Dodaj do ulubionych

52:5 na 53 były partner

31.10.16, 15:50
Witam

Jakiś czas temu rozpadł się mój 9cio letni związek, postanowiłam zadać Księdze pytanie Jak potoczą się i ku czemu zmierzają sprawy związane z moim ex chłopakiem.
Odpowiedz jaką dostałam do Heksagram 52 z 5 linią zmienną, który utworzył Heksagram 53

Heksagram nr 52 mówi o zatrzymaniu się i trwaniu w bezruchu co by się zgadzało bo aktualnie nie mam kontaktu ze swoim byłym partnerem. Księga nakłania, żebym się wyciszyła, uspokoiła umysł i w spokoju czekała na rozwój ( ? )
Heksagram nr 53 mówi o tym, że sprawy są na dobrej drodze i wszystko idzie ku lepszemu.
Wszystko będzie dobrze, ale nie mogę niczego przyśpieszać ?
Czyli mam rozumieć, że kontakt z byłym chłopakiem po tej przerwie w relacjach ulegnie naprawie mimo tego, że ja sama do końca teraz w to nie wierze ?

Gdzieś na forum znalazłam coś takiego " związek długofalowy, który musi przejść różne perturbacje, aby się zacieśnić i przynieść owoc "
''Twoje sprawy są na dobrej drodze, choć na razie dalekie od ukończenia. Musisz się liczyć z opóźnieniami. Twoje wysiłki odniosą w końcu skutek, ale nie tak szybko, jak się spodziewałeś.''

Czyli mam rozumieć to tak, że moja Historia z byłym partnerem jeszcze się nie zakończyła i w odpowiednim czasie nasze drogi znowu się zejdą ?

Od niedawno zaprzyjaźniam się z Księgą i dopiero się jej uczę dlatego bardzo proszę o pomoc w interpretacji. Nie wiem czy dobrze odczytuję znaczenie Heksagramów
Pozdrawiam

Obserwuj wątek
  • kozka1 Re: 52:5 na 53 były partner 02.11.16, 10:38
   Witam,
   podobnie do Ciebie uczę się Księgi, więc weź to proszę pod uwagę.
   Jeśli masz problem z interpretacją, przemiana nie jest dla Ciebie jednoznaczna, dobrze jest rozważyć dodatkowe atrybuty.
   Wzorem, który wytyczyła Gospodyni forum, dodałam 52+53, po odjęciu od sumy 64 (liczby heksagramów) otrzymamy 41 (Strata). Heksagram sumaryczny z jednej strony potwierdza, że odpowiedź Księgi dotyczy nurtującego Ciebie problemu, jednocześnie może też być dodatkową wskazówką dla Ciebie, radą, podpowiedzią. Przeczytaj ten Heksagram - może intuicja coś Ci podpowie.
   Dodatkowo biorę pod uwagę trigramy, które ulegają zmianie. Góra - Wiatr. Nieruchomość, osamotnienie, brak aktywności z pewnością po pewnym czasie (być może już wiosną) ustąpią miejsca ożywieniu.

   Jeśli otrzymałabym taką odpowiedź od Księgi to interpretowałabym ją w ten sposób, że po okresie niełatwej samotności, koniecznym wyciszeniu emocji (52.5) moje życie uczuciowe poukłada się. Spotkam kogoś, kto będzie odpowiednim partnerem do budowania długofalowego związku. Stawiałabym raczej na kogoś innego niż Twój ex partner (sens heksagramu 41). Oczywiście mogę się mylić.
   Pozdrawiam. Kózka
   • gunia2424 Re: 52:5 na 53 były partner 03.11.16, 08:28
    Bardzo dziękuję za odpowiedz :)
    w internecie znalazłam taki opis heks 41 : "Czasami trzeba coś oddać lub pozwolić odejść, aby w przyszłości zyskać o wiele więcej. Staraj się opanować swoje zachcianki i emocje, bo nic nie da gniew czy zaborcza miłość. Bądź rozsądny, a w przyszłości nadrobisz straty i los ci wszystko wynagrodzi "

    W takim razie pozostało mi tylko odpuścić i czekać na wielką miłość :) :)

    Pozdrawiam :)
  • transwizje Re: 52:5 na 53 były partner 03.11.16, 10:47
   Nie przywiązuj się do tak rozumianego orzeczenia. Heks po przemianie może dotyczyć innego związku, w zamian za ten, jaki ci się trafi. Dla mnie to raczej tak wygląda. Zwłaszcza, że suma obu heksów to 41. Zmniejszenie.
   Księga raczy przestać zajmować się osobą byłego. Kiedy nabierzesz dystansu, wszystko potoczy się ku twojemu nowemu przeznaczeniu.

   --
   ---
   www.astrowyrocznia.republika.pl
   www.tareau.republika.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka