Dodaj do ulubionych

Praca dla rymarza-siodlarza w Niemczech

IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.13, 17:40
Oferujemy:
- umową o pracę z niemieckim pracodawcą,
- wynagrodzenie 1600 Euro Brutto,
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- praca od 7.00 - 16.00
Czytaj dalej >>>>>>>>
Edytor zaawansowany
  • Gość: z-stolarczyk@wp.pl IP: *.play-internet.pl 26.05.13, 19:07
    jestem rymarzem rencista (czeladnik) interesuje mnie praca w tm zawodie. pochodze z podhala. moge podjac prace zlecenie (chalpnictwo) czekam na propozcje.
  • Gość: ryba-1972@wp.pl IP: *.static.akk.net.pl 05.05.14, 06:02
    jestem zaiteresowany tom pracom mam doswiaczenie jako rymarz siodlarz
  • Gość: Barbara Zdrojewska IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.05.14, 17:21
    2 lata pracy w firmie top raiter wykonywanie siedzisk tybinkami, praca przy duzych tybinkach , cechowanie w skorze ( siodla ujerzdżeniowe ), nadzorowanie zespolem , prowadzenie magazynu
    nr tele. :697830702

• Gość: Barbara Zdrojewska IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.05.14, 17:28
    2 lata pracy w firmie top raiter wykonywanie siedzisk tybinkami, praca przy duzych tybinkach , cechowanie w skorze ( siodla ujerzdżeniowe ), nadzorowanie zespolem , prowadzenie magazynu
    nr tele. :697830702
  • Gość: Robert IP: *.promax.media.pl 14.08.14, 22:39
    Mam pytanie czy ta oferta jest w jakiś sposób jeszcze aktualna
  • Gość: sapresti@o2.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.14, 22:07
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Wiele lat pracowałem z moim Ojcem - rymarzem, to od Niego nauczyłem się zawodu rymarza, siodlarza, kaletnika. Po śmierci Ojca przejąłem zakład i dalej pracowałem w zawodzie, ale ze względu na gospodarczy zastój w moim województwie, zmuszony byłem zakład zlikwidować. Obecnie pracuję również jako rymarz, jednak chciałbym pracę zmienić. Gotowy jestem w każdej chwili na wyjazd. Jestem otwarty na propozycje, sumienny, uczciwy. Ewentualne informacje proszę przesłać na adres mailowy. Z poważaniem-Krzysztof.
  • Gość: magdalena_wojcik18 IP: *.scarnet.eu 18.08.18, 16:22
    Jestem emerytem od tego roku Prowadzilem swoj warsztat 20 lat Wykonywałem wyroby ze skor naturalnych i byly to wszystkie akcesoria dla myśliwych takie jak pokrowce skorzane na strzelby pasy na naboje stołki siedziska torby podrozne i inne Szukam pracy w swoim zawodzie w Niemczech

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka