Dodaj do ulubionych

Biustonosz na duze piersi bez drutow ?

04.01.20, 11:10
Hej! Mam olbrzymi biust 85 F/G ☹️ W zwiazku z tym ciagle nosze staniki na drutach. Problem w tym, ze jestem juz strasznie obolala tymi drutami ( i duzym biustem).
Mozecie polecic jakis stanik wygodny, bezbolesny i na duzy biust? Myslalam moze o jakims dobrym sportowym, ale nie chce miec piersi splaszczonych i pod pachami.
A i najlepiej cos latwo dostepnego Amazon, M&S, bo do specjalistycznych sklepow to mi nigdy nie po drodze.

--
Simplicity is the ultimate sophistication. Leonardo da Vinci
Obserwuj wątek
    • yuka12 Re: Biustonosz na duze piersi bez drutow ? 04.01.20, 16:20
      Nie pomogę. Od kiedy mam rozmiar 75 HH nastawiłam się na druty, bo wszelkie inne staniki albi nie trzymały mi biustu albo go spłaszczały. Nie mówiąc o tym, że wyboru w swoim rozmiarze za dużego nie mam (nawet w sklepie typu Bravissimo). Kiedyś kupiłam w polskim sklepie stacjonarnym biudtonosz firmy Elomi i chociaż z prętami doskonale na mnie leżał i świetnie podtrzymuje. Nic nie wychodzi, biust nie jest ściśnięty, nic nie boli po ściągnięciu. Bo biustonosz- czy to z prętami czy bez- musi być dobrze dobrany. I bardzo często miseczki są za wąskie (choć rozmiarowo dobre) i uciskają biust po bokach.

--
      "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
    • saphira Re: Biustonosz na duze piersi bez drutow ? 05.01.20, 19:58
      M&S jest w porzadku, mysle, ze powinnas poprosic o bra fitting, byc moze masz po prostu zle dobrany rozmiar i dlatego twoje biustonosze sa niewygodne. Kilka lat temu przezylam szok bo zawsze kupowalam 36B a okazalo sie, ze powinnam miec 34Dd. Teraz juz wszystko lezy jak trzeba i jest wygodnie.
        • cherrie Re: Biustonosz na duze piersi bez drutow ? 06.01.20, 10:31
          O, dzieki! Nie pomyslalam o Debenhamsie!
          Ja mam jakas dziwna przypadlosc ( podejrzewam fibromyalgie, choc nigdy diagnozy nie szukalam) i wszystkie rzeczy musze miec super nieuciskajace. Nawet nie moge nosic spodni innych niz legginsy, bo juz np zamek/pas mnie mocno uciska. To samo ze stanikami, zadne mniejsze w obwodzie nie wchodza w gre, bo nic nie moze uciskac.

--
          • yuka12 Re: Biustonosz na duze piersi bez drutow ? 06.01.20, 10:47
            Ale tu nie chodzi o uciskanie tylko dobre podtrzymanie. I przy odpowiednio dobranej miseczce (modelu) druty nie ranią. Dla mnie dobrze dobrany biustonosz jest podstawą także ze względu na problemy z plecami.

--
            "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
      • nannyjo32 Re: Biustonosz na duze piersi bez drutow ? 08.01.20, 17:13
        ja mam rozmiar 38 ff 2 miesiace temu pojawily mi sie odparzenia pod biustem i fiszbiny zaczely mnie denerwoawac. Zakupilam jeden z bawelny i domieszkami w debenhams nie trzma biustu ale jest mega wygodny
        www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10701_10001_152010143443_-1

drugi triumph bawelny nie ma ale trzyma ze hej
        www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10701_10001_161010151060_-1

Udzeram je na codzien a na wyjscie zakladam z fiszbinami zeby cycuszki jakos wygloadaly :)
        • cherrie Re: Biustonosz na duze piersi bez drutow ? 09.01.20, 22:14
          U mnie wyjscia to juz przeszlosc. Od chyba 20 lat moje staniki to jeden model z pl firmy Malinez. Najlepiej trzymaja biust, ktorego nie splaszczaja i nie wpychaja pod pachy! Tylko czasami po ciezkim dniu/tygodniu pracy, chcialabym sie uwolnic, a nie zwyklam chodzic bez stanika. Szukam wiec czegos weekendowo-wygodnego;-)

Tak sie sklada, ze mam dwa te triumphy w kolekcji i byly by prawie idealne, gdyby nie fakt, ze sa dosyc wysoko zabudowane pod pachami i czesto jakos moze nie obcieraja, ale uwieraja....

Zamowilam dwa w M&S online, bo co sie wybiore do sklepu to nie ma rozmiarow. Zobaczymy;-)

--
      • cherrie Re: Biustonosz na duze piersi bez drutow ? 10.01.20, 17:04
        Whitediamond, wlasnie przyszedl polecony przez Ciebie model i ku mojemu zdziwnieniu, jest super!
        Bez fiszbin, usztywniaczy, lekki i przewiewny!
        Polecam!
        Szkoda tylko, ze nie ma w kolorze cielistym. Kupilam zblizony (tak mi sie wydawalo) rozowy i to nie moj kolor, ale stanik jest ok. Musze kupic jeszcze jeden👍

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka