Dodaj do ulubionych

Materac dla 14 latki? Google nie pomaga

06.10.19, 16:52
Jak w tytule. Potrzebuje pilnie kupic materac dla 14 latki. Google mnie skolowal, wpuscil w maliny, zaprowadzil na strony dolarowe, z powrotem na manowce, i po godzinie wrocilam do punktu wyjscia. Ktos, cos?
Bylabym wdzieczna.

--
Ania's Poland
Edytor zaawansowany
  • glasscraft 06.10.19, 16:59
    www.independent.co.uk/extras/indybest/kids/furniture/best-mattresses-for-children-beds-stompa-silentnight-a8423596.html moze Ci sie to przyda

--
    Light travels faster than sound - that's why some people appear bright until you hear them talk...
  • niyaa 06.10.19, 18:35
    Ikea hovag(sa dwie wersje sredniotwarda I twarda), kiedys mialam I teraz kupilam znowu I dobrze pamietalam ze to byl swietny materac(mam wersje firm), czekam ponad dwa tyg zeby zabral Simbe w diably.
  • aniaheasley 06.10.19, 20:33
    A dlaczego oddajesz Simbe? Bo Simba i Emma wciskaja sie co chwila. I jeszcze Caspar.

--
    Ania's Poland
  • niyaa 06.10.19, 20:47
    Simba nie jest warta swojej ceny I napewnonie jest to materac a minimum 10lat jak reklamujego producent. Gdyby Simba kosztowala OK £300-350to by OK. W odczuciach spania simba jest podobna to Silentnight 7 zone tylko z 7cm grubsza pewnie przez swoje micro sprezyny. Hovag King size za £220 jakos bije simbe na glowe. Simbamoderuje na swojej stronie opinie dlatego nie pus czaja 3 i nizej gwiazdek. Bezproblemowy zwrot tez Bezproblemowy nie jest. Dali mi termini odbioru tydz pozniej jako pierwszy wolny a w dniu odbioru kiedy juz odsiedzialam, napisali ze pomylka I ze za tydz potora skontaktuje sieze mna kuriera I czekam. Niepowazni sa
  • niyaa 06.10.19, 20:59
    Kupilam materac koldre stratos I poduszka, przescieradlo I ochraniacz na materac.
    Ochraniacz fajny, nie plastikowy.
    Przescieradlo super, grube, miesiste- napewno kupie jeszcze.
    Koldara - lubie ja ale za blisko £200, hmmm?? Zobacxymy jak pozyje ale lubie ja.
    Poduszke zabral mi syn I ja uwielbia ale nie uwazam zebym chcialas wiecej tych Poduszke po £100 szt kupic.
    Liczylam ze materac bedzie wow a tym czasem czuje sie nabita w butelke jak odkrylam ze moderuja opinie... Nie porwe sie wiecej na zadne simby, eve, caspery I itp
  • niyaa 06.10.19, 21:21
    13/09 byl watek materacowy jak przewiniesz
  • aniaheasley 06.10.19, 21:29
    Dzieki, niyaa, przejrze watek tez. A Silentnight mialas przyjemnosc? Mialam sie porwac na Simbe, mnie jest potrzebny single, cena z jakas zniszka obecnie to £359, no bo we wszystkich rankingach jest pierwszy. Te hovag nie maja 90x190 albo cos zle szukam.

--
    Ania's Poland
  • niyaa 06.10.19, 21:32
    Tak, silentnight 7 zone to byl materac ktory wymienilam na simbe stad jakby jestem na biezaco :) hovag jest standard single I 90x200 do wyboruwww.ikea.com/gb/en/p/hoevag-pocket-sprung-mattress-firm-dark-grey-00258759/
  • niyaa 06.10.19, 21:34
    Mam 3 synow, zaden nie chcial by simby, nawet zeby usiasc poczytaj sie nie da. Silentnight OK ale to tak na poltora roku, no moze 2 lata jak ktos lekki. ale hovag to tez ich faworyt bo a to przyjda polezec a to spac wiec maja obraz
  • aniaheasley 06.10.19, 21:37
    No dobra, ogarnelam sie, i znalazlam rozmiar standard single ;) Ostatnia decyzja, firm czy medium firm?

