Dodaj do ulubionych

backdating payments

11.12.19, 07:25
Dziewczyny mam pytanie jak to powinno wygladac. Rozumiem, ze kazda instytucja ma swoje zasady, ale czy sa jakies ogolne?
Otrzymuje transport allowance na transport do szkoly dla moich dzieci, bo mamy dosyc daleko do szkoly, ponad 3 mile (taka byla zasada przynawania tego allowance). Co roku musze wysylac nowe formularze. W tym roku maja jakis balagan w moim urzedzie, pogubili chyba jakies papiery, system im padl i tak czekam na te pieniadze. W koncu podjeli decyzje 18 listopada przyznania mi tego allowance, chociaz dokumenty wyslalam najpierw 6 pazdziernika (wszystko co bylo wymagane), ale stwierdzili, ze cos im brakuje, wiec doslalam 9 listopada.
Czy powinni zrobic platnosc od daty kiedy otrzymali wszystkie wymagane dokumenty czy od daty kiedy podjeli decyzje, ze platnosc ma byc przelana na moje konto? Oni twierdza, ze od momentu podjecia dezycji przez nich a dla mnie to nielogiczne, bo podjecie decyzji moze sie ciagnac i kilka tygodni i na to wplywu nie mam.
Tak tylko sie zastanawiam czy sa jakies ogolne zasady...
Pozdrawiam:)

--
Eco Forum UK
Obserwuj wątek
    • lucasa Re: backdating payments 11.12.19, 14:21
      Powiedz aby wyslali Ci transport allowance policy (czy jak to sie nazywa) to sobie tam sprawdzisz. Bo w przeciwnym razie kazda osoba przez telefon bedzie Ci cos innego mowila...
      Na zdrowy rozum powinna byc deadline do ktorej wyszyscy musza skladac, a potem indywidualne przypadki liczac od czasu zlozenia papierow, ale moga miec inne wewnetrzne wytyczne.
      Nawet jezeli bedzie od daty otrzymania dokumentow to pewnie zaczna liczyc dopiero od 9go listopada bo wtedy dostali komplet (chyba, ze masz screen print ze strony z lista dokumentow ktore wymagali).

Skladaj complain i sie nie zastanawiaj (i spytaj ile czasu maja na rozpatrzenie).
      Ja kiedys krotko pracowalam po drugiej stronie i nawet sobie nie wyobrazasz jaki moze byc balagan w budzetowce.
      • wiwi1 Re: backdating payments 11.12.19, 18:50
        Dzieki lucasa. Zlozylam complaint jakies dwa dni temu. Jeszcze nikt sie nie odezwal. Wlasnie odpisalam na kolejnego maila i poprosilam, zeby wyslali mi procedury i zasady przydzielania transport allowance.
        Zawsze jest z nimi problem, ale w tym roku to sobie normalnie cyrk urzadzaja.

--
        Eco Forum UK

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka