w Merrell, tez do rozmiaru 6 :)

--
    M. - grudzień 2010
    M. - marzec 2014
  • yadrall11 06.09.19, 15:28
    Dzieki za ten temat. Ja wlasnie kupilam synowi buty w rozmiarze 4 i wiele modeli na tym rozmiarze konczy rozmiarowke dziecieca,a dorosla sie zaczyna od rozmiaru 7. I wprawdzie jeszcze chwila (jak nog bedzie mu rosla jak obecnie to moze do Bozego Narodzenia dociagniemy),ale bede musiala zglebic temat rozmiaru 5/6
  • cherrie 06.09.19, 16:51
    Tutaj 327 par butow dla chlopca w rozmiarze 6
    www.sportsdirect.com/kids/kids-boys-footwear#dcp=1&dppp=100&OrderBy=rank&Filter=ACSIZE%5E6
    --
    Simplicity is the ultimate sophistication. Leonardo da Vinci
  • alannda 06.09.19, 18:13
    cherrie napisała:

> Tutaj 327 par butow dla chlopca w rozmiarze 6
    > www.sportsdirect.com/kids/kids-boys-footwear#dcp=1&dppp=100&OrderBy=rank&Filter=ACSIZE%5E6

Dzieki! Ciekawe gdzie te buty maja pochowane w sklepie, w naszym lokalnym nie znalazlam polki z junior boys, mhmm. Zapytalam nawet obslugi i tez powiedzieli ze nie maja, tylko to co na polkach a tam wlasnie maksymalnie do 4, 4.5.
  • yuka12 08.09.19, 15:58
    W sklepie nie zawsze jest wybór. My zamówiliśmy plecak dla córki online do odbioru w sklepie SD I kiwaliśmy głową nad skąpym (i drogim) asortymentem tam dostępnym. Bardzo polecam ich sklep internetowy, można czasem trafić na spore przeceny.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • wiwi1 06.09.19, 18:16
    Regatta widze, ze ma buty dzieciece trekkingowe do rozmiaru 6:
    www.regatta.com/kids/footwear/shop-by/size/ukjunior6/
    NIe wiem jak z jakoscia.
    Buty z Decathlon kupilam tylko raz, nieprzmaklane, dzieciom niestety przemokly
    Adidas:
    www.adidas.co.uk/terrex-mid-gtx-shoes/BC0596.html?forceSelSize=6
    www.adidas.co.uk/kids-boys-youth_8_16_years-shoes?start=48&v_size_en_gb=6
    Teva Ich sandaly sa swietne, nie wiem jak pelne buty):
    www.teva.co.uk/kids-view-all#prefn1=age&prefv1=kids-youth

--
    Eco Forum UK
  • alannda 06.09.19, 18:27
    Dzieki! Zapomnialam o Regatta. Ladne te buty maja:-)
  • wiwi1 06.09.19, 18:52
    Jak kupisz buty Regatta to daj znac jak z jakoscia i jak sie nosza. Ja moim dzieciom na scauts kupilam buty Karrimor, dzieci nie narzekaja, zakladaja chetnie, ale mi sie wydaje, ze sa dosyc ciezkie.
    Pozdrawiam:)

--
    Eco Forum UK
  • alannda 06.09.19, 19:12
    Z Karrimor kupil moj partner buty do wyprowadzania psa. Przemokly i prawie calkowicie sie rozkleily, a psa mamy od niecalych 4 miesiecy, w lecie w dodatku!
  • wiwi1 06.09.19, 19:22
    No widzisz, moze zalezy jaki fason, moje maja chyba te:
    www.sportsdirect.com/karrimor-mount-mid-junior-waterproof-walking-boots-094032?gclid=Cj0KCQjwh8jrBRDQARIsAH7BsXceWzR1_qsFX-C9znZdSI2qA5ow66b0sCFwm2F2xdnWK77rvyW_licaAkRaEALw_wcB#colcode=09403290
    I objezdzily campingi i inne wypady terenowe ze scautami i sie sprawdzaja, tylko wlasnie mi sie wydaje, ze sa raczej ciezkie...

--
    Eco Forum UK
  • plain-vanilla 06.09.19, 20:11
    Proszę:
    www.amazon.co.uk/Regatta-Holcombe-Hiking-Boots-Blzeor/dp/B07DG3H6Q4
  • yadrall11 09.09.19, 08:39
    A kalosze? W rozmiarze 4,ale mlodziezowe, zeby holewka nie byla wysoka... i nie powalaly cena,bo to pewnoe beda na chwile-stopa mu rosnie piorunem.

Bo ja widuje w tym rozmiarze glownie damskie...
  • niyaa 09.09.19, 09:54
    Decathlon ma porzadne kalosze I tanie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka