Dodaj do ulubionych

Grammar school exams

18.09.19, 11:14
Mlody w year 5,wiec na powaznie zaczynamy przygotowania do entrance test do grammar school.
Od przyszlego tyg syn idzie do tutora na lekcje,ale chcialabym mu w domu zrobic taki test wstepny. Wzielam sie za kupowanie testow i d..a. Wszystkie testy oferowane do sprzedazy sa osobno dla verbal, english i maths. I zglupialam-na egzaminie kazdy przedmiot ma osobny test czy papier jest jednen,a pytania pomieszane?
I czy czas jest na zrobienie calego testu czy kazdy przedmiot stanowi odrebna czesc?
Bo juz zglupialam czego szukac...
Edytor zaawansowany
  • sophie2202 18.09.19, 14:40
    www.elevenplusexams.co.uk/forum/11plus/index.php
    Na egzaminie masz sekcje np, najpierw verbal, potem maths potem comprehension itp
    Jesli egzamin jest CEM to dziecko nie moze wrócic do poprzedniej sekcji a jesli GL to moze.
    Moje nie mialy tutora, korzystaly z cgp i bond books. Fajne sa 10 minutes test, nie sa zbyt dlugie i dzieci wiedza z jaką szybkoscia trzeba odpowiadac .

--
    Mama Zosi 22.02.06, Michalinki 01.05.07 i Szymonka 25.08.09 :)
  • yadrall11 18.09.19, 14:50
    Dziekuje serdecznie. U nas jest GL test czyli wyglada na to,ze mlody moze sobie wybrac ile czasu poswieci na poszczegolne czesci? Dobrze mysle?
    A wiesz moze jak wyglada ostatecznie punktacja? Mam pewnosc,ze z matmy synowi pojdzie duzo lepiej niz z angielskiego-czy ma to jakies znaczenie z ktorej czesci testu jest wiecej punktow? Test jest oceniany jako calosc?
    My od dawna robimy testy-i tak jak matma czy verbal nie stanowi dla nas wiekszego problemu by robic w domu (powiedzialabym,ze syn sam robi,a ja tylko sprawdzam) tak z angielskim jemu ciezko idzie,a ja nawet jak wiem to nie umiem mu wielu spraw wytlumaczyc tak by zrozumial i zapamietal. Dlatego bedzie chodzil do tutora.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka