Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Białka tatrzańska -noclegi polećcie proszę

11.11.10, 18:38
    -- Znacie jakieś fajne noclegi (hotel , pensjonat) z wyżwynieniem w dobrych warunkach bytowych:)) w tej miejscowości?
    Pozdro kasia
    Galeria Ślubna deparis-pl
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ganski IP: *.chello.pl 12.11.10, 09:30
      Pensjonat "U Maćka" trochę na uboczu ale ski-bus pod drzwiami ma własną wypożyczalnie.Jedzenie wporzo- byłem w 2010 z 6 letnim synem przez tydzień
    • 15.11.10, 08:56
      Polecam kwatery Pod Grapą 23 dość blisko do kotelnicy chodź z buta raczej nie ma co chodzić kwatery takie hmm przaśne prawdziwie góralskie ale za to pyszne jedzenie

------------------------
      Jakie buty narciarskie
      Jakie narty
      Gdzie jechać na narty
    • 15.11.10, 16:37
      A ja polecam pensjonat Bania tuż pod stokiem,wskakujesz w ciuchy,buty,parę kroczków i jesteś pod wyciągiem.Byliśmy tam 2 lata z rzędu jak zaczynaliśmy się uczyć jazdy na nartach.
      Bardzo dobre jedzenie,czysto,ładne pokoje z łazienkami i tv,narciarnia,w której są szafki zamykane na kluczyk,wewnątrz każdej szafki wieszak na buty z ciepłym nadmuchem powietrza,buciki suche i cieplutkie rano.Zresztą możesz wejść na ich stronę.O ile się nie mylę www.bania.pl
      Myśmy byli bardzo zdowoleni.
    • Gość: sloneczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.10, 17:27
      Potwierdzam - Bania jest Ok, pokoje świetne, basen z gorącą wodą na zewnątrz. Pod samym stokiem, jedzenie dobre, śniadania - bufet. Ale drogo. Zaraz obok - Pensjonat pod Kotelnicą, nowy, wszystko czyściutkie, jedzenie ok, internet w pokojach. Na pryw meila mogę wysłać fotki. Byłam tam parę dni temu, na weekend listopadowy
    • Gość: Michał IP: *.toya.net.pl 15.11.10, 18:19
      Wy tak serio z tą Banią ???
      Jak miał bym wydać tyle kasy to wybrał bym się w Alpy a nie siedział w takim graidole jak BT.
      Czy myślicie że gdzie indziej jest brudno ??? Jedzenie z mięsa liofilizowanego ???

-------------------------
      Jakie narty
      Gdzie jechać na narty
      Jakie kupić buty narciarskie
    • Gość: sloneczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.10, 18:26
      Masz rację, dlatego na narty jeżdżę w Alpy, te same ceny a górki bez porównanie. Na Bani i Pod Kotelnica bylam poza sezonem, dlatego podaje info o warunkach w tych pensjonatach
    • 18.11.10, 15:19
      Ja osobiście teraz już nie pojechałabym w żadne polskie góry na narty.Ale gdzieś nauczyć się trzeba jeździć.Niestety za granicą jak na lekarstwo polskich instruktorów.Dlatego jak już jako tako załapaliśmy o co w nartach chodzi bez żalu pożegnaliśmy Białkę.
      Ale ponieważ autorka wątku chce się dowiedzieć gdzie warto zatrzymać się w Białce to odpowiadamy.Autorka nie zadała pytania czy lepiej jechać do Białki czy w Alpy?
      Dlatego ja odpowiedziałam zgodnie z zapytaniem i poleciłam pensjonat w którym sami nocowaliśmy.
    • 21.11.10, 13:27
      Ja polecam www.highland-willa.pl/ Byliśmy tam 2 lata temu. Do Kotelnicy trzeba dojechać samochodem, ale w naszym przypadku nie był to problem (chociaż trzeba było wybrać się w miarę wcześnie, aby znaleźć miejsce na parkingu). Co do pensjonatu to polecam z czystym sumieniem, bo bardzo dobre warunki, miły personel, smaczne i niedrogie jedzenie, ogólnie bardzo fajna atmosfera. Jednak my tez już pożegnaliśmy polskie góry na rzecz Austrii i Włoch - to po prostu nie da się porównać.
    • Gość: Aga IP: *.152.149.209.dsl.dynamic.eranet.pl 23.11.10, 08:18
      Czy był ktos w zajeździe Białczański w Białce?
    • Gość: ashantiii IP: *.retsat1.com.pl 14.04.13, 22:31
      Na pewno nie polecam!!!!!
      Pokoje gościnne
      Pensjonat w Tatrach
      Aniela Dziadkowiec
      ul. Środkowa 91
      34-405 Białka Tatrzańska
      Byliśmy gośćmi pensjonatu w lutym 2013 i nie polecam go nikomu. Fatalny kontakt z jakąkolwiek obsługą, czy samymi właścicielami. W pokojach pleśń, brud i okropny zapach. Trafiliśmy na pokój w którym sączyła się woda pod grzejnikiem, a o samym ogrzewaniu można było zapomnieć, a to nie były pokoje o najniższym standardzie jakie oferuje pensjonat, więc aż strach pomyśleć jak tam jest. Jednak najbardziej zdenerwował mnie telefon właścicielki na dzień przed naszym przyjazdem, kiedy to poinformowała, że nie ma pokoi jakie zamawialiśmy, ale możemy wziąć takie prawie dwukrotnie droższe. Dodam, że oczywiście nie zostałam przeproszona, a wręcz potraktowana z góry: "jak ich nie chcecie to możecie nie przyjeżdżać". Przy zamawianiu pokoi pani była bardzo miła i nawet nie wymagała jakiejkolwiek przedpłaty, dlatego nie miałam żadnych podstaw żeby się z nią o cokolwiek wykłócać, gdyż nie miałam niczego na papierze!!! gdy chciałam przedyskutować kwestię ceny, gdyż ewidentna pomyłka nie zaszła przecież z mojej winy, obsługa poinformowała mnie ze właścicielki nie ma i nie będzie cały dzień. Nocowaliśmy tam tylko jedną noc (ponieważ był środek sezonu i nie mieliśmy innego wyjścia),bo na szczęście następnego dnia udało nam się znaleźć inny nocleg na resztę pobytu.
    • Gość: Jakub IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.13, 10:34
      Najfajniejsza jest bania ale dosyc droga, poszukaj na portalu białczańskim www.bialka.eu/
    • 15.06.13, 13:08
      Ostatnio na gruponie był fajny pakiet wakacyjny. Możecie polecić coś na lato?
      --
      Hefe
    • Gość: street IP: *.play-internet.pl 29.06.13, 15:42
      Wiesz jeśli chodzi o Bukowinę to raczej nie ma większego problemu z noclegiem, bo jest ich dość sporo, tylko czasem w sezonie może się okazać, że jest za dużo turystów, ale jak chcesz sobie znaleźć najlepszy nocleg tak żeby Ci odpowiadał i standard i cena i lokalizacja to zobacz sobie tutaj www.e-wczasy.pl/noclegi,pobierowohttp://www.e-wczasy.pl/noclegi,pobierowo pełna baza miejsc, gdzie możesz się zatrzymać.
    • Gość: wolosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.14, 11:07
      witam, ja jeżdzę do liptakówki, poszukaj sobie tutaj -> www.hotelisko.pl/noclegi,Bialka_Tatrzanska.html - jest sporo ciekawych miejsc, sugerowałbym się opiniami i tyle.
    • 19.11.16, 18:45
      Jeśli chodzi o Białkę Tatrzańską, to można tutaj znaleźć praktycznie wszędzie nocleg. My w ostatnie Święta Bożego Narodzenia byliśmy w takim ośrodku trochę na uboczu. Nazywał się Ośrodek Wczasowy Groń i nie był w samej Białce, ale 5 minut od niej. Było super. Dzieciaki wyszalały się na śniegu, na Kotelnicę mieliśmy bliziutko. Mieliśmy własny sprzęt narciarski, a w Ośrodku jest przechowalnia, więc idealnie się złożyło. Jakby czasem ktoś wybierał się w te rejony to z pewnością polecamy Groń.
    • 28.01.17, 22:59
      www.ceprowka.com.pl/

Byliśmy z dziećmi 3 razy w okolicach Sylwestra, polecam.

--
      Prawo Katza - ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości
    • Gość: Diuna89 IP: *.centertel.pl 08.08.17, 19:33
      Jeśłi jedziecie większą paczką to polecam www.domekwbialce.pl/ i wynajęcie domku. Świetna sprawa bo wychodzą grosze na jedną osobę, okolica piękna. Domek klimatyczny, czuć od razu że jest się w górach. Ogniska, wycieczki piesze, można zabrać rowery :)
    • Gość: Gazzzelaaa IP: *.toya.net.pl 25.08.17, 13:40
      Nie wiem, czy to miejsce się już tutaj pojawiło, czy nie, ale jeśli nie, to ja bardzo polecam pensjonat Stokrotka w Białce przy Środkowej 155. Jest przytulnie, schludnie, ładne pokoje i bardzo dobra kuchnia - polecam wybrać pakiet z wyżywieniem. Podsyłam kontakt: www.stokrotka-bialka.pl/kontakt
    • 18.09.17, 08:18
      Wybieracie się do Zakopanego i szukacie dobrego pensjonatu z dala od zgiełku? Polecam Wille w Gliczarowie www.wgliczarowie.pl/ , spędzaliśmy tam razem z rodziną weekend i było super. Chodziło nam o ciche miejsce i takie było. Korzystaliśmy tam z licznych szlaków do turystyki pieszej i rowerowej, żona uwielbia rower :), a tam był słynny podjazd z Gliczarowa Dolnego do Górnego znany z kolarskiego wyścigu Tour de Pologne i to była super przygoda. Na drugi dzień wędrówka do Białki Tatrzańskiej. Zmęczeni ale wypoczęci. Za rok zastanowimy się nad kursem z paralotni, gdyż w tym miejscu to oferują, żona nalega, zobaczymy :) Wille w Gliczarowie jest 20 minut od Zakopanego i 10 minut od Bukowina Tatrzańskiej
    • 25.09.17, 08:42
      Polecam bardzo hotel w Białce Zawrat, jedzenie świetne, bardziej regionalne, pokoje 10/10.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.