Dodaj do ulubionych

ladna bizuteria dziecieca

28.11.19, 07:20
Szukam jakiejs ladnej bizuterii dziewczecej dla 8 latki, najlepiej srebrenej i nic fajnego nie widze. Gdzies tam sie przewijaja czasem (chyba Argos) w necie jakies pjedyncze egzemplarze ale nic fajnego. Ja mialam duzo roznych srebrnych pierscionkow, bransoletek w dziecinstwie i pamietam ogromny wybor wzorow a tu nic nie moge znalezc, dodam w przystepnej cenie. Znalazlam pierscionki pandory dla dziecka, no ale £ 40 za pierscionek ze srebra dla dziecka to mi sie wydaje troche duzo.
Moze zle szukam, znacie jakies sklepy, polecicie cos?
Pozdrawiam:)

--
Eco Forum UK
Obserwuj wątek
    • saphira Re: ladna bizuteria dziecieca 28.11.19, 11:16
      Moja corka cala swoja bizuterie ma z Polski, zazwyczaj dostawala ja od babci, ale tez sama wybierala cos w czasie wakacji. Tak na szybko spojrzalam, ze np. w Apart wysylka do UK to koszt 40 zl, chyba warto bo design i jakosc i cena wydaja sie fajniejsze.
    • lucasa Re: ladna bizuteria dziecieca 28.11.19, 12:37
      My tez bizuterie kupujemy w PL.
      Ostatnio tez kupowalam online w Aparcie - ale z dostawa w Polsce - fajna opcja na prezent dla siostry/mamay etc. W przyszlosci tez bede zamawiac do UK.
      Ja bym nie kupowala dziewczynce 8 letniej pierscionka i branzoletki - ale to moze tylko w mojej rodzinie jakos zawsze sie one gubia...
      • wiwi1 Re: ladna bizuteria dziecieca 28.11.19, 18:11
        Dzieki dziewczyny! Rzeczywiscie polsie sklepy jubilerskie maja swietna oferte dla dziewczynek no i ceny duzo lepsze. Moze uda mi sie jeszcze zamowic cos przed swietami.
        Pozdrawiam:)

--
        Eco Forum UK
    • lucasa Re: ladna bizuteria dziecieca 29.11.19, 17:02
      Dzisiaj przechodzilam kolo sklepu clearcrystal - maja tez strone internetowa.
      Nie wiem jakiej jakosci to jest bizuteria, ale krecilo sie tam dosyc sporo kobiet (20% off Black Friday), i chyba cenowo ok jak dla 8letniej dziewczynki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka