Dodaj do ulubionych

tabletki anty a puchnace lydki i stopy..:(

19.12.07, 16:25
Witam wszytskich
zaczelam brac tutejsze tabletki microgynon, ktore jak sam okresil gp
sa niezle-puchly mi nogi-przestalam.natepsne jakie przepisal to
mercilon z taka sama dawka hormonow jakie maja novynette ktore
bralam swego czasu w polsce-jednak dzisiaj rano wstalam z oczami
zapuchnietymi i moje nogi tzn lydki oraz stopy sa spuchniete, procz
tego slabo sie czuje.mam zamiar przestac dzisiaj brac te tabletki
zeby nie bylo czegos powazniejszego.jak to mozliwe ze biorac
tabletki w pl o tym samym skladzie nie mialam takich skutkow
ubocznych...mialyscie tak?jestem zalamana i mam doly...
--
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • gypsi 19.12.07, 17:11
    Mozliwe. Tabletka to zawsze dodatkowa dawka hormonow dolozona do wlasnych, moze
    produkujesz inne ilosci niz wczesniej?
    Dla puchnacych jest Yasmin, usuwa nadmiar wody z organizmu.
    Obrzekow wokol oczu nie lekcewaz, to moze byc objaw zaburzen pracy nerek, nie
    tylko zatrzymania wody w organizmie. Jesli nie zejda, idz do lekarza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka