poszukuje prywatnie opiekunki do Niemiec Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • poszukuje opiekunki/pomocy domowej dla Tescia (niepelnosprawny,73lata)i
    Tesciowej (72 lata), praca - pomoc w domu i ogrodzie we wszystkim ok. 8 godz.
    dziennie. Zapewniony wlasny pokoj, telewizor, wyzywienie, ok.800 euro
    miesiecznie. Szczegoly do uzgodnienia. Okolice Bremen/Bremerhaven, spokojna
    wies nad rzeka Wezer, tylko 150 mieszkancow. Ladnie, ale zadnych atrakcji!
    Chetnie Pania z okolic Wroclawia, mozliwa wtedy wstepna rozmowa w sierpniu we
    Wroclawiu. Kontakt e-mail iresok@tlen.pl
    • Byłabm chętna ale kiepsko u mnie z j.niemieckim,czy znajomość języka
      wymagana ,czy to może polskojęzyczna rodzina?
    • irena1965 napisała:

> poszukuje opiekunki/pomocy domowej dla Tescia (niepelnosprawny,73lata)i
      > Tesciowej (72 lata), praca - pomoc w domu i ogrodzie we wszystkim ok. 8 godz.
      > dziennie. Zapewniony wlasny pokoj, telewizor, wyzywienie, ok.800 euro
      > miesiecznie. Szczegoly do uzgodnienia. Okolice Bremen/Bremerhaven, spokojna
      > wies nad rzeka Wezer, tylko 150 mieszkancow. Ladnie, ale zadnych atrakcji!
      > Chetnie Pania z okolic Wroclawia, mozliwa wtedy wstepna rozmowa w sierpniu we
      > Wroclawiu. Kontakt e-mail iresok@tlen.pl

Napisałam na prv
      --
      "Prawdziwych Przyjaciół poznaje Się W Biedzie!!!"
    • Mam srednie wyksztalcenie, 43 lata i przez 2 miesiace opiekiowalam sie starsza
      pania w Niemczech. Niemiecki znam w stopniu komunikatywnym, jestem powaznie
      zaiteresowana oferta chcialam sie dowiedziec tylko na jaki okres czy z jakas
      druga osoba na zmiane? Czekam na odp.
    • Juz nieaktualne
    • Gość: jerzy IP: *.tktelekom.pl 17.07.13, 13:04
      dzien dobry pani Irenko.przeczytalem ogloszenie i odpisuję obecnie moja zona jest w niemczech do konca lipca na zastepstwie,jest opiekunka osob starszych i zarabia 1200eu miesiecznie przy opiece nad jedna osoba. Jest osobą niesamoicie pracowitą,lubianą,serdeczną,opiekunczą ma lat 54 jezeli zdecyduje sie pani na taką stawke/pensję/to zareczam osobiscie,ze nie rozczaruje sie pani,bedziecie panstwo bardzo szczesliwi z decyzji,bo moja żona to chodzący Anioł/bardzo,bardzo opiekuncza i wrazliwa na los drugiej osoby.To tyle,jezeli bedziecie panstwo zainteresowani to prosze o kontakt e-meilowy pozdrawiam.jerzy z wrocławia
      • Gość: Wandzia IP: *.cdma.centertel.pl 29.08.13, 23:12
        Mogę polecić firmę zajmującą się swego rodzaju pośrednictwem, są kompetentni i mają w tym doświadczenie dobierają opiekunów tak aby dobrze sobie radzili z podopiecznymi, Więcej na stronie www.diaconia.pl tam troszkę o sobie napisali i są dane do kontaktu.
    • Gość: opiekunka IP: *.toop.pl 12.11.13, 19:52
      Witam,czy to ogloszenie jest nadal aktualne,jestem wolna i moge przyjac prace od zaraz.Mam 56 lat i doswiadczenie kilkuletnie ,pracowalam w Chicago kilka lat jako opiekunka.
      Pozdrawiam,Bogumila Madela

moj ewentualny tel:788346235
    • Gość: roxi IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.01.14, 21:19
      jestem zainteresowana roksana 695007943
      • Gość: Marzena IP: *.31.68.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.04.14, 12:09
        Witam serdecznie mogę podjąć pracę od zaraz.Czy język nieniecki jest obowiązkowy?Bo rozmawiam mało. Mam doswiadczenie w opiece.Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 727687981 pozdrawiam Marzena.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.