--
    Ania's Poland
  • niyaa 06.10.19, 21:37
    W tamtym watku Cherrie I ktos jeszcze poleca ja malfors, ktory tez mialam z lozkiem hemnes I wg mnie to nie materac a topper, niby 15 cm ale jakos te cm slave na 15 I wogole. Hovag ma 25cm I jest naprawde solidny.
  • niyaa 06.10.19, 21:39
    To indywidualna decyzja ja bym wziela firm. Jesli bedzie za twardy kupisz topper. Cena nie zwala z nog. A jak wezmiesz sredni a bedzie za miekki to doopa nie uratujesz
  • niyaa 06.10.19, 21:47
    Co do Simby to oni maja program np za opinie masz Rabat 20%,za polecanie - £50, za taking snu - £100:) ale publikuja tylko 4 I 5 gwiazdek wiem bo dalam 3 :))) dostal am kupon za opinie ale jej nie opublikowali. Jak zaczniesz szukac opini uzytkownikow po roku I dluzej to znowu zonk bou nich tylko zachwyt a jak zaczniesz Google przegladac fejsy itd to juz takinr 1 nie jest. Maja poprostu dobry marketing. Wiesz niby bogatemu wszystko wolno ale... No nie za takie pieniadze to materac jest. Serio.
  • aniaheasley 06.10.19, 21:44
    Widzialam te malfors, moja starsza corka ma taki, nie narzeka, ale jak dla mnie tez za cienki, za twardy, troche jak do namiotu

--
    Ania's Poland
  • aniaheasley 06.10.19, 21:45
    Niyaa, dzieki szefowa! Kupilas mi jednym slowem materac :)

--
    Ania's Poland
  • niyaa 06.10.19, 21:50
    Mysle ze corka bedzie zadowolona. A w razie jak masz malfors a to przetestujesz jako topper jak za twardy bedzie firm :) bo w tym zestawie to bedzie luksusowo :))
  • niyaa 06.10.19, 21:53
    Ale przy cenie hovaga to na fajny topper w razie styknie jakby trzeba go zmiekczyc bylo choc nie jest powiedziane, wszystko zalezy od spiacego na nim
  • aniaheasley 06.10.19, 22:03
    Nigdy nie uzywalam do tej pory topperow musze przyznac, ale dobrze wiedziec, ze jest taka opcja. Jak juz gramy w otwarte materacowe karty to nasz malzenski materac jest starszy niz nasz zwiazek ;) Ale moj kregoslup jest odpukac niezniszczalny.

--
    Ania's Poland
  • niyaa 06.10.19, 22:12
    To musi byc jakis mega materac skoro zyje dluzej niz nie jeden czlowiek 🤣
  • plain-vanilla 06.10.19, 22:30
    Też mam hovag i wzięłam firm. Miałam wcześniej z Ikei medium i był jak łóżko wodne. Materac jest twardy i przez kilka tygodni byłam połamana. Pamiętam, że była opcja, że można było wymienić przez 60 czy 90 dni, tyle, że trzeba wtedy samemu odwieźć, a my mamy King size 160x200. Pomysł z topper jest dobry.
    W każdym razie teraz śpi mi się bardzo dobrze.
  • niyaa 06.10.19, 23:02
    No widzisz a ja jak go rozlozylam dalam mu 72h, mimo ze ikea mowi ze mozna na nim spac od razu ale pelny ksztalt osiagaw 72h to ja go zostawilam w spokoj bo jestem ciezka :) wiec wolalam zeby osiagnal ostateczny ksztalt beze mnie I wyspalam sie. Nic nie nie strzyka nie lamie. Takze to kwestia gustu. Ale twardy zawsze da sie uratowac, z miekkim nic poza wymiana nie zrobisz
  • lucasa 08.10.19, 12:59
    Ja ostatni jak ostatni raz wybieralam materac to bardzo prostym tropem - mial byc pocket sprung (jak najwiecej ich) z memory foam na gorze. I jakas gwarancja. Wybralam medium hard nawet nie pamietam jakiej firmy bo to bylo najmniej wazne dla nas.
  • aniaheasley 08.10.19, 15:09
    Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Materaz kupiony, w razie czego niyaa podaj prosze swoj adres na priv, zebym wiedziala gdzie odeslac :)))))

