zell am see Dodaj do ulubionych

krotko, bo chcialbym dokonczyc wątek i zeby nie zajelo to całych wieków
do zell pojechalem w czwartek od rana, byl to dzien z najgorsza pogoda calego wyjazdu. mgla i padajacy snieg jednak im blizej poludnia tym robilo sie ladniej. zaczelismy okolo 9tej z schuttdorf. wjazd na gore, zjazd 3,7,5,22,23,19,15,14,13,16,11,1,10 :) i juz nie bylo gdzie jezdzic za bardzo. infrastruktura w wiekszosci nowa, jechalem tylko jednym orczykiem nr 16. trasy jak dla mnie FAJNE, dość szerokie, najfajniejsze chyba czarne 13 i 14, zaraz po nich czerwone 22,23,19. czarna 15nastka byla czarna tylko z nazwy. generalnie trasy łatwe, nie wiem czy ktoras we francji by sie zalapala na czarną. fajne widoki na jezioro, patrzac na 13,14 z schmittental miejsce przypominalo mi (pewnie świetokradztwo teraz popelniam) arabbe ;) o godzinie 13tej nie bylo juz co robic wiec przenieslismy sie na skicircus. bardzo duzo ludzi na latwiejszych trasach, ale przy wyciagach byl luz. ganaralnie region na pol dnia, max dzien, moim zdaniem bez wielkiego szału ale WARTO

ilosc tras niby 75 km, mapka

ski.putivnyk.com/maps/zell-am-see.jpg

--
pozdrawiam
piotr
Les3Vallees,Zillertal,Sella Ronda,Madonna di Campiglio,Val Gardena,Val di Sole,Livigno,Les2Alpes,Alpe d'Huez,Puy St.Vincent,Risoul,Serre Chevalier,Via Lattea,Tignes,Val d'Isere
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.