Dodaj do ulubionych

Warszawskie Włochy jako "Zielona Italia"

11.10.10, 10:26
Marvipol wybuduje osiedle mieszkaniowe na prawie 900 lokali. Pierwsze prace powinny ruszyć jeszcze w tym roku.
nieruchomosci.dziennik.pl/artykuly/302503,warszawskie-wlochy-jako-zielona-italia.html
--
W spodniach, czy w sukience
Edytor zaawansowany
  • 14.10.10, 02:13
    sibeliuss napisał:

> Marvipol wybuduje osiedle mieszkaniowe na prawie 900 lokali. Pierwsze prace pow
    > inny ruszyć jeszcze w tym roku.
    > nieruchomosci.dziennik.pl/artykuly/302503,warszawskie-wlochy-jako-zielona-italia.html

STRASZNE!!! POTWORNE!!! 900 rodzin!!!! Zdewastują park, otoczenie stawu, samochodami rozjadą Chrościckiego i wszystkie okoliczne uliczki! KOSZMAR!!!!

--
    www.warszawa-wlochy.waw.pl
    www.moja-warszawa.waw.pl
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37521
  • 18.10.10, 11:02
    Chyba przyjdą tutaj mieszkać desperaci. Całe Włochy są zakorkowane i przejazd przez nie to tragedia. Dodajcie jeszcze do tego 900 rodzin które będą pracować w innych dzielnicach a wyjazd z Włoch wydłuży się do paru godzin.
    Mieszkam we Włochach od urodzenia i z każdym rokiem życie tu robi się coraz koszmarniejsze.
    Budują gdzie mogą bloki mieszkalne tylko zapominają o rozbudowie dróg.
    Dużo bloków i osiedli tylko wąskie uliczki.
    Infrastruktura pozostała taka sama jak 30 lat temu przy 3/4 mniejszym zaludnieniu Włoch.
    Budowa nowolazurowej ciągnie się latami i pewnie ciągnąć się będzie jeszcze przez nie wiadomo ile lat.
    W sam raz osiedle dla ludzi mających mnóstwo czasu aby stać parę godzin w korku żeby wydostać się do Al. Jerozolimskich.
    Za darmo nie chciałabym mieszkać na tym osiedlu.
    Życie tutaj już jest ciężkie ze względu na korki. Po wybudowaniu osiedla zmieni się w prawdziwy hard core.
  • 20.10.10, 12:14
    Ja mieszkam dopiero 10 lat we Włochach, a w tym czasie wyjazd pogorszył się kilkakrotnie - przejazd przez Odolany 10 lat temu to była wygodna droga, na prostej bezpiecznie 80 km/ godz. jechałam, po zupełnie PUSTEJ i GŁADKIEJ drodze!
    A teraz to KOSZMAR!

Przeprowadziłam się ze Śródmieścia do CICHEJ, ZIELONEJ dzielnicy, do małego domu na 12 mieszkań - a teraz mam pod domem ruch taki sam, jak miałam w Śródmieściu!!

Może wreszcie wybierzemy na radnych ludzi SPOZA partii politycznych, którzy się zajmą naszymi sprawami a nie polityką??
    --

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37521
  • 29.03.12, 11:20
    www.zyciewarszawy.pl/artykul/1,654530.html
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • 07.04.12, 17:45
    Szczerze mówiąc, całkiem mi jest obojętne, czy ta stacja leży na terenie Włoch, czy Ursusa, oraz to, jak się będzie nazywała...

Na szczęście nie muszę korzystać z "usług" PKP, które jakie są, wiadomo...
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.