--
    Ania's Poland
  • niyaa 08.10.19, 17:37
    Hahaha u mnie wrony zawracaja kurier po Simbe do jechac nie moze takze mysle ze jestem bezpieczna 🤣
  • niyaa 09.10.19, 11:49
    Cud! Wreszcie! Zabrali Simbe! Na ich stronie opisuja jak to panowie pr, yjezdzaja I specjalistycznie zwijaja/odbieraja materac it'd itd stututu a tym czasem pr, yjechalo dwoch panow cgwycili materac nawet w folie nie zawineli-nic. Wzieli wrzucili do vana I tyle.
  • aniaheasley 09.10.19, 13:46
    Gratulacje!
    A co do panow, itd, no coz, jak oddajesz to juz nie trzeba sie o Ciebie troszczyc, mala szansa ze znowu kupisz :). Ale o materac chociazby mogli. Sie zatroszczyc ;)

--
    Ania's Poland
  • niyaa 09.10.19, 14:26
    Ale po Co pisza takie brednie I ze w zaleznosci od stanu "nawet " na charity oddaja. Ogolnie cala ta simba to marketing, jak ktos nie ma pojecia jak ma machina dziala to sie nabiera ze to takie wypierdziane w uk produkowane I wogole a tak naprawde to ladnie zapakowana kupa. Serio jakby zredukowali koszt maretingowych trikow I opuscili cene materac a to wyszliby na plusie. Napewno materac a u nich nie kupie nigdy. Ciekawe ile zajmie im refund :/ podobno do 5 dni...
  • niyaa 09.10.19, 14:29
    Z ikea tez mam na pienku 🤣klientke im wyslalam, sama kupuje jak dzika a oni w tym roku zapomnieli o moich urodzinach I kuponu na £5 nie wyslali jak powinni dla ikea family member 🤣 nie wiem, pisac im o ten kupon? 🤣
  • aniaheasley 09.10.19, 19:52
    Pisz! I dodaj ze bylo Ci niezmiernie przykro, ze zapomnieli o urodzinach i moze z tej okazji mogliby pomyslec o dodatkowym kuponoe na Christmas.

--
    Ania's Poland
  • niyaa 09.10.19, 21:22
    Hhaahaha a tak btw to kiedys w pl jak chcial sie zapytac o cos na czacie ikei to bylo "zapytaj Anne" I Anna odpowiadala badz kierowala dalej🤣
  • aniaheasley 12.10.19, 00:00
    Przywiezli. Zawiniety w rolke stal i czekal az sie nad nim ktos zlituje. Sie zlitowalam, odrolowalam, przyobleklam, walnelam go na lozko, dam znac jak wrazenia z pierwszej nocy.

--
    Ania's Poland
  • niyaa 12.10.19, 15:31
    Ania 72 godz po rozwinieciu on potrzebuje zeby uzyskal pelnie swojej mocy. Czekam na relacje 😊
  • aniaheasley 12.10.19, 16:31
    Za pozno. Juz na nim spala. Poprzedni byl taki ze sprezyny jej sie w kregoslup wbijaly. Mam nadzieje ze go nie zepsulam??

--
    Ania's Poland
  • niyaa 12.10.19, 16:42
    Nie, raczej nie oni dopuszczaja opcje uzytkowania od razu tyle ze zaznacxaja te 72h zeby w pelni uzyskal ksztalt. Dziecko raczej nie jest tak ciezki zeby sie materac nie podniosl jak powinien
  • niyaa 14.10.19, 20:44
    No I jak tam, Ania?
  • aniaheasley 14.10.19, 21:07
    Mowi, ze twardszy niz jej stary, ale ten stary to byly metalowe sprezyny przetykane powietrzem :)
    Nie narzeka. Early days.

--
    Ania's Poland
  • niyaa 14.10.19, 22:01
    Ale jak spi I nie narzeka to dobrze. Uff 🤣
  • aniaheasley 15.10.19, 13:14
    Dzieki Niyaa, jakbys potrzebowala referencje na stanowisko Mattress Advisor, pisz!

--
    Ania's Poland
  • niyaa 15.10.19, 14:06
    Hahaha bede potrzebowalam jako interior designer 🤣in touch 🤣

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka