Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

a Krynica?

IP: 194.181.164.* 13.01.11, 11:34
    Cześć,

nie tylko Was, narciarzy, ale wszystkich mieszkańców i miłośników Krynicy-Zdroju zachęcam do zerknięcia na poniższą ankietę dotyczącą miasta, jego atrakcyjności, ikon, rozwoju.

Pracujemy nad stworzeniem dla Krynicy najlepszej z możliwych strategii promocji. Wasz, jako pasjonatów tego urokliwego kurortu, głos i opinią będą bezcenne. Zachęcam!!! To tylko 3 minuty.

moje-ankiety.pl/respond-3318.html
    Edytor zaawansowany
    • jeepwdyzlu 13.01.11, 14:59
      zrobione
      2 minutki
      a Krynicę lubię za śmierdzące wody zdrowotne, przyjemne kawiarnie, modernistyczne pensjonaty, przedwojenną atmosferę...
      Pozdrawiam
      jeep
    • Gość: raf IP: *.adsl.inetia.pl 13.01.11, 23:44
      a nie nie lubię "nieklikalnych" linków
    • Gość: volta2 IP: 213.172.87.* 14.01.11, 07:17
      wróciłam z krynicy tydzień temu, więc ankietę zrobiłam mimo nieotwieranego linka.

a sama krynica - cóż...
      jak zwykle nie zawodzi, choć ilość ludzi na 6 stycznia na jaworzynie tak mnie zszokowała, że uciekłam z kolejki do kasy, i straciwszy 10 zeta na parking odjechałam w kierunku stolicy. jeśli w czasie wyskokiego sezonu(w tym przypadku kolejny długi łikend) jest tam taka ilość narciarzy, to ja dziękuję. bywać tam będę tylko w niszowych terminach.
    • Gość: samyuo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.11, 09:38
      Jak chcecie na bieżąco znać pogodę, warunki to zapraszam na stronę www.stok-narciarski.pl/w/stoki-narciarskie.html
      Tam dowiecie się nie tylko o warunkach w Krynicy ale również o ponad 100 innych stokach!